Ventspilī plāno ap 3000 motobraucēju pulcēšanos - iAuto

Ventspilī plāno ap 3000 motobraucēju pulcēšanos

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 14.jūlijs 2021 7:04

Sestdien, 17.jūlijā, Ventspils ielās pulcēsies ap 3000 motociklu, lai piedalītos motobraucēju saietā "Kurland Bike Meet 2021" un parādes braucienā, aģentūru LETA informēja Ventspils Kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Koponāne.

Šogad parādes brauciens sāksies plkst.15 no Vasarnīcu ielas, tālāk virzoties pa Lielo prospektu, Rūpniecības ielu, pāri Apvediltam uz Fabrikas ielu, Kustes dambi, Embūtes ielu, pa Celtnieku, Talsu un Lidotāju ielām izbraucot pilsētas labo krastu. Atpakaļceļā brauciens vedīs pāri Ventas tiltam, tālāk virzoties pa Sarkanmuižas dambi, Lauku un Kuldīgas ielām, līdz pat Jūras ielai un noslēgsies Ostas ielā, stāstīja Koponāne.

Viņa informēja, ka motobraucēju parādes stāšanās laikā no plkst.14 līdz 15 tiks slēgta transporta kustība Vasarnīcu ielā no Aizsaules ielas līdz Inženieru ielai, savukārt, parādes vajadzībām satiksmei tiks slēgta Ostas iela posmā no Lielās ielas līdz Pils ielai no plkst.15 līdz 17. Parādes brauciena laikā no plkst.15 līdz 16 būs īslaicīgi satiksmesierobežojumi, traucēta sabiedriskā transporta kustība un iespējama maršrutu autobusu kavēšanās.

Piejūras kempingā plkst.17 notiks motokluba "MCC Curonians" demonstrācijas "Karstā riepa". Vakara daļā kempingā uzstāsies "Billy B & His Sonic Rockets", muzicēs arī apvienība "The Rolltones".

Vērojot parādes braucienu, apmeklējot Piejūras kempingu, kā arī citas vietas, organizatori aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu Covid-19 izplatību.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas: Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD (+ VIDEO) 25

10. martā es neredzēju degvielas cenu kritumu Latvijā, gluži pretēji svētdien dīzelis maksāja 1.747 EUR, pirmdien pieauga uz 1.797. Degvielas cenas šodien jau Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD. Lasīt vairāk

 

Pasaules tirgū laidīs naftas rezerves, lai apturētu straujo cenu kāpumu (+ VIDEO)

Starptautiskā Enerģētikas aģentūra paziņojusi, ka ir sākta rekordliela naftas rezervju laišana apgrozībā, tirgū padarot pieejamus 400 miljonus barelu jēlnaftas. Lasīt vairāk

 

Mercedes parāda GT kupejas salonu (+ FOTO) 6

Mercedes-AMG atklājis pirmos attēlus ar jauno elektriskā GT četrdurvju kupeju, ļaujot ielūkoties 2026. gadā gaidāmā jaunuma salonā. Lasīt vairāk

 

Policija uz autoceļa A8 pieķer vairākus autovadītājus, kuri braukuši ar ātrumu virs 150 km/h (+ VIDEO) 11

Veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, aizvadītajās brīvdienās Valsts policijas amatpersonas fiksējušas 432 ātrumpārkāpējus – vairākiem automašīnu “BMW” vadītājiem šīs brīvdienas beigušās ar transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu vai tiesību izmantošanas aizliegumu, tāpat kāds ātrumpārkāpējs ticis vēl pie pieciem administratīvā pārkāpuma procesiem par citiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti