Dacia Sandrider testi veiksmīgi noslēgušies (+ FOTO) 7

 

Foto: Dacia

iAuto | 6.jūnijs 2024 15:39

Rumānijas autoražotājs Dacia gatavojas 2025. gada Dakāras rallijreida sacensībām. Tikko noslēdzies pirmais etaps ar lielāko šī autosporta veida zvaigžņu piesaistīšanu.

Kā vēsta uzņēmuma preses relīze, pēc visu sistēmu pārbaudēm Millbrook Proving Ground Lielbritānijā, Dacia Sandrider četras dienas pavadīja Sweet Lamb Proving Ground Velsā, tikpat daudz laika veltot izmēģinājumiem Chateau de Lastours Francijā, kur trim ekipāžām bija iespēja izmēģināt ar BFGoodrich riepām aprīkoto Sandrider akmeņainā un izaicinošā reljefā.

Pie Sandrider stūres sēdās vairāki pazīstami autosportisti, tajā skaitā deviņkārtējais pasaules rallija čempions Sebastjens Lēbs un vairākkārtējais Dakāras uzvarētājs Nasers Al-Atija, kurš paslavēja konstruktorus, norādot, ka 270 kilometru garajā pārbraucienā netika novērotas problēmas – automašīnā bija ātra un spēcīga, un ar to bija viegli braukt.

Pēc dažām dienām komanda pārcelsies uz Maroku, kur testi turpināsies īstā “kaujas režīmā”.

 
7 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Xo 7.jūnijs 2024 10:40
5 1 Atbildēt

Būsim reāli, tur no ielas Dacia būs tikai divas detaļas - firmas emblēma priekšā un pakaļā  ... tas pats kas jebkuram WRC auto

R(8) 6.jūnijs 2024 17:03
5 1 Atbildēt

Iznemot Vaciju perejos eiropas lielakajos auto tirgos Dacija Sandero ir Top trinieka un arpus europas tiri labi viniem sokas ar Logana tirzniecibu

0pis 6.jūnijs 2024 16:49
2 3 Atbildēt

OK, tagad tautas auto kļūs par prestižu Dakāras dalībnieku, bet lohi maksās vairāk par iespēju sajust šīs slavas atblāzmu.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Putekļu sūcēju ražotājs no Ķīnas prezentē hiperauto ar raķešu dzinēju 2

Teorētiski šāds superauto 100 km/h varētu sasniegt mazāk nekā vienā sekundē. Lasīt vairāk

 

Smiltenes novadā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā cilvēks

Piektdienas rītā Smiltenes novada Gaujienas pagastā ceļu satiksmes negadījumā uz Vidzemes šosejas gājis bojā cilvēks, liecina Valsts policijas (VP) rīcībā esošā sākotnējā informācija. Lasīt vairāk

 

Par strīdus raisījušiem satiksmes mierināšanas pasākumiem Rīgā, "Spried ar Delfi" (+ VIDEO) 14

Rīgas domes ieviestās satiksmes organizācijas izmaiņas Grīziņkalna apkaimē saņēmušas ļoti pretrunīgu vērtējumu. Kamēr vieni slavē, ka tādas sen bija vajadzīgas, tikmēr citi jau vāc parakstus par izmaiņu atcelšanu. Lasīt vairāk

 

Jeep uzlabos kompakto modeli Avenger

Jeep paziņojis par plānoto Avenger modernizāciju, izvietojot savā mājaslapā arī pirmos feisliftotā modeļa attēlus. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti