“Chevrolet” komanda aizvadīja savus pirmos testus ar 2006. gada “Chevrolet Lacetti” šodien Brends Hetčā. Zema gaisa temperatūra un lietus “dušas”, sniegs un slapjdraņķis, komanda, tomēr spēja savākt pietiekami daudz interesantu datu no savas komandas braucējiem – Alana Meņū un Nikolā Larīnī.
Robs Hufs, kurš avarēja pirms divām nedēļām Millbrūkā, būs ierindā trešdien. Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem, gan Meņū, gan Larīnī bija apmierināti ar aizvadītajiem testiem ar jauno mašīnu, kurai tagad stūre ir kreisajā pusē un mainīta aerodinamika. “Tas ir skumji, ka mainīgais laiks mums šodien mazliet patraucēja”, Meņū teica. “Izdevās nobraukt tikai trīs vai četrus apļus uz sausa seguma, tāpēc mēs vairāk koncentrējāmies, lai pielabotu motora dzesētāja pozīciju. Kopumā ar mašīnu trasē jūtos labi un stūres rata atrašanās kreisajā pusē, neapšaubāmi, ir pamatīgs uzlabojums.”
RML komandas direktors, Rejs Maloks bija apmierināts ar testiem par spīti mainīgajiem laika apstākļiem: “Mums bija nelielas problēmas ar stūres rata sistēmu pirms pusdienlaika, bet mehāniķi tika ar šo problēmu galā uz pēcpusdienu. Bez tā mums nebija citu lielu problēmu, tāpēc varējām iegūt vērtīgus datus, lai spētu regulēt mašīnu. Diemžēl mums bija iespēja izmantot tikai īso trases konfigurāciju (mazo Indy apli) šiem testiem, jo Grand Prix trasi var izmantot tikai sacīkšu nedēļas nogalēs, sakarā ar ierobežoto sacīkšu skaņas dienu skaitu. Tomēr nobeigumā var teikt, ka mums šodien bija diezgan veiksmīga un produktīva diena. Pēc šīs nedēļas testiem Brends Hetčā, testi turpināsies Albacetē, Spānijā nākamnedēļ un Maņikūras trasē, Francijā vēl pēc nedēļas.
www.srt.lv
jaa chevrolet ne pa jokam gatavojas :)