Jau šogad - Stellantis atsāks V8 Hemi motoru ražošanu 15

Foto: Dodge

iAuto | 27.marts 2025 10:12

Autobūves koncerns Stellantis atgriezīs apritē V8 HEMI motorus, atsākot to ražošanu 2025. gada augustā.

Stellantis vadība paziņojusi, ka tie būs uzlaboti un videi mazāk kaitīgi agregāti ar 5,7, 6,2 un 6,4 litru tilpumu, bet ražošana no Meksikas pārcelsies uz ASV.

Papildus standarta 5,7 litru V8, kas ir uzstādīts Ram 1500 pikapos un Dodge Durango SUV, atjauninātajā saimē būs 6,2 litru Hellcat kompresormotors un 6,4 litru Apache.

Par Stellantis lēmumu laikam visvairāk priecāsies Dodge Charger un Challenger muskuļauto fani, jo 2024. gadā ieviestais elektriskais Charger vairs “nebija tas”.

Ar lēmumu atsākt V8 Hemi ražošanu uzņēmums parāda, ka tuvākajā laikā automašīnas ar tradicionālajiem iekšdedzes dzinējiem no piedāvājuma neizzudīs.

Marta sākumā kļuva zināms, ka ražošanā atgriezīsies Ram 1500 TRX augstas veiktspējas pikaps, ko arī darbinās minētais Hemi V8.

Populārākie komentāri

15 Lasīt visus komentārus →
11 1 Atbildēt

Nu re, laba, apsveicama ziņa.

11 2 Atbildēt

Nav saprotams, kāpēc invalīdu atlaidei nav noteikts jaudas ierobežojums, piemēram 100kw. Kas būtu tikai normāli. Atlaide ir paredzēta, lai atvieglotu dzīvi tiem, kam invaliditātes dēļ ir mazāki ienākumi un iespējas. Nevis nodrošinātu luksusa dzīves līmeni. Ja kāds, neskatoties uz invaliditāti, ir spējis sakrāt un grib lielāku auto, to viņam neviens neliedz. Tikai jau ar tādiem pat nosacījumiem kā pārējai publikai.

7 0 Atbildēt

Ja ko tādu izdarīs, tad visi V12 Latvijā būs reģistrēti uz invalīdiem un nodokļus vispār nemaksās

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Oranžā veste nav bruņuveste – ceļu remonts pēc principa “gan jau kaut kā” (+ VIDEO) 1

Ceļa remonta uzņēmuma darbinieks strādā objektā - viņš ir uzvilcis oranžo vesti, taču, šķiet aizmirsis, ka autovadītāji mēdz būt dažādi un tik droši darboties ielas vidū ārpus barjeru aizsarga pie atļautā ātruma 50 km/h, nav laba doma. Lasīt vairāk

Gandrīz 2000 km ar vienu bāku - Nissan Qashqai e-Power Hybrid uzstāda Ginesa rekordu 6

Nissan Qashqai e-Power Hybrid ir uzstādījis Ginesa pasaules rekordu, ar vienu degvielas uzpildi veicot 1980 kilometrus. Lasīt vairāk

Elektromobiļu reģistrācijas Vācijā pirmo reizi sasniedz gandrīz 30 procentus 3

2026. gada jūlijā Eiropas lielākajā automobiļu noieta tirgū Vācijā reģistrēti vairāk nekā 268 000 jaunu vieglo automobiļu. Elektroauto turpināja strauju izaugsmi un pirmo reizi sasniedza gandrīz 30 % tirgus daļu, kamēr benzīna un dīzeļautomobiļu popularitāte turpināja samazināties. Lasīt vairāk

Jaunais KIA Seltos nāks palīgā populārajam KIA Sportage (+ VIDEO) 2

Kia šis ir modeļiem ļoti bagāts gads. Viens no tiem ir jaunais krosovers KIA Seltos. Tas ir ražots Korejā, nedaudz mazāks par Sportage, bet tikpat daudzpusīgs un vērtīgs. Lasīt vairāk

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti