Visi komentāri - Jaunais Toyota bZ3X savāc 10 000 pasūtījumu stundas laikā (+ FOTO)

Jaunais Toyota bZ3X savāc 10 000 pasūtījumu stundas laikā (+ FOTO) 6

 

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

iAuto.lv | 8.marts 2025 4:18

Toyota elektriskais krosovers bZ3X Ķīnā izrādījies tik populārs, ka sākoties pārdošanai, tūkstošiem interesentu steigušies atstāt pieteikumus jau pirmajās minūtēs.

Mediji vēsta, ka pirmās stundas laikā saņemti vairāk par 10 tūkstošiem pieteikumu, bet ražotāja mājaslapa saskārusies ar nopietnu pārslodzi. Iemesls šādai ažiotāžai skaidrojams ar cenu, kas ražotājam piesakot modeli tika lēsta aptuveni 170 000 juaņu (21 500 eiro) apmērā, bet sākoties pārdošanai izrādījās vien 109 800 (13 900 eiro).

Toyota un GAC kopīgi izstrādātais bZ3X pirmizrādi piedzīvoja pagājušajā vasarā. automašīna ir 4,60 m gara un apveltīta ar 2,77 m garenbāzi.

Ķīnā to piedāvā vairākos aprīkojuma līmeņos, ar trīs dažādiem akumulatoriem (50,3, 58,37 un 67,92 kWh) un elektromotoru jaudu, kas sniedzas no 430 līdz 520 kilometriem CTLC ciklā. Neatkarīgi no versijas elektromobili darbina 204 zirgspēku elektromotors, kas uzstādīts uz priekšējās ass.

Salonā  14,6 collu multivides ekrāns, ko darbina Qualcomm Snapdragon 8155 mikroshēma un 8,8 collu digitālais instrumentu panelis. Galveno ekrānu var pārvietot, bet daļu funkciju var vadīt ar balsi. Ir arī salona fona izgaismojums, bezvadu uzlāde, 11 skaļruņu Yamaha audio sistēma un septiņi gaisa spilveni.

Dārgāko versiju aprīkojumā arī ADAS drošības sistēmu komplekss Nvidia Drive AGX Orin X, kas ietver 11 kameras, 12 ultraskaņas radarus un lidaru.

 
Visi komentāri
 
ZZZZ 8.marts 2025 10:55
1 0 Atbildēt

ĶTR adekvāti reaģē uz tačku tirgus pieprasījuma kritumu! Tikmēr mēs to cēnŪ skrūvējam vēl klāt! Varbūt ES kaut ko nesaprot?

Naudasmaiss 8.marts 2025 12:03
2 0 Atbildēt

Ja hodīgi cenas ir nokritušas pašlaik arī pie mums. Vismaz jaunirm auto.

0pis 8.marts 2025 11:29
0 0 Atbildēt

Kā ir jālasa tas modelis?

BMW 11.marts 2025 21:35
0 0 Atbildēt

Tev  ar lupas palīdzību!

Mhm 8.marts 2025 13:28
0 0 Atbildēt

Vēl viena kompānija uztaisa līdzīgu mārketinga triku. Pirms pasūtīšanas dienas noreklamēt augstu cenu. Pāsūtīšanas dienā nolaist cenu par kādu vienmēr gribēja pārdot.

Zzz 9.marts 2025 7:32
0 0 Atbildēt

Tak zaļais kurss...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 24

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 2

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti