Visi komentāri - B kategorijas autovadītāja praktiskās apmācības sākumu šobrīd gaida apmēram 9000 cilvēku

B kategorijas autovadītāja praktiskās apmācības sākumu šobrīd gaida apmēram 9000 cilvēku

 

Ilustratīvs attēls Foto: Pexels.com

Nozare.lv | 22.aprīlis 2021 12:26

Latvijā B kategorijas autovadītāja praktiskās apmācības sākumu šobrīd gaida apmēram 9000 cilvēku, aģentūrai LETA pavēstīja Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD).

Patlaban atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai praktiskās mācības drīkst veikt tikai kursanti, kuri braukšanas nodarbības sākuši līdz pagājušā gada 20.decembrim, bet tie, kuri vēlāk, - mācās tikai tiešsaistē.

Tāpat CSDD pauda, ka zināmas problēmas novērojamas arī pirmās palīdzības kursu apguvē, kur pašlaik klātienes praktisko daļu kursanti drīkst kārtot tikai individuāli, līdz ar to uz šādām nodarbībām izveidojušās garas rindas.

Jau vēstīts, ka CSDD šogad pirmajos trijos mēnešos izsniedza 2544 jauniegūtas autovadītāja apliecības, kas ir par 34,9% mazāk nekā 2020.gada attiecīgajā periodā. Taču, piemēram, 2019.gada pirmajos trijos mēnešos, kad vēl nebija sākusies Covid-19 pandēmija, tika izsniegtas 4182 transportlīdzekļu vadītāja apliecības.

CSDD ir valsts akciju sabiedrība. Direkcija reģistrē transporta līdzekļus Latvijā, izsniedz vadītāju apliecības, veic automašīnu tehnisko apskati un sniedz citus pakalpojumus. CSDD ienākumus gūst no pakalpojumu maksām. Direkcijas kapitāldaļu turētājs ir Satiksmes ministrija.
 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 19

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 31

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)

Cik mēs nākotnē maksāsim par elektrību? Kāpēc tā vienā valstī ir dārgāka nekā pie kaimiņiem? Uz šiem jautājumiem cer atbildēt jaunais Eiropas Komisijas plāns – uzsākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu, lai paātrinātu dažādu savienojumu izveidi, kas samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem. Ko tas nozīmē un kas jauns gaidāms Baltijas valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti