Īlonam Maskam atrasts amats Trampa administrācijā 12

 
Nozare.lv | 13.novembris 2024 9:05

Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps otrdien paziņoja, ka pasaules bagātākais cilvēks Īlons Masks vadīs Valdības efektivitātes departamentu - jaunu grupu, kurai tiks uzdots samazināt federālās valdības līdzekļu izšķiešanu.

Masks kļuva par svarīgu Trampa sabiedroto viņa vēlēšanu kampaņas laikā, iztērējot vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru, lai palīdzētu Trampam uzvarēt. Masks arī vairākkārt atbalstīja Trampa kandidatūru sociālo mediju platformā "X", kura pieder Maskam.

Tramps sacīja, ka Masks un uzņēmējs Viveks Ramasvami kopīgi vadīs Valdības efektivitātes departamentu (DOGE).

"Šie divi brīnišķīgie amerikāņi kopīgi bruģēs ceļu, lai mana administrācija izformētu valdības birokrātiju, samazinātu pārmērīgus noteikumus, apcirptu izšķērdīgus tēriņus un restrukturizētu federālās aģentūras," paziņoja Tramps.

Viņš sacīja, ka šis jaunais departaments "sniegs padomus un ieteikumus, esot ārpus valdības". Šāds statuss ļaus Maskam izvairīties no informācijas izpaušanas par saviem finanšu aktīviem.

Ir gaidāms, ka Tramps trešdien ar triumfu atgriezīsies Vašingtonā, kur tiksies ar prezidentu Džo Baidenu Baltā nama Ovālajā kabinetā. Tramps arī varētu apmeklēt Kapitoliju, kur viņa Republikāņu partija ieguvusi kontroli pār Senātu un, iespējams, saglabās kontroli pār Pārstāvju palātu.
 

Ilustratīvs attēls Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

 
12 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Bradypus 13.novembris 2024 17:24
4 3 Atbildēt

Sūdi briest ierēdņiem. Kā tev liekas, cik ļoti valdības darba efektivitāte atšķiras no Twitter un ko ar to varētu darīt?

0pis 13.novembris 2024 9:31
3 0 Atbildēt

Efektologs Ilons. Bez ironijas.

Tramps 13.novembris 2024 12:14
2 0 Atbildēt

Pilnīgi pie dirsas, pat ja tev būtu taisnība. Ievēlēts ir ievēlēts.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 3

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 1

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti