Visi komentāri - 56 020 eiro - Volkswagen piesaka īpašo modeli ID.3 GTX Fire + Ice (+ FOTO)

56 020 eiro - Volkswagen piesaka īpašo modeli ID.3 GTX Fire + Ice (+ FOTO) 9

 

Foto: Volkswagen

iAuto.lv | 10.jūlijs 2025 4:46

Pavisam tiks izlaisti 1990 ID.3 GTX Fire + Ice eksemplāru.

Gadu pēc tam, kad tika prezentēts šī modeļa koncepts, Volkswagen nāk klajā ar ražošanai gatavu ID.3 GTX Fire + Ice versiju. Īpašais modelis tapis sadarbībā ar slaveno sporta apģērbu zīmolu Bogner, ideju un stilistisko tēlu aizgūstot no 1990. gada ikoniskā Golf II Fire and Ice modeļa un versijas eksemplāru skaitu (1990) pieskaņojot oriģināla izlaišanas gadam.

Tāpat kā tā priekšgājējs, arī jaunais ID.3 GTX Fire + Ice ir radīts ar sportisku raksturu un spilgtu dizainu. Virsbūve ir krāsota Ultra Violet Metallic krāsā — tieša atsauce uz 1990. gada modeli. Sarkanā anodētā jumta rāmja apdare un Fire + Ice uzraksts uz C statņa caurspīdīgā matētā plēvē, papildina vizuālo tēlu. Jumta spoilers ir rotāts ar oriģinālo Fire and Ice logotipu, bet LED aizmugurējie lukturi ir tonēti. Durvju atvēršanas brīdī uz zemes tiek projicētas divas atšķirīgas gaismas projekcijas — vadītāja pusē izgaismojas uzraksts “Fire”, pasažiera pusē – “Ice”.

Salonā atkal saskatāma divdaļīgā koncepcija. Vadītāja puse ieguvusi dinamisko On Fire Red krāsu, bet pasažiera puse nomierinošo Keep Cool Blue toni. Šīs krāsas caurvij ne tikai sēdekļus, bet arī stūri, durvju paneļus, instrumentu paneli un pat grīdas paklājiņus, ko papildina izšūti logotipi. Sēdekļu dizains ir īpašs — tie veidoti kā dūnu jakas, ar stepējumu, dekoratīvu rāvējslēdzēju un Fire + Ice emblēmu centrā. Papildus pieejamas arī komforta un palīdzības paketes, kā arī Interior Package Plus, kas ietver premium sporta sēdekļus ar elektrisko masāžas funkciju, papildinātās realitātes projekcijas displeju un Harman Kardon audio sistēmu.

Tehniskā ziņā automašīna tiek piedāvāta ar diviem jaudas variantiem: 210 kW (286 ZS) un 240 kW (326 ZS). Abās versijās elektromotors nodrošina maksimālo griezes momentu 545 ņūtonmetri, bet jaudīgākā versija spēj paātrināties no 0 līdz 100 km/h vien 5,7 sekundēs. Tās maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots līdz 200 km/h. Augstākā aprīkojuma versijā standarta komplektācijā ietilpst arī sportiskā DCC adaptīvā piekare, bet mazāk jaudīgajam modelim tā pieejama kā papildaprīkojums. Autonomija pēc WLTP cikla sniedzas līdz 591 kilometram.

Volkswagen ID.3 GTX Fire + Ice cena ir 56 020 eiro.

Foto: Volkswagen

Foto: Volkswagen

Foto: Volkswagen

Foto: Volkswagen

Foto: Volkswagen

Foto: Volkswagen

Foto: Volkswagen

Foto: Volkswagen

Foto: Volkswagen

Foto: Volkswagen

 
Visi komentāri
 
0pis 10.jūlijs 2025 8:22
4 0 Atbildēt

VW labāk ieguldiet laiku softa slīpēšanā un baterijas efektivitātē, nevis karnevāla modifikāciju atdzīvināšanā.

Sergejs 10.jūlijs 2025 12:03
1 1 Atbildēt

100500 plusiņi

Lietotājs 10.jūlijs 2025 18:34
0 0 Atbildēt

Pat ne slīpēšanā, bet uzaršanā.

Vienīgi ka tie, kuri krāso sēdekļus, softu nemāk radīt.

Naudasmaiss 10.jūlijs 2025 15:35
1 0 Atbildēt

Kas pa miskasti

Kanibaals 14.jūlijs 2025 1:27
1 0 Atbildēt

Nu gluži kā Tesla.

Mācību 10.jūlijs 2025 20:04
0 0 Atbildēt

Kurš pirks šo īpašo modeli - atdodiet man savu tagadējo auto ,jo Jums jau vairs nav vajadzīgs , ir taču tagad superauto .

jhonndee 10.jūlijs 2025 20:51
0 0 Atbildēt

Encontré calculadoradehoras.io buscando una calculadora de horas laborales por turnos y desde entonces la uso todas las semanas.

0pis 10.jūlijs 2025 21:03
0 0 Atbildēt

Oho, pļūtroboti TO dara jau nevis fuorumā, bet pie rakstiem. Tas māgslīkais entelekts dikti naski apmācās.

Grāmatvedis 11.jūlijs 2025 1:28
0 0 Atbildēt

56000€ = 2 x Octavia

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 24

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 2

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti