Rīgā sākta ielu un tiltu attīrīšana no smiltīm 2

 
5.aprīlis 2006 9:23

Iestājoties pavasara sezonai, Rīgā ir sākta ielu un tiltu attīrīšana no smiltīm, kas ziemas periodā uzkrājušās uz ielu un tiltu brauktuvēm.

Kā informē Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora vietnieks transporta būvju jautājumos Andris Binde, šobrīd smilšu novākšanas darbi tiek aktīvi veikti uz satiksmes pārvada pār K. Ulmaņa gatvi Jūrkalnes ielā un uz Kalnciema ielas satiksmes pārvada pār dzelzceļu. Tāpat ir sākušies smilšu novākšanas darbi no pilsētas ielām un atkritumu savākšana no ielu zaļo zonu teritorijām.

Ziemas perioda laikā sakrājušos smilšu novākšanas darbi un ielu zaļo zonu apkopšanas darbi aktīvi turpināsies līdz pat aprīļa mēneša beigām.

Līdz ar pavasara iestāšanos, kad ziemas periodā uzkrājušās smiltis ir atkusušas, tās tiek savāktas, lai turpmāk satiksmes plūsmas rezultātā gaisā neveidotos putekļi un neaizsegtu autovadītājiem redzamību, kā arī nepiesārņotu vidi un uzlabotu pilsētas vizuālo tēlu.

Ielu un tiltu brauktuvju mehanizētā tīrīšana regulāri tiek veikta arī vasaras sezonas laikā līdz pat oktobra mēnesim.
 
Visi komentāri
 
197281. viesis 5.aprīlis 2006 9:35
0 0 Atbildēt

Darbs jau protams ka labs, ja tik tas netiktu dariits tajaas stundaas, kad transporta pluusma ir visbliivaakaa, bet to jau amatpersonaam nesaprast taa izskataas....

197403. viesis 6.aprīlis 2006 11:42
0 0 Atbildēt

Motociklisti pateiks paldies par sho darbinju

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Krievijā degvielas cenas sasniedz jaunus augstumus (+ FOTO) 1

Lai izvairītos no benzīna un dīzeļdegvielas trūkuma vietējā tirgū, Krievija uz laiku ierobežos degvielas eksportu. Tam vajadzētu arī samazināt cenas uzpildes stacijās, taču pagaidām tas nenotiek. Lasīt vairāk

 

Vēlas liegt Latvijā uzturēties Krievijā un Baltkrievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem 2

Sniedzot atbalstu atbildīgajām nozarēm - Satiksmes un Iekšlietu ministrijām - Tieslietu ministrija (TM) iesniegs Saeimā likumprojektu tiesiskā regulējuma izmaiņām, kas liegtu Latvijā uzturēties Krievijā un Baltkrievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem, aģentūru LETA informēja TM. Lasīt vairāk

 

Lai mazinātu deficītu un rekordaugstās cenas - Krievija ierobežo degvielas eksportu 2

Lai izvairītos no benzīna un dīzeļdegvielas trūkuma vietējā tirgū, Krievija uz laiku ierobežos degvielas eksportu, ceturtdien paziņojusi valdība. Lasīt vairāk

 

TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Braucam ar jauno Audi Q8 e tron (+VIDEO) 1

Saskaņā ar Audi importētāja datiem elektromobilis e - tron 2022. bijis visvairāk pārdotais modelis. Šoreiz brauksim ar tā uzlaboto versiju, kas pārdēvēta par Audi Q8 e - tron. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti