Augusta – septembra «Forsāža» ir klāt 1

 
29.augusts 2006 8:57

Žurnāla „Forsāža” jaunajā numurā lasiet par sezonas auto pasākumiem Baltijā, Somijā un Čehijā, iepazīstieties ar Nirburgringas trasi, kā arī – interesantākās automašīnas Latvijas un Maskavas ielās!

Forsazha_08_09_2006_vaks.jpgIgaunijas dragreisa čempionāta 3. posms; 1003 km sacīkste Palangā; Kohuke Race 2006 Pērnavā; Yamaha motociklu festivāls Brno trasē Čehijā; ekstrēmo motociklu festivāls Somijā – tā ir tikai neliela daļa no šīs vasaras ātruma svētkiem.

Arī autoklubu dzīvē vasara bija piedzīvojumiem bagāta – notika grandiozs amerikāņu auto salidojums Haapsalu; Latvijas Honda klubs devās uz starptautisko hondu dienu Igaunijā, bet Lietuvā notika kārtējais Lietuvas „Mitsubishi Grand Meet”, kurā ciemojās mūsu DSM Klubs. Iepazīstieties arī ar jaunāko – Celica klubu.

Auto apskats – BMW E 28 atdzimšana, slavenais Ādažu Opel Kadett; Eagle Talon TSI AWD dzīves ceļš, Dodge Charger un Renault Clio Sport testi; Nissan Skyline – Maskavas jaunais simbols, BMW M6 by Lumma.

Vēl žurnālā: mūsu autoru reportāža no Nirburgringas trases Vācijā; vieglmetāla disku jaunumi; auto optikas uzlabošana; jumta bagāžnieki – jūsu ērtībai; viss par sajūgiem; konceptauto – Lincoln Futura; tūninga brends – Veilside; VW Golf GTI Concept; debija Nacionālajā klasē – HGK Motorsport. Un, protams, standartauto sacensību fani visu vasaru varēja piedalīties BMW kausa un Vasaras kausa sacensībās!

Lasiet arī par Streetrace Party, kas notiks jau 2. septembrī, un iepazīstieties ar Monster Truck šovu, kas Latvijā pirmo reizi notiks 7. oktobrī.

 
Visi komentāri
 
228940. viesis 13.marts 2007 14:50
0 0 Atbildēt

10

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

"Pret spalvu" uz ātrgaitas šosejas (+ VIDEO) 3

Ignorējot ceļazīmju norādes, busiņa šoferis izbrauc uz ātrgaitas šosejas un pagriežas pretī kustības virzienam. Lasīt vairāk

 

2 stundās 20 pārkāpēju - policija izmanto dronu, lai pieķertu noteikumu pārkāpējus (+ VIDEO) 6

Visu šo nedēļu līdz pat piektdienai, 22. septembrim, Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, norisinās Eiropas ceļu policijas tīkla organizētā akcija “ROADPOL drošības dienas”, kuras laikā papildus policijas resursi tiek koncentrēti ceļu satiksmes uzraudzībai, tostarp izmantojot tehniskos līdzekļus. Lasīt vairāk

 

53 000 eiro - modernizētais Audi Q4 e-tron piedzīvo pirmizrādi (+ FOTO) 2

Vācijas autobūves uzņēmums Audi iepazīstinājis ar elektriskā krosovera Q4 e-tron modernizēto modeli, kas ieguvis uzlabotu spēka iekārtu un spēs aizbraukt tālāk ar vienu uzlādi. Lasīt vairāk

 

Policijas reidā vislielākais sods busiņa šoferim (+ VIDEO) 6

Šonedēļ Valsts policija pievērš pastiprinātu uzmanību satiksmes drošībai. Bijuši vairāki starpgadījumi, toskait bēgšanas mēģinājumi. LTV filmēšanas grupa šodien pievienojās patruļai Jelgavas novadā, un vislielāko sodu saņēma kāds šoferis, kurš vadīja busiņu ar piekabi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti