Kā gribu tā stāvu! 39

 
11.aprīlis 2002 2:18

Trešdienas piedzīvojumi tik vienkārši nebeidzās. Nepietika ar to, ka es dabūju "pa ģīmi", vēl nācās uzklausīt policistu pašpārliecinātās replikas par savu taisnību un kaut ko draudiem līdzīgu...

Notikums sākās šeit Uz Krasta ielas pirms «Lido» kompleksa (pie Statoil/McDonald), labajā joslā (tieši brauktuvju krustojumā) stāvēja CP auto ar valsts numuru EJ155. Redzot, ka šis auto pārkāpj CSN, nolēmām apturēt un aizrādīt viņiem par to. Piegāju pie šiem "darboņiem" un jautāju, kāpēc viņi stāv neatļautā vietā. Pirmā atbilde bija, ka es esot dzēris un vispār lai es novācoties no brauktuves. Ja ieskatīsieties fotogrāfijā, tad redzams, ka viņi atradās tuvāk par 5 metriem no brauktuvju krustojuma, kā arī automašīnai priekšā ir nepārtraukta līnija, kas liek vadītājiem pārkāpt noteikumus, ja tie vēlētos nogriezties pa labi. Jāatzīmē, ka auto stāvēja bez ieslēgtām bākugunīm. Uz to man tika atbildēts: kā gribam, tā stāvam! Uz manu jautājumu, vai tā ir viņu "oficiālā" atbilde, saņēmu strupu "jā". Vēl, redzot mūs fotografējam, vīri painteresējās, kādu mēdiju mēs pārstāvam. Izdzirdot "iauto", viņi saskatījās un daudznozīmīgi paziņoja: pastāviet šeit vēl 10 minūtes, mēs tūlīt atgriezīsimies... Mēs negaidījām. Devāmies atpakaļ uz savu "skorpi", kas stāvēja 50 metrus no šīs vietas. Pēc dažām sekundēm CP tomēr nolēma pamest šo vietu un lēnām aizbrauca. Vienu brīdi izskatījās, ka vīri lūkojās pēc mums... Kāpēc tad viņi pameta šo vietu, ja jau tik legāli tas viss bija? P.S. Ar to mums šķita, ka piedzīvojumi vienam vakaram pietiek. Devāmies uz mājām, nevienu citu patruļu vairs nesastapuši. Ja nelasīji, tad notikums sākās šeit iAuto//Autonet 10.04.2002. 23:09 Fotografēts ar to pašu Canon PowerShot A20 no Inter-Rīga Canon Centra www.canoncentrs.lv pilnīgā tumsā (reklāma)
 
Visi komentāri
 
20007. viesis 11.aprīlis 2002 4:00
0 0 Atbildēt

Ceru ka soreiz,tas nepaliks bez oficiaalas atbildes.Pagaidaam sii ir ciinja ar veej dzirnavaam,jo celju policisti driikst visu...ceru ka ne ilgi...tik tomeer neticu ka tas viss beigsies.

Guntis

20010. viesis 11.aprīlis 2002 8:31
0 0 Atbildēt

Malači ka aizrādījāt, tā vajag. Starp citu viņi ir pārāk slinki lai dotos turp, kur tas ir tik tiešām ir nepieciešams t.i. pie skolām un bērnudārziem, kuri atrodas netālu no braucamās daļas ar intensīvu satiksmi. Es pats strādājot skolā (skolotājs), dodos turp ar savu personīgo auto, un nekad nav sanācis sastap Policista kungus patrulējot pie skolām un pie tuvumā esošajām neregulējamām gājēju pārejām - zebrām.

P.S. Ja nemaldos pirmajā septembra nedēļā tika ceļu satiksmes negadījumos pie skolām cieta vairāki skolēni. Tad tika sacelta ažiotāža par skolēnu drošību pie skolām, notika reidi, sodīja vadītāju un brīdināja skolēnus, utt. Vai varētu izveido tādu akciju kas pievērstu autovadītāju uzmanību bērniem uz ielām, kuriem galvā ir "ieskrējis" pavasaris.

20023. viesis 11.aprīlis 2002 9:12
0 0 Atbildēt

Nu ko tu Red lien šmigā kašķēties. Tagad visi menti pusgadu stāstīs ka iAuto ir fuflo un viņu redaktors vispār... . Ja tu viņus čakarē, tad labāk un prātīgāk taču to ir darīt pie pilnas saprašanas:)

20025. viesis 11.aprīlis 2002 9:18
0 0 Atbildēt

Diez cik ilgi Redaktors izturēs šo cīņu ar vējdzirnavām? Re kā Džeriņš jau sen pieklusis, nemaz vairs nav dzirdams, tak apnika cilvēkam, ka viņu dr..ž visi CPisti, kas satiek. Anyway es atbalstu, ka tomēr ir jācīnās ar CP patvaļu un nedrīkst ļaut viņiem kāpt uz galvas, tā turpināt un ilgu mūžu Red.!

20028. viesis 11.aprīlis 2002 9:29
0 0 Atbildēt

Kaut-kā ar fočeniem neiznāca - itkā tīšam šmigā kāds bija...

20031. viesis 11.aprīlis 2002 9:34
0 0 Atbildēt

Reāli par CP darbinieku PATVAĻĪBĀM , likumu normu ignorēšanu,kautiņu izraisīšanu un tml.pārkāpumiem - vislabākir informēt IeM Valsts sekretāru A.Stari. CP šefam kaut ko sūdzēt ir bezcere - viņš vienmēr atdzīst taisnību tikai savējo labā.

Znatoks jeb stukačs.

20043. viesis 11.aprīlis 2002 10:25
0 0 Atbildēt

Nu , redaktor, turies !

Iesniedz vias iespeejamaas suudziibas visaas iespejamajaas vietaas !

Vajag vienreiz tos smirdiigos mentus aartseet !

Vajag uzraxtiit atklaatu veestuli valsts prezidentei !

lai pemeegina neatbildeet !

20050. viesis 11.aprīlis 2002 10:34
0 0 Atbildēt

Kaut kaads sviests! No saakuma dzhekam iedod bietee, bet shim veel par maz. Vajag jau gan tos CP dreseet, bet cik tas ir reaali panaakt kaadus rezultaatus???

20052. viesis 11.aprīlis 2002 10:38
0 0 Atbildēt

Ssajaa gadiijuma suudziiba buutu jaiesniedz prokuratuuraa, jo tiessi ssi iestaade ssadaas siituaacijas noskaidros lietas apstaakllus. Noveelu veiksmi, cerams ka Red nebija iereebis.

CCC.

20054. viesis 11.aprīlis 2002 10:42
0 0 Atbildēt

Sorry ssis bija domaats pie otra raksts.

20056. viesis 11.aprīlis 2002 10:58
0 0 Atbildēt

Jā, objektīva, izmeļoša un motivēta ( ar liecinieku uzvārdiem, tiesu medicīnas apsekošanas aktu) , sūdzība rajona UN apgabala PROKURATŪRAS iestādēm var palīdzēt rast iespēju vainīgās personas saukt pie kriminālatbildības. Bet dokumenti jāiesniedz nekavējoties un BEZ PASTA starpniecības. Rekomendēju ar iesniegumu doties pieņemšanā tieši pie rajona vai Rīgas tiesu apgabala prokurora. Jo ātrāk, jo labāk. / no prokuratūras /

20076. viesis 11.aprīlis 2002 12:09
0 0 Atbildēt

vajag iesleegt akts fotografeshanas reziimu, kad zibene vairaakas reizes mirgo, tad ekspoziicijas laiks buus iisaaks un bildes nebuus tik izpluudusas. bet iisteniibaa jau var saprast, ka tikko dabuujis pa muuli es arii enko nevareetu pafortografeet:)

20090. viesis 11.aprīlis 2002 14:10
0 0 Atbildēt

Es gandriiz dabuuju pa galvu no zemessargiem, jo itkaa biju paskatiijies uz vinjiem netaa :) NU ko kameer likumsargiem nebuus smadzenju vairaak kaa man melns aiz naga, tikmeer mees nevareesim mieriigi justies Latvijaa.

20093. viesis 11.aprīlis 2002 14:13
0 0 Atbildēt

es gan buut tam krievu mudakam maucis pretii. taa riktiigi lai muulis izshkjiist un redele shkjiiba peec tam uz visiem laikiem.

20094. viesis 11.aprīlis 2002 14:14
0 0 Atbildēt

Lūk varētu būt reāls šī notikuma risinājums

Feiss, kas iesita redaktoram pārkāpa KL 231. pantu, attiecīgi policists likuma “Par policiju” 1.pantu un 9. pantu un attiecīgi KL 319. pantu un ir saucams pie kriminālatbildības

Kriminaallikums 231.pants. Huligānisms

(1) Par rupju sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas acīmredzamā necieņā pret sabiedrību vai bezkaunībā, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu vai uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību), vai organizāciju darbu (huligānisms), —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz piecdesmit minimālajām mēnešalgām.

(2) Par huligānismu, ja tas izdarīts personu grupā vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, vai ar pretošanos varas pārstāvim vai personai, kura vēršas pret sabiedriskās kārtības pārkāpšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Likums “Par policiju” 1.pants. Policija

Policija ir apbruņota militarizēta valsts vai pašvaldības institūcija, kuras pienākums ir aizsargāt personu dzīvību, veselību, tiesības un brīvības, īpašumu, sabiedrības un valsts intereses no noziedzīgiem un citiem prettiesiskiem apdraudējumiem.

9.pants. Policijas darbinieka vispārīgie pienākumi

Jebkura policijas darbinieka pienākums ir visā Latvijas Republikas teritorijā neatkarīgi no viņa ieņemamā amata, atrašanās vietas un laika gadījumā, ja pie viņa griežas personas ar pieteikumu vai ziņojumu par notikumu, kurš apdraud personu un sabiedrības drošību, kā arī pašam konstatējot tādu notikumu, veikt iespējamos pasākumus, lai novērstu likumpārkāpumu, glābtu cilvēkus un sniegtu viņiem palīdzību likumpārkāpumu izdarījušo personu konstatēšanā un aizturēšanā, noskaidrot aculieciniekus, apsargāt notikuma vietu, kā arī paziņot par notikušo tuvākajai policijas iestādei.

Krimināllikuma 319.pants. Valsts amatpersonas bezdarbība

(1) Par valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, tas ir, ja valsts amatpersona tīši vai aiz nolaidības neizdara darbības, kuras tai pēc likuma vai uzlikta uzdevuma jāizdara, lai novērstu kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas tiesībām un interesēm, un ja ar to valsts varai, pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsar g ātām personas tiesībām un interesēm radīts būtisks kaitējums, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu, vai ar naudas sodu līdz piecdesmit minimālajām mēnešalgām.

(2) Par tādu pašu nodarījumu, ja tas izraisījis smagas sekas vai ja valsts amatpersonai bijis mantkārīgs nolūks, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.

20098. viesis 11.aprīlis 2002 14:23
0 0 Atbildēt

Skaisti, vai ne? Likumi jau ir, bet no pieredzes zinu, kā CP atsakās no saviem vārdiem, uzraksta nepatiesus paskaidrojumus un beigās Tevi pataisa par "ĀZI". Un CP vadība protams "tic" saviem darbiniekiem.

Gribas tomēr cerēt, ka Redaktoram paveiksies! Turies!

20105. viesis 11.aprīlis 2002 14:35
0 0 Atbildēt

Kāds tur sakars ar CP vadību sūdzību vajag iesniegt prokuratūrai.

20106. viesis 11.aprīlis 2002 14:38
0 0 Atbildēt

Es prasē kaut ko lasīju par skolnieku paraugtiesāšanu par huligānismu, kā būtu ar kādu paraugprocesu pret policijas darbiniekiem, kuri nepilda avus pienākumus un ar to rupji pārkāpj likumu??!!

20111. viesis 11.aprīlis 2002 15:15
0 0 Atbildēt

Jaa nu skaisti! Gluzji jau nu shmigaa nevajadzeetu ar vinjiem kashkjeeties, bet ne jau par to ir staasts! Staasts jau ir par to ka muusu policijai jau ir tikai viens vieniigs meerkjis - SODIIT! Taa vietaa lai aizraadiitu!

Reiz man ar bija jautri ar droshiibas jostu! Protams ka neuzliku! Jo uzskatu ka taa tomeer ir mana pasha droshiiba un briiviiba, bet ne jau tas ir galvenais!

Tad nu luuk ments saka ka sodinjsh buushot Ls3! Nekas jau daudz - bet sods par shaadu paarkaapumu ir LIIDZ Ls 3. Tad nu luudzu CP lai man paskaidro par ko tad ir tas bargaakais sods shajaa paarkaapumaa, jo es savu vainu atziistu un pretii nerunaaju! Vainiigs jaa! Nenoliedzu! Bet par ko tad uzreiz to skarbaako?

Uz ko tad CP atbildeeja ka vinjiem neesot izdeviigi likt zemaaku sodu! Kad apjautaajos vai CP tagad ir kaads SIA ar peljnjas plaaniem vai tomeer dziivo no budzjeta kas tiek sastaadiits arii no maniem nodoekljiem! Tad nu CP cietaas sirdis atmaiga un nolamaajushi visu vardiibu atlaida mani bez soda!

Nu muljkjiigi jau vinji tomeer taa kaut kaa uzvedas.

20117. viesis 11.aprīlis 2002 15:50
0 0 Atbildēt

Ceļu policisti jau sen ir zināmas prostitūcijas formas pārstāvji, tā kā nav ko satraukties - ar ko gan patrulējošs ceļu policists atšķiras no ceļu policijas priekšnieka? Abi saņem, tikai pakalpojumi nedaudz atšķiras. Viņiem mazas algas, mājās daudz bērni un sieva ar sliktu izglītību - nu, kaut kā jau naudiņa jāsapelna. Vienīgi viņiem serviss pieklibo, kas ne vienmēr ir adekvāts samaksātajai summai, taču attīstības vārdā to var piedot - mums vēl daudzās apkalpošanas sfērās serviss pieklibo. Tā kā - negribas, ka policisti ir prostitūtu kolēgas - nemaksājiet viņiem. Gribat, lai viņi ir pakalpojumu sniedzēji - maksājiet. Galu galā patērētājs izlemj.

Redaktors 11.aprīlis 2002 15:59
0 0 Atbildēt

Šī te notikuma sakarā šajā pašā vietā iAuto rīkos savdabīgu akciju - kādu dienu nākošnedēļ tur stāvēs skorps (EJ155 brigāde apgalvoja, ka tur drīkst stāvēt). Interesanti, pēc cik minūtēm būs klāt vīri ar protokoliem...

20135. viesis 11.aprīlis 2002 18:18
0 0 Atbildēt

Vajag viņus ietiesāt. Lai protās cienīt citus.

20138. viesis 11.aprīlis 2002 18:36
0 0 Atbildēt

gan jau nebuuus neviena patrulja klaat. visi CP buus salasiijushies iAuto un par spiiti atljaus staaveet.

20150. viesis 11.aprīlis 2002 21:08
0 0 Atbildēt

Kāds no iauto nav bijis Ventspilī?

Silti iesaku ar fočeni aizbraukt palūkoties Ventas tilta vienā vai otrā pusē. Es regulāri braucu, un gandrīz katru reizi mentiņi stāv uz apļa, pa vidu ielai uz sadalošās joslas. Protams, nekādu gaismu, neies tak aķīti sēdināt. Stādina arī tur pat uz apļa.

Šodien pat saskaitīju: pa vidu ielai uz sastrīpotā pleķīša viena CP mašīna, uz apļa ielas malā - divas un .......... apturēta fūra turpat. Godīgi sakot nebija pārāk daudz vietas, kur izbraukt. Ja tas būtu Rīgā, garantēts korķis.

20159. viesis 12.aprīlis 2002 7:39
0 0 Atbildēt

TO: GTS

Es katru nedeelju esmu Ventspilii, jaa esmu ieveerojis ka vinji taa dara. Mashiina ir pataalu janovieto, lai vinjus foceetu (tagad vareetu arii filmeet) - vai nu pie stacijas vai arii parventas viadukta pusee. BET - pacentiishos gan taas vinju aktivitates iemuuzinaat i-netaa.

Ar cienju,

AutoNets

20160. viesis 12.aprīlis 2002 7:44
0 0 Atbildēt

20161. viesis 12.aprīlis 2002 7:47
0 0 Atbildēt

nu bet ja visi autovadiitaaji pacenstos nepaarkaapt ? tas tachu iegrieztu vinju budzetaa ? Sanaak ka mees, autovaditaaji varam likumiigi vinjiem nemaksaat. ;)

vai tas nav vienkaarshi ?

20682. viesis 16.aprīlis 2002 16:47
0 0 Atbildēt

M U R G I...

20808. viesis 17.aprīlis 2002 13:58
0 0 Atbildēt

Latvijas menti esot 2 vietā aiz Polijas mentiem. Kādā kategorijā izlemiet paši.

20889. viesis 18.aprīlis 2002 9:32
0 0 Atbildēt

Policisti sevi uzskata par pasaules nabu,domādami ka viņiem viss ir atļauts. Ja tiem pašiem ceļu policistiem pajautātu ceļu satiksmes noteikumus,dāmāju ka uz dažiem rokas pirkstiem varētu saskaitīt,tos ,kas tos zin.Konkrēti par Jelgavas CP priekšnīeku V.Vanagu var teikt ka viņš tos nezin.Ja jau viņš uzskata ,ja autovadītājam nav līdz vadītāja apliecība,tad viņam nav arī tiesību,un cenšas atņemt automašīnu,pēc uzaicinājuma palasīt CSSN noteikumus es tiku atlaists un pat nebija jāmaksā sods.

20897. viesis 18.aprīlis 2002 10:22
0 0 Atbildēt

Interesanti par ko Jums tie policijas darbinieki to naudiņu iekasē , laikam jau par neesošiem pārkāpumiem . Nevajag pārkāpt tad nebūs jāmaksā un kašķis jāmet. Vai Jums šķiet ka būtu labi ja viņu vispār nebūtu un varētu braukt kā vien vēlas. Un vai šeit ir kaut viens autobraucējs kurš pats sev var apzvērēt ka nekad nav pārkāpis nevienu CSN, ka tā var nosodīt un kritizēt citus

20900. viesis 18.aprīlis 2002 10:33
0 0 Atbildēt

Par jelgavniekiem vispār nav ko runāt. Tie jau ir slepkavnieki. Pāris gadu atpakaļ bezmaz līdz nāvei piekāva Jelgavasakadēmijas profesoru...par to, ka viņa mašīnai viena lampiņa bija izdegusi. Vēl jo vairāk - policists sitējs vēl šodien strādā turpat CP, un skaitās viens no labākajiem darbiniekiem !!!

LA docents.

20953. viesis 18.aprīlis 2002 15:04
0 0 Atbildēt

Viesim 10:33

Atceros to klopi. bija tā,,,,ka to sirmgalvi piekāva nevis uz ielas,bet viņa privātmājas pagalmā.

21119. viesis 21.aprīlis 2002 23:40
0 0 Atbildēt

gan jau CP-isti arii kaadreiz novelk formas...

21140. viesis 22.aprīlis 2002 8:51
0 0 Atbildēt

Staasts atspoguljo patieso situaaciju par CP. Bet labaak jau bij fotografeet ar parasto zieputrauku pa Ls 20. Bildes buutu stipri labaakas.

21143. viesis 22.aprīlis 2002 9:00
0 0 Atbildēt

nu ko lai tam visam piebilst.puishi es domaaju ka tagad tikai viss saaksies.nedomaaju ka vinji nomierinaasies.uz to varat nemaz necereet.kaa jau ir teikts agraak gribeetu jums atgaadinaat.policistam vienmeer ir taisniiba.un tas viss ko mees daraam ir velti.man ir arii bijusi shaada taada saskarsme un tam visam jau esu atmetis ar roku,jo no taa nav nekaadas jeegas.sliktaakajaa gadiijumaa vinji sanjems kaadu nenoziimiigu raajienu un tas buus viss.tikmeer kameer vinjiem uzmaniibu nepieveersiis ministrs tam nebuus nekaadas jeegas.es domaaju vienkaarshi shaadi policisti uz dienas buutu jaatlaizj no darba.uz to mees varam tikai cereet.bet tam kaa jau zinaam nekad nenotikt.labaak no vinjiem tureetes pa gabalu.vinji vienmeer atraadis kaadu siikumu pie kaa ''piesieties''.

21703. viesis 26.aprīlis 2002 16:41
0 0 Atbildēt

Lai kā nebūtu,man ir samērā pozitīvas domas par Iekšlietu ministru Segliņa kungu.Es jūtu ka šī lieta Latvijā ap ceļa policiju

ir tā samilzusi,ka šeit ir jāķerās klāt lielākiem dūžiem.Arī no savas pieredzes varu teikt,ka ceļu policija ir pats negatīvākais tiesību sargājošais spēks Latvijā.Viņu patvaļa drīz var būt pilnīgi nekontrolējama.Galu galā kāds par viņiem atbild !Un ,ja ceļu policijas vadība viņus tikai aizstāv visos noziegumos,tad Iekšlietu ministram šādu vadību ir ļoti principiāli jānomaina.Jo šis troksnis, kas ir samilzis ir kauna traips visai Latvijas nākotnei.Uz ielām mūs nedrīkst pārbaudīt noziedzīgi elimenti ,ar vienīgo mērķi noķert,ieriebt,sodīt vai iedzīvoties uz mūsu rēķina.Jūs teiksiet ,ka tas izklausās teorētiski skaisti un pareizi,bet citur tik tiešām pasaulē policija ir tautas aizstāvji un palīgi grūtajās situācijās.Policists ir CILVĒKS. - Es apsveicu,bet neapskaužu red.

uzsākot šīs milzīgās lāču medības,tā kā arī mēs nedrīkstam noklusēt visas nebūšanas ar policiju.Atkāpes nav ,jo troksnis par netaisnībām būs lielāks ,jo izredzes lielākas ,ka kāds mūs beidzot sadzirdēs.

24585. viesis 27.maijs 2002 16:43
0 0 Atbildēt

Vai Tev, skolotāj, sē†niek, pārdevēj, mehāniķi, būtu patīkami, ja Tevi filmēt vai fotografēt sāktu kāds aktīvais žurnālists? Nez vai Tu arī negribētu viņu aizsūtīt paknipsēt saulrietu un putniņus?

Redaktors 27.maijs 2002 16:50
0 0 Atbildēt

eu, tie nav ne pardeveji, ne mehaniki, bet gan VALSTS POLICIJAS parstavji, KURI ZVEREJUSI uzticibu valstij un pilsoniem!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

100 vienībās - Range Rover Sport satīna versija 1

Britu autobūves uzņēmums iepriecinās savas tehnikas cienītājus ar krosovera Range Rover Sport īpašo versiju Satin Edition, kas paredzēta Eiropas tirgum un tiks saražota 100 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

Tesla Cybertruck sānu “triecientests” reālos apstākļos (+ FOTO) 7

Spēcīgo sadursmi ar Ford Edge Tesla elektriskais pikaps pārdzīvojis ar salīdzinoši nebūtiskiem bojājumiem. Lasīt vairāk

 

44 505 eiro - Volkswagen Golf GTI pieejams pasūtīšanai 4

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen atklājis pieteikšanos modernizētā Golf sportiskā modeļa GTI iegādei. Cena par bāzes versiju – 44 505 eiro. Lasīt vairāk

 

0,013 procenti – kura Eiropas valsts no e-mobilitātes “turas pa gabalu” 23

Saskaņā ar Eurostat datiem vieglo elektriskās piedziņas transportlīdzekļu daļa Eiropā līdz 2022.gada beigām bija sasniegusi 0,7 procentus. Vācija ir starp līderiem, taču ir valstis, kur e-mobilitāte vēl nav tikusi pat līdz bērnu autiņiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti