“Ķīniešu Tesla” izpērk rekordātrumā 6

 

Foto: Instagram

iAuto | 23.maijs 2022 14:49

Pieprasījums pēc Ķīnas uzņēmuma BYD elektriskā sedana Seal Marine, ko dēvē par ķīniešu atbildi Tesla Model 3, pārsteidzis pat ražotāju – 22 000 rezervācijas tikai sešu stundu laikā. Iemesls – pievilcīgāka cena un dizains.

Ražotājs ziņo, ka pirmajās sešās stundās kopš atklāta pieteikšanās sedana iegādei, klienti noformējuši 22 000 pieteikumu, lai gan rūpnīca spēj saražot vien 5000 eksemplāru mēnesī.

Seal Marine tika veidots kā Ķīniešu atbilde Tesla Model 3 un, šķiet, ka tā ir izdevusies – automobilis ir nedaudz lielāks pēc gabarītiem, glītāks pēc izskata (dizainu veidojis bijušais Audi speciālists Volfgangs Egers) un tam ir pievilcīgāka cena pie līdzīgiem tehniskajiem rādītājiem.

4,8 m garo BYD Seal Marine piedāvā divās versijās ar priekšpiedziņu un vienā pilnpiedziņas variantā. Priekšpiedziņas versijas komplektē ar vienu elektromotoru, kas attīsta 204 un 313 Zs, bet pilnpiedziņas variants aprīkots ar abiem minētās jaudas motoriem. Mazāk jaudīgajam sedanam iebūvēta baterija, kas nodrošina sniedzamību līdz 550 km, jaudīgākajam – līdz 700 km, savukārt pilnpiedziņas Seal Marine spēs nobraukt līdz 650 km un 100 km/h sasniegt 3,8 sekundēs.

Sedana cenas sākas no 212,8 tūkstošiem juaņu (aptuveni 30 000 eiro pēc pašreizējā kursa), kamēr par Tesla Model 3 Performance tiek prasīti 349,9 tūkstošus juaņu (aptuveni 49 500 eiro).

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
robis 23.maijs 2022 22:15
9 1 Atbildēt

Nu jau, salona dizains ir wow, kamēr tesla izskatās kā nepabeigts auto iekš salona.

anonimikis 23.maijs 2022 21:21
5 7 Atbildēt

Man ir aizdomas, ka dizains te pēdējā vietā. Vienkārši piedāvājumā to elektrisko vāģu ir mazāk kā gribētāju. Tāpēc izķer visu.

Tekila 24.maijs 2022 6:24
5 0 Atbildēt

Atšķirība starp eiropas un ķīnas elektroautiņiem.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

ASV “Jaguar” sporta auto pabrauc zem autobusa; smagi cietušo nav (+ VIDEO) 4

ASV noticis smags ceļu satiksmes negadījums Jaguar F-Type sporta auto praktiski nebremzējot ietriecoties autobusa aizmugurē. Neraugoties uz to, ka vieglais auto gandrīz pilnībā pabrauca zem aptuveni 10 tonnas smagā autobusa, vadītājs iztika bez smagām traumām. Lasīt vairāk

 

Mercedes elektrisko kravinieku uzlādēs 30 minūtēs

Pateicoties jaunajai megavatu uzlādes sistēmai (MCS) eActros 600 varēs uzlādēt gandrīz divas reizes ātrāk nekā līdz šim. Lasīt vairāk

 

“Krievu Cybertruck” izstrādātājs paziņo par jauniem plāniem 8

Krievu jaunuzņēmums Russo-Balt (Руссо-Балт) paziņojis, ka 2026. gada vasarā parādīs savu pirmo krosoveru. Lasīt vairāk

 

Ijābs "kurinā" uz karu: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO) 4

Eiropas Savienības valstīm ir jāiesaistās Hormuza šauruma atbloķēšanā – tas ir nepārprotami skaidrs, intervijā raidījumā "Rīta Panorāma" pauda Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs (LA). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti