Autobusu „kapsēta” Honkongā (+ VIDEO) 6

 
iAuto | 21.novembris 2020 10:34

Simtiem Honkongas tūristu autobusu palikuši bez pielietojuma.

Simtiem tūristu autobusu novietoti kādā Honkongas jūras ostas stāvlaukumā līdz labākiem laikiem. Pagaidām transportlīdzekļiem nav pielietojuma, jo tūristu plūsma praktiski apstājusies.

Honkonga ir viena no pasaules pārapdzīvotākajām metropolēm. Tajā pašā laikā tā ir tūristu paradīze un viena no visvairāk apmeklētajām vietām uz planētas. Tikai pēdējā gada laikā Honkongu ir apmeklējuši vairāk nekā 56 miljoni tūristu no visas pasaules. Šajā sakarā metropolē tiek izstrādātas dažādu veidu ekskursijas uz apskates vietām, kuras tūristi visbiežāk izbauda skatoties pa lielajiem autobusu logiem.

Tomēr COVID-19 pandēmijas dēļ Honkongas robežas joprojām ir slēgtas, bet tūrisma sektors, kurā strādā aptuveni ceturtdaļmiljons vietējo iedzīvotāju, gandrīz pilnībā pārtraucis savu darbību un atrodas uz bankrota sliekšņa. Pieprasījuma nav arī daudzajiem tūristu autobusiem, un vietējie uzņēmēji tos nosūtījuši uz pagaidu autostāvvietām līdz labākiem laikiem.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 21.novembris 2020 16:05
6 0 Atbildēt

Visvairāk tūristu Hong kongā ir no Ķīnas. Gandrīz 80%. Otrajā vietā - no Taivānas - 2%...pārējās valstis vēl mazāk.

Tāpēc apgalvojums "no visas pasaules" ir pārāk skaļš apgalvojums.

Pareizāk būtu rakstīt - sakarā ar to, ka nebrauc Ķīniešu tūristi....

Mik 21.novembris 2020 13:13
2 2 Atbildēt

Pie mums jau tas pats(:

Kanibaals 21.novembris 2020 13:55
1 0 Atbildēt

Vēl jau tas, ka Honkongu pārņem ĶKP līdz ar to paliek arvien mazāk interesantāka ķīniešiem.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pat speciālajā Jūrmalas domes stāvvietā "torčī" nolauzts stabs un apdraud gājēju drošību (+ FOTO) 7

Ko var sagaidīt no Jūrmalas valstspilsētas domes, ja pat tiešā tās tuvumā, uz bruģa, redzami nolauzti ceļa zīmju stabi, kas, maigi izsakoties, ir bīstami? Lasīt vairāk

 

Lētākais Cupra elektroauto Raval. Kas jauns Cupra ēdienkartē ? (+ VIDEO)

Izstādē Auto 2026, kas no 24. līdz 26. aprīlim norisināsies Ķīpsalā, ar visiem pārstāvētajiem zīmoliem un plašu stendu piedalīsies arī Cupra pārstāvis Autobrava Motors. Lasīt vairāk

 

Pārkāpums? - EK brīdina Spāniju un Poliju par PVN samazināšanu degvielai 5

Spānija un Polija, iespējams, ir pārkāpušas Eiropas Savienības (ES) noteikumus, samazinot pievienotās vērtības nodokli (PVN) degvielai, lai mazinātu karadarbības Tuvajos Austrumos radīto ekonomisko ietekmi, trešdien paziņoja Eiropas Komisija (EK) Lasīt vairāk

 

Elektroautobusu iegāde Dienvidkurzemē neattaisno cerības (+ VIDEO) 9

Dienvidkurzemes novadā divi pašvaldības iegādātie elektroautobusi skolēnu pārvadāšanai jau kopš to ekspluatācijas sākumā regulāri jāremontē un bieži tie ir dīkstāvē. Iztērētie Eiropas fonda un arī pašvaldības līdzekļi nav attaisnojušies un nav arī veicinājuši klimata mērķu sasniegšanu, lēš vietvarā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti