Renault piesaka jaunu pikapu Niagara 4

 

Foto: Renault

iAuto.lv | 20.maijs 2026 13:45

Renault gatavojas ieviest tirgū jaunu pikapu. Tas tiek veidots uz koncepta Niagara bāzes un ir paredzēts Latīņamerikas tirgum.

Renault turpina paplašināt savu modeļu klāstu ārpus Eiropas un paziņojis par jaunu pikapu – Renault Niagara. Tas paredzēts Latīņamerikas tirgum un ir daļa no uzņēmuma stratēģijas līdz 2030. gadam ieviest 14 jaunus modeļus ārpus Eiropas. Eiropā šis modelis, visticamāk, netiks pārdots.

Niagara būs paredzēts gan darbam, gan ikdienas un ģimenes vajadzībām, apvienojot robustu dizainu, plašumu, komfortu un modernas tehnoloģijas. Renault uzsver, ka modelis būs piemērots arī braukšanai ārpus asfaltētiem ceļiem.

Nosaukums “Niagara” simbolizē spēku, izturību un piedzīvojumu garu, iedvesmojoties no Niagāras ūdenskrituma un dabas varenības. Auto dizains balstīts uz 2023. gadā prezentēto Niagara Concept.

Pikapu ražos Kordobā, Argentīnā, bet pasaules pirmizrāde paredzēta 2026. gada 10. septembrī. Tehniskā informācija un motoru versijas pagaidām vēl nav atklātas.

Foto: Renault

 
Visi komentāri
 
Zjebra 20.maijs 2026 17:34
0 0 Atbildēt

Renault Niger

eidis 21.maijs 2026 8:35
0 0 Atbildēt

Njā. Līdz el camiion romatiskajai estētikai stingri neaizvelj. Latinosi varētu saņemties un pieprasīt tos atpakaļ

Aidzis 21.maijs 2026 10:00
0 0 Atbildēt

Izskatās super!

Andža 21.maijs 2026 23:59
0 0 Atbildēt

Tas jau Duster. Tikai apgreidots.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

499 eksemplāri, 600 000 eiro: Audi varenauto Nuvolari (+ FOTO) 3

Vācijas autobūves uzņēmums Audi laidīs klajā ierobežota skaita superauto Nuvolari – uzlādējamu hibrīdu, kas būs apveltīts ar aptuveni 1000 zirgspēku jaudu. Lasīt vairāk

 

Suzuki GSX 8R cena no 9 400 EUR, 776 cm3, 83 ZS, 205 kg un 4.2L uz 100 km (+ VIDEO) 1

Suzuki GSX 8R ir veidots uz tā pašas platformas kā Suzuki GSX-8S, taču ar pilnu aerodinamisko apšuvumu un sportiskāku ergonomiku. "Tas ir īsts šosejnieks" - apgalvo iAuto.lv redaktors Māris Ozoliņš. Lasīt vairāk

 

Mazā GTI atgriešanās. Pirmā tikšanās ar jaudīgāko Volkswagen ID Polo (+ VIDEO) 1

TV Autoziņas viesojas Volkswagen ID pasākumā Hamburgā, kur pirmo reizi aptausta jauno ID Polo GTI. Lasīt vairāk

 

BMW R 1300 RT motocikla cena no 22 890 EUR ar 1300 cm3, 145 ZS, 4.9 l uz 100 km un 281 kg (+ VIDEO) 1

iAuto.lv iepazīstas ar lielo tūrisma motociklu BMW R 1300 RT, kas ietilpst Grand Touring / Luxury Touring kategorijā un paredzēts galvenokārt gariem ceļojumiem pa asfaltētiem ceļiem, nodrošinot augstu komforta, vēja aizsardzības un tehnoloģiju līmeni gan vadītājam, gan pasažierim. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti