AUDI - tradīcija turpinās! 24

 
4.februāris 2002 0:34

Audi pārstāvis Latvijā - Auto Rīga, turpinot aizsākto tradīciju, šā gada februārī organizē Audi quattro treniņus uz ezera ledus. Profesionālu un pieredzējušu instruktoru vadībā braucēji varēs iegūt gan teorētiskās zināšanas par Audi quattro vadīšanu, gan praktiskās iemaņas ar Audi A4 un Audi A6 automobiļiem.

Audi quattro treniņu programmas ir ļoti populāras Ziemeļeiropā – Somijā un Norvēģijā, kā arī Spānijā un Vācijā, kur izveidotas ekstrēmai braukšanai paredzētas trases. Piedaloties Audi quattro treniņos tiek apgūtas pamatzināšanas, kas nepieciešamas ikdienas braukšanas režīmam. Lai satiksmes negadījumu risku samazinātu līdz minimumam, Audi radīja šo konceptu 10 gadus atpakaļ. Apmācību programmā ietvertas svarīgākās braukšanas simulācijas, kas pietuvinātas reāliem braukšanas apstākļiem - priekšējo un aizmugurējo riteņu izslīdēšanas provocēšana; braukšana pa apli vadāmā sānslīdē; ekstrēma bremzēšana, lielā ātrumā apbraucot šķērsli un izmantojot ABS; pagrieziens par 180 grādiem virzienā uz priekšu. Apmācību programmā iekļautas teorētiskās un praktiskās apmācības, ēdināšana un nakšņošana. Interesentiem tiek dota iespēja izvēlēties vienu no piedāvātajām programmām: Amatieru – braucējiem ar minimālām priekšzināšanām par Audi quattro un Ekspertu – braucējiem ar ikdienas Audi quattro braukšanas iemaņām. Arī «iAuto» piedalīsies šajos AUDI treniņbraucienos un lasītājiem būs iespēja lasīt reportāžu par šo pasākumu, kā arī redzēt interesantākās fotogrāfijas. Informācija uzziņām par pasākumu: 7097107 vai 9276214
 
Visi komentāri
 
11039. viesis 1.februāris 2002 15:11
0 0 Atbildēt

Nesaprotu, kaapeec priekseejai piedzinjai vajadziigi veel kaut kaada apmaaciiba. Vot ar pakaleejo piedzinju, bez nekam nevajadziigaa ABS braukt pa piesnigusu celju - tas jau ir kaut kas.

11041. viesis 1.februāris 2002 15:18
0 0 Atbildēt

Vēl viens neizglitots bembists! Ja ir teikts QUATTRO, tad tas nozīme visu riteņu piedziņa, ne priekšpiedziņa.

11049. viesis 1.februāris 2002 15:58
0 0 Atbildēt

"treniņus uz ezera ledus", uz vai zem?

11054. viesis 1.februāris 2002 16:25
0 0 Atbildēt

Izmaksas jau diezgan sālītas - 139 Ls par dienas programmu un 175 Ls par pusotras dienas programmu. Abas programmas ietver pilnu pansiju un braukāšanos ar Audi A4 un A6. Ar saviem auto nelaiž!

11056. viesis 1.februāris 2002 16:34
0 0 Atbildēt

Agrāk laida ar saviem šrotiem izbraukāties par Ls 25 laikam 2 h apmācība... Doma jau laikam nav slikta, bet vai tiešām par Ls 139 iemāca droši braukt?

*******, tas bemberbists, kas sākumā iesmirdēja ir pilnīgs ambālis kas ne tikai no auto neko nesaprot, bet domāju, ka viņam vispār smadzeņu nav!

11078. viesis 1.februāris 2002 17:28
0 0 Atbildēt

to bembermember:

Tev mašīna ir lai droši nokļūtu no A līdz B, vai lai plosītos, zīmētos un pašapliecinātos?

11085. viesis 1.februāris 2002 18:39
0 0 Atbildēt

Gribeetos jau man arii tam bembermemberam uzd|rst, bet buus rupji, taapeec nee. Pasaulee tie performance driving kursi tiek organizeeti par daudz lielaakiem cipariem, taa ka laikam jau nemaz tik daargi nava. Bet tiem, kam nauda neaug kokos, pat shii summa, par attieciigo kaifu ir bik pa lielu. Relatiivi.

11087. viesis 1.februāris 2002 18:49
0 0 Atbildēt

rullz! Me ar brauks trenneeties.

11091. viesis 1.februāris 2002 20:49
0 0 Atbildēt

To Speciaalists - ir cilveeki, kuriem masiina ir taapeec lai paarivietotos no punkta A uz B. Tos mees parasti saucam par mietpilsonjiem vai kaa citaadi. Tacu tas nenoziimee, ka antoniims tam ir plosiisanaas, zimeesanaas utml. Taa ir standarta mietpilsonja domaasana - redz, ja vinjam masiina nav lai paarvietotos no punkta A uz B, tad vins ir ziimulis utt. Varbuut man patiik slidinaaties tad, kad neviens neredz, patiesiibaa, man pat neinteresee, ko citi domaa par manu brauksanu, jo es braucu prieks sevis. Jaa, ja ir gribeesana izlaadeeties, nedaudz paplosos, kas tur slikts? Bet tikai tad, ja tas neapdraut citus. Piemeeram, mullja, kas nekad nav izbaudiijis saansliidi, visticamaak aatraak iesliidees graavii, nekaa tas, kurs prot gan saansliidi izraisiit, gan noveerteet, kaa kuros apstaakljos sliid. Arii ABS - tas ir paredzeets tikai ekstreemai bremzeesanai un uz sniega ne visaas situaacijaas ir efektiivaakais risinaajums. Pie visa taa - ceru ka Tu neesi mietpilsonis.

Par to, ka QUATRO, to es salasiiju, bet ne par to iet runa.

Manupraat sitie kursi ir domaati kaut kaadiem direktoriem, kuriem ir veeleesanaas teereet naudu un diplomu, lai buutu kaut kas svaigaaks, ko uz naglinjas uzlikt.

Tie, kam interesee stabila brauksana ekstreemos apstaakljos, tie pasi maacaas, lasa graamatas utt. Paaris dienaas nevar iemaaciities to. Tajos kursos var izmeeginaat vispaarzinaamas patiesiibas. Svariigi ir just situaaciju kopumaa, un kursi ir tikai viens mazs solis uz to.

Nu es te taa nesakariigi izsakos, bet pamatdoma taada, ka driving pleasure iespeejams ar jebkaadu, bet ne priekseejo piedzinju.

Ceru, ka slimaa tauta neuztvers to kaa uzbraucienu, bet pieveersiisies normaalai diskusija. Es tacu nesaku, ka audi ir slikta masiina, domaaju, ka quatra un avants ir pat loti labas masiinas!

11092. viesis 1.februāris 2002 21:01
0 0 Atbildēt

Papildinot iepriekseejo - par mietpilsonjiem es gribeeju nosaukt tos, kas uzskata, ka auto ir tikai paarvietosanaas liidzeklis no A liidz B. Cik zinu, BMW uz so meerkauditoriju iipasi neraujas.

Cita lieta ir autinjs, kurs savu iipatniibu deelj nevar tikt uztverts kaa kaut kas vairaak par paarvietosanus liidzekli.

Visinteresantaakais ir tas, ka saakumaa piedereeju pie tiem, kas uzskata, ka masiinas tuunings ir izsviesta nauda. Tacu sajuutot to kaifu, kaads rodas no brauksanas, rodaas baigais prieks. Tas ir tapat kaa ar seksu - vienam taa ir miiciisanaas, paareja no staavoklja NOMODS uz staavokli MIEGS, citam tas ir izjuutu un kaisles poligons.

Veelu jums visiem to labo un apsveicu ar to, ka jums ir tik daudz briiva laika, lai visu so izlasiitu!!!

11112. viesis 2.februāris 2002 17:54
0 0 Atbildēt

8) bij gan ko palasiit. Par to tuninga saliidzinaajumu ar sexu - preciizi, varu tikai piebilst, ka ar autinju var nonjemties jebkuraa laikaa, un shis tev nepateiks, ka nav attieciigaas meenesha dienas.

11149. viesis 4.februāris 2002 10:34
0 0 Atbildēt

Bembermember, tev nav izpratnes par vārda "mietpilsonis" jēgu, jo ne jau tas, ka kādam auto ir tikai pārvietošanās līdzeklis liecina par viņa mietpilsonību. Palūdz kādam gudrākam par tevi izskaidrot šo terminu, man diemžēl nav laika, jāstrādā.

11156. viesis 4.februāris 2002 10:47
0 0 Atbildēt

Mixa, tnx, es tagad zinu divas lietas:

1) Tu esi gudra un Tev jaastraadaa

2) Es nepareizi izprotu terminu mietpilsonis

Paldies par apgaismiibu.

Paluugt? Paluudz varbuut pati lai kaads koleegis uzraksta Tavaa vietaa!

11164. viesis 4.februāris 2002 11:48
0 0 Atbildēt

to bembermember:

Ha, protams, ka es nedomāju, ka viss ar auto saistītais ir tikai nokļūšana no A līdz B. ;-) Vienīgi es galīgi nesaprotu prieku no apgalvojumiem, ka braukt ar drošu/vadītāja kļūdas labojošu mašīnu nav forši. Protams, ja braucējs ir galīgs nejēga, tad to neglābs ne ABS ne arī jebkura cita trīs burtu kombinācija. IMHO mašīnai ir jābūt kompromisam starp fun, drošību un funkcionālismu (A4 Quattro Avant?).

...Nu es te taa nesakariigi izsakos, bet pamatdoma taada, ka driving pleasure iespeejams ar jebkaadu, bet ne priekseejo piedzinju....

Ko tad dara Prelude, Integra, A4, Alfa 147 un citu tamlīdzīgu auto īpašnieki - negūst driving pleasure? 8-]

Par tiem kursiem - nu cena ir pavisam pieņemama jauna Quattro īpašniekam - un iemāca tur gan, kā ar to Audi drošāk braukt. + Jaunu auto īpašniekam ir bail paprovēt, ko tad tas Quattro māk - un lūdzu par tik un tik Ls var aiziet un profesionāļa pārraudzībā izprovēt, kā tas ir vadīt mašīnu skatoties pa sānu logu. Un iemāca arī daudzas lietas, ko bieži daudzi dara nepareizi - sēdēšanu, bremzēšanu...

Nu par to tuningu, tur viss ir ok - it sevišķi, ja tas tiek veikts profesionāli un iegūst mašīnas vadāmība. Nu vajag sedaniem to antispārnu aizmugurē, lai ātri braucot aizmugure neceļas gaisā!

PS. Mietpilsonis - Pašpārliecināts cilvēks ar šauru garīgo interešu loku, kas dzīves centrā izvirza savu personisko labklājību. Latviešu valodas vārdnīca, Rīga, Avots, 1987

11170. viesis 4.februāris 2002 12:46
0 0 Atbildēt

Speciālist, paldies, izpalīdzēji Bembermembera izglītošanā.

11171. viesis 4.februāris 2002 14:52
0 0 Atbildēt

Piekrītu Speciaalistam, ka kursu cena nav liela. Ja paskataas aarzemees taadi kursi maksaa veel vairaak un neaizmirstiet, ka cenaa ir iekljauta viesniica un eedinaashana. Pats biju uz shiem kursiem divus gadus atpakalj. Ljoti labi!!! Protams, pa divaam dienaam nevar iemaaciities visu, taa ir pat gadu garummaa treneejama lieta, bet vismaz bioldiite paliek skaidraaka, ko tas Quattro var paveikt un ticiet man, tas ko Quattro dara uz ledus nav saliidzinaams ne ar priekshpiedzinju, ne aizmugurus piedzinju!!!!!

11172. viesis 4.februāris 2002 15:32
0 0 Atbildēt

Quattro uz ledus dara tieši to pašu ko jebkurš cits auto - slīd! Tikai nedaudz vadāmāks. Pašam ir quattro, tādēļ zinu, ko saku!

11182. viesis 4.februāris 2002 18:42
0 0 Atbildēt

To Jurons:

tur nu tev nau taisniiba, ka quattro dara to pashu, ko citi. Pareizaak jaasaka, ka quattro var izdariit daudz vairaak. Piem, tev ir quattro un tu droshi vien zini, kaa ar quattru var uztaisiit, lai shamais bezgaliigi grieztos ap savu asi kas ir starp prieksheejo un pakaljeejo tiltu. sajuuta un skats ir vienreizeejs, bet kaa lai to izdara ar priekshas vai pakaljas piedzinju, ko a? tas ir tikai viens piemeers, un es arii uzskatu, ka quattro, audi quattro nevar saliidzinaat ne ar ko citu.

Sue me!

11192. viesis 5.februāris 2002 0:06
0 0 Atbildēt

Speciaalists> tnx, interesanti un paldies, ka neuztveeri manis teikto kaa kaut kaadu uzbraucienu vai apvainojumu.

11210. viesis 5.februāris 2002 9:54
0 0 Atbildēt

To Jurons

Skaidrs, ka arii Quattro sliid, par to jau neviens nestriidaas, bet to, ka ar sho auto var izdariit daudz vairaak, nekaa ar citas piedzinjas autinjiem, tev jau vajadzeeja zinaat, quattro iipashniek!!!

11321. viesis 6.februāris 2002 10:59
0 0 Atbildēt

Viennoziimiigi piekriitu peeteriic un viesis 2002-02-05 09:54:20 par Quattro. Spriezhot peec Jurons TXT vinsh nav nemaz peetiijis ko ar Q var izdariit, iesaku Juron aizkaapt uz tiem kursinjiem pamaaciities, vai vismaz paskatiities.

11474. viesis 7.februāris 2002 10:18
0 0 Atbildēt

Veči, neskopojaties un piesakieties. Esmu piedalījies trīs reizes un vienmēr iegūstu ko jaunu savai pieredzei. Tiesa, dažus gadus atpakaļ šos kursus vadīja vācu instruktori un maija mēnesī (sānslīde pa sausu asfaltu). Aizpagājušogad arī AutoRīgas veči labā līmenī noorganizēja Madonā. Paldies. Quattro.

12429. viesis 17.februāris 2002 14:07
0 0 Atbildēt

Quattro - tas ir ko veerts ! Nesen taadu iegaadaajos, un tagad tik baudu dziivi ! Ar cienju.

12432. viesis 17.februāris 2002 15:07
0 0 Atbildēt

to bembermember :

starp citu par to "lielo naudu" iepriekšējos gados piedāvāja arī naktsmājas un ēdienreizes, kas gan līdzinās dzīrēm...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

100 vienībās - Range Rover Sport satīna versija 1

Britu autobūves uzņēmums iepriecinās savas tehnikas cienītājus ar krosovera Range Rover Sport īpašo versiju Satin Edition, kas paredzēta Eiropas tirgum un tiks saražota 100 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

Tesla Cybertruck sānu “triecientests” reālos apstākļos (+ FOTO) 7

Spēcīgo sadursmi ar Ford Edge Tesla elektriskais pikaps pārdzīvojis ar salīdzinoši nebūtiskiem bojājumiem. Lasīt vairāk

 

44 505 eiro - Volkswagen Golf GTI pieejams pasūtīšanai 4

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen atklājis pieteikšanos modernizētā Golf sportiskā modeļa GTI iegādei. Cena par bāzes versiju – 44 505 eiro. Lasīt vairāk

 

0,013 procenti – kura Eiropas valsts no e-mobilitātes “turas pa gabalu” 23

Saskaņā ar Eurostat datiem vieglo elektriskās piedziņas transportlīdzekļu daļa Eiropā līdz 2022.gada beigām bija sasniegusi 0,7 procentus. Vācija ir starp līderiem, taču ir valstis, kur e-mobilitāte vēl nav tikusi pat līdz bērnu autiņiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti