Tas ir fantastisks - Ford vadītājs atzīstas, ka jau pusgadu brauc ar ķīniešu automobili 8

 

Ilustratīvs attēls Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

iAuto | 29.oktobris 2024 4:41

Ford vadītājs Džims Fārlijs sarunā ar žurnālistiem atklājis, ka ikdienā pārvietojas ar Ķīnas uzņēmuma Xiaomi ražoto SU7, ir sajūsmā par šo automobili un negrasās to mainīt pret citu.

Savas nozares konkurentus parasti nav pieņemts slavēt, īpaši jau apstākļos, kad tie grasās tev atņemt daļu peļņas. Ford vadītājs Džims Fārlijs arī neslēpj, ka Ķīnas autobūve “ASV rada eksistenciālas briesmas”, tajā pašā laikā nav spējis atturēties no sajūsmas par jaunā zīmola Xiaomi panākumiem, kas katru mēnesi realizē aptuveni 20 000 elektromobiļu un ir izpārdevis plānoto daudzumu sešus mēnešus uz priekšu.

Fārlijs pastāstījis, ka  Xiaomi SU7 Ford pirms pusgada atvedis no Pekinas, lai novērtētu tā īpašības. Kopš tā laika viņš ar elektrisko sedanu pārvietojas ikdienā un nevēlas to mainīt pret citu, jo “mašīna ir fantastiska”.

Fārlijs atgādinājis to, ko eksperti jau labu laiku pamanījuši: Ķīnas tehnoloģiju un autobūves nozares ir daudz vairāk savstarpēji saistītas nekā automobiļu un tehnoloģiju nozares Rietumos. Xiaomi SU7 ir vienkārši vēl viens produkts Xiaomi plaša patēriņa elektronikas un mobilo tālruņu klāstā. Xiaomi automašīna izmanto to pašu operētājsistēmu, ko tā tālruņi un planšetdatori; automašīnas piederumus var iegādāties tajā pašā veikalā, kur pērkat tālruni.

Ķīnas tehnoloģiju nozares un automobiļu zīmoliem ir laba sadarbība, tie kopīgiem spēkiem  veiksmīgi virzās uz priekšu, tādēļ Rietumu ražotājiem būs jādomā kā tikt galā ar šiem izaicinājumiem un neatpaliktu no Ķīnas.

 
8 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
imzz 29.oktobris 2024 10:23
12 3 Atbildēt

Veselu pusgadu, ko ? Lai nobrauc 6 gadus un atkārto interviju.

Uuu 29.oktobris 2024 15:18
7 2 Atbildēt

Es donāju ka drīz viņš vairs nebūs Ford vadītājs.

Conqueror 29.oktobris 2024 21:24
5 0 Atbildēt

jā te ir ford biznesa drošības jautājums.... tam ksaomi ir slēpti iebūvētas iespējas, kuras tiek attālināti ieslēgtas, lai ierakstītu ford vadītāja konfidenciālas sarunas, un arī ksaomi auto visu noklausās un ieraksta - rūpnieciskā spiegošana - 100 punkti, ka notiek, domāju, ilgi šis nebūs ford vadītājs...

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Hyundai iepazīstina ar konceptu Boulder (+ FOTO)

Tiek uzskatīts, ka Boulder ir Hyundai pieteikums klasisko bezceļu auto segmentam, ko uzņēmums varētu realizēt līdz 2030. gadam. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 2.4.2026 Spānijā uz Ibizas salas: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR (+ VIDEO) 14

Degvielas cenas 2.04.2026 pat Spānijā uz Ibizas salas lētāk kā Latvijā: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR. Cik šodien degviela maksā Latvijā un citur? Lasīt vairāk

 

Volvo dīleri tirgos arī partnera Lynk & Co produkciju 3

Volvo Cars un Geely Auto ir parakstījuši saprašanās memorandu par jaunu komerciālu partnerību ar Lynk & Co Eiropā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 31.3.2026: Dīzelis 2.047 un 95 benzīns 1.747 EUR. Tas ir 30.6 EUR dārgāk uz bāku! (+ VIDEO) 18

Degvielas cenas 31.03.2026: Dīzelis 2.047 un 95 benzīns 1.747 EUR. Dīzelis dārgāka par 51 centiem, bet 95 benzīns par 21 centiem kopš 1. marta. Tas sanāk +30.60 EUR klāt pie vienas mana auto uzpildes pēc Izraēlas nepamatotā un nelikumīgā kara uzsākšanas pret Irānu! Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti