Volkswagen ID. Aura T6 – jauns elektriskais SUV ar modernām tehnoloģijām Ķīnai 2

Foto: Ekrānbilde no youtube.com/watch?v=zJ9EBYWeluw&t=399s

iAuto.lv | 8.augusts 2026 7:47

FAW–Volkswagen Ķīnā uzsācis jaunā pilnībā elektriskā vidējās klases krosovera Volkswagen ID. Aura T6 iepriekšpārdošanu. Modelis ir veidots uz CEA elektroniskās arhitektūras un aprīkots ar Carizon viedās braukšanas palīgsistēmu.

Automobilim ir mūsdienīgs dizains ar nepārtrauktu LED gaismu joslu, izgaismotu Volkswagen logotipu un 90 litru priekšējo bagāžas nodalījumu. Tā garums ir 4811 mm, bet riteņu bāze sasniedz 2836 mm, nodrošinot plašu salonu.

Salona apdarei pieejami trīs krāsu risinājumi, bet digitālo vadības vidi veido 10,25 collu instrumentu panelis, 15,6 collu centrālais skārienekrāns un 25,8 collu papildinātās realitātes projekcijas displejs (AR-HUD). Sistēmu darbina jaudīgs 4 nm procesors ar mākslīgā intelekta moduli. Auto atbalsta attālinātu vadību, OTA programmatūras atjauninājumus, bezvadu CarPlay, HiCar un Carlink, kā arī vairāk nekā 23 iepriekš instalētas lietotnes.

Komforta aprīkojumā ietilpst bezvadu telefona uzlāde, 18 skaļruņu Dolby Atmos audio sistēma, panorāmas jumts un īpaši aprīkots priekšējā pasažiera sēdeklis ar elektrisku regulēšanu, apsildi, ventilāciju, masāžu un līdz 170 grādiem nolaižamu atzveltni, kas veido līdzenu virsmu ar aizmugures sēdekli.

Tiek ziņots, ka bagāžas nodalījuma tilpums ir 576 litri, kam var pieskaitīt 90 litrus zem priekšējā pārsega.

ID. Aura T6 darbina 170 kW (228 ZS) elektromotors un litija dzelzs fosfāta (LFP) akumulators. Autonomās braukšanas funkcijas nodrošina LiDAR sensors un Horizon Robotics Journey 6H mikroshēma ar 420 TOPS skaitļošanas jaudu. Tas ļauj izmantot braukšanas palīgsistēmas gan uz automaģistrālēm, gan pilsētvidē.

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

Ir jauki, ka VW izlaidis kārtējo jaunumu, tikai kāds sakars eiropiešiem (iauto lasītājiem) ar to?

0 0 Atbildēt

VW iet švaki - nesen bija ziņa, ka Ķīnā izstrādātos modeļus varētu piedāvāt arī citos tirgos.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Latvijas tirgū ienāk Ķīnas automobiļu ražotājs Zeekr (+ VIDEO)

Ķīnas autoražotājs "Zeekr" ir vēl viens šīs Āzijas valsts autobūves uzņēmums, kas ienācis Latvijas tirgū. Lasīt vairāk

Miljardu vērtajam Aston Martin debesskrāpim Maiami atklājušies nopietni defekti 6

Dzīvokļi šajos luksusa apartamentos maksā miljonus, taču īpašnieki saskaras nepatīkamiem pārsteigumiem, kas uzradušies tikai divus gadus pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā. Lasīt vairāk

Jelgavas novadā “BMW” vadītājs brauc ar 170 km/h, atļauto braukšanas ātrumu pārkāpjot par 80 km/h (+ VIDEO) 6

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas, veicot satiksmes uzraudzību Jelgavas novadā, Cenu pagastā, pamanīja kādu “BMW” markas spēkratu, kura vadītājs vietā, kur atļauts braukt ar 90 km/h, brauca ar 170 km/h lielu ātrumu, tādējādi atļauto braukšanas ātrumu pārsniedzot par 80 km/h. Lasīt vairāk

3600 EUR pret 255 EUR? Neatradu auto jumta telts priekšrocības pret ātri būvējamo telti uz zemes! (+ VIDEO) 8

Vai auto jumta telts patiešām ir tās cenas vērta? 3600 EUR vērta auto jumta telts vai 255 EUR ātri uzstādāmu (pop-up) telti uz zemes. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti