Atklāj jaunu Neste A24 staciju Ādažos - iAuto

Atklāj jaunu Neste A24 staciju Ādažos

 
22.oktobris 2010 11:15

21.oktobrī, SIA Neste Latvija atklājusi jaunu Neste A24 degvielas uzpildes staciju (DUS) Ādažos, Rīgas gatvē 5a, blakus TC Apelsīns. Stacijas būvniecībā investēti gandrīz 600 tūkstoši eiro un tā ir 52. stacija Neste tīklā Latvijā.

“Neste Latvija turpina investēt DUS tīkla attīstībā un paplašināšanā Latvijā. Gada sākumā atklājām staciju Salaspilī un ar jauno DUS Ādažos turpinām nostiprināties stratēģiski svarīgos punktos Rīgas rajonā. Mums ir būtiski, lai esam ērti pieejami gan pierīgas iedzīvotājiem, gan garāmbraucējiem,” komentē SIA Neste Latvija ģenerāldirektors Kristians Hallunds (Christian Hällund).

Jaunā DUS, tāpat kā pārējās Neste A24 tīkla stacijas, piedāvā augstas kvalitātes degvielu par labāko cenu tirgū. Tā ir aprīkota ar četriem degvielas uzpildes sūkņiem - diviem degvielas uzpildes sūkņiem vieglajam transportam un diviem ātrgaitas dīzeļdegvielas uzpildes sūkņiem kravas auto.

Norēķinus par degvielu jaunajā stacijā var veikt skaidrā naudā, izmantojot banku norēķinu kartes vai Neste degvielas kartes privātpersonām un uzņēmumiem.

Neste ir Baltic Miles lojalitātes programmas partneris, kas Neste klientiem dod iespēju krāt punktus par katru uzpildīto litru, kā arī krāt un tērēt punktus pie citiem programmas partneriem. Baltic Miles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas valstu partneruzņēmumu lojalitātes programma.
 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ferrari Amalfi – tagad arī 640 Zs jaudīgā benzīna Spider versijā (+ FOTO) 1

Itālijas superauto ražotājs Ferrari ir paplašinājis sava Amalfi modeļa klāstu, piedāvājot arī atvērto versiju – Spider ar piecu slāņu auduma jumtu. Lasīt vairāk

 

Volkswagen ID.3 pārtaps par ID.Neo 6

Elektriskais Volkswagen ID.3 šogad piedzīvos modernizāciju un turpmāk būs pazīstams ar nosaukumu ID.Neo. Lasīt vairāk

 

Igaunijā dīzelis lētāks 1.814 pret LV 1.857 EUR, bet 95 benzīns dārgāks 1.694 pret 1.617 EUR Neste 4

Cik tad degviela maksā šodien? Igaunijā dīzelis lētāks 1.814 pret LV 1.857 EUR, bet 95 benzīns dārgāks 1.694 pret 1.617 EUR Neste 11.03.2026 Zemāka pašizmaksa ir ļoti būtiski ekonomikas izaugsmei? Par ko tad balsosi - domā? DALIES TĀLĀK, JA ATBALSTI! Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas: Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD (+ VIDEO) 25

10. martā es neredzēju degvielas cenu kritumu Latvijā, gluži pretēji svētdien dīzelis maksāja 1.747 EUR, pirmdien pieauga uz 1.797. Degvielas cenas šodien jau Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti