Augusts Justs aicina - drošus svētkus! (+ video) - iAuto

Augusts Justs aicina - drošus svētkus! (+ video)

 

Foto: Publicitātes foto.

21.jūnijs 2013 13:44

Viens no pēdējo gadu Latvijas labākajiem motosportistiem - profesionālās motokrosa komandas ''Latvia Elkšņi Honda'' sportists Augusts Justs izveidojis videorullīti, kurā visus Latvijas iedzīvotājus, bet jo sevišķi motobraucējus, uzrunā aicina svētku laikā ievērot drošību uz Latvijas autoceļiem un nenodarboties ar ''adrenalīna medībām'' uz ielām, bet tam izvēlēties piemērotas vietas- kādu no Latvijas daudzajām mototrasēm.

Augusts Justs šajā sezonā startē pasaules čempionātā karaliskajā MX1 klasē, kur pēc aizvadītiem deviņiem posmiem, ar izcīnitiem 43 punktiem ieņem kopvērtējuma 20.vietu.
Sacensībās Latvijā A.Justs šogad izcīnījis uzvaras Monster Energy Superkauss Kandavas Lielās balvas izcīņā un uzvaru Vaidavas kausa sacensībās. Pēdējās nedēļās sportists atguvās no traumas, bet jau šajā nedēļas nogalē izies uz starta Holandes čempionātā, kur patreiz MX1 klasē kopvērtējumā ieņem augsto 4.vietu.

Priecīgus Līgo svētkus!

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Hyundai uzlabo arī Tucson Plug-in un dīzeļa versijas 1

Hyundai noslēdzis Tucson modeļu saimes modernizāciju ar uzlabotajām uzlādējamā hibrīda un dīzeļa versijām. Pieaugot jaudai un izvēlei, cena nemainās. Lasīt vairāk

 

Mazda CX-60 un CX-80 saņem uzlabojumus (+ FOTO) 3

Gatavojoties Eiropas tirgum, Mazda lielākie krosoveru saimes modeļi, CX-60 un CX-80, piedzīvojuši nozīmīgus uzlabojumus gan aprīkojuma, gan drošības jomā. Lasīt vairāk

 

Beidzot būs lietus kanalizācija pie Mellužu estrādes, diemžēl sānu aizbūvē ar auto stāvvietām (+ VIDEO) 7

Labas ziņas no Jūrmalas - ja remonti būs veikti kvalitatīvi, Mūzikas ielā vairs nekrāsies lietus ūdeņi, bet Mellužu estrādes apkaime izskatīsies pievilcīgāk. Lasīt vairāk

 

Katru nedēļu aizdegas vismaz viens auto; 53% gadījumu beidzas ar spēkrata norakstīšanu 7

Ik dienu Latvijā aizdegās viens auto, 86% - pašaizdegšanās gadījumi Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti