Visi komentāri - No 1,274 eiro - cik šobrīd maksā degviela Igaunijā? 27.12.2025. (+ FOTO)

No 1,274 eiro - cik šobrīd maksā degviela Igaunijā? 27.12.2025. (+ FOTO) 32

 

Neste Veru Foto: iAuto.lv

iAuto.lv | 27.decembris 2025 20:11

Neste uzpildes stacijā Veru šodien, 27.12.2025. dīzeļdegviela maksā 1,274 eiro, 95 markas benzīns - 1,379 eiro. Salīdzinājumam: Neste (Gulbene): 1,457 un 1,477 attiecīgi par dīzeļdegvielas un Futura 95 litru.

Neste uzpildes stacijā Veru šodien, 27.12.2025. dīzeļdegviela maksā 1,274 eiro, 95 markas benzīns - 1,379 eiro. Salīdzinājumam: Neste (Gulbene): 1,457 un 1,477 attiecīgi par dīzeļdegvielas un Futura 95 litru.

Neste Gulbene Foto: iAuto.lv

 
Visi komentāri
 
Hmm 27.decembris 2025 20:37
1 0 Atbildēt

Tā ir jau no 2025. gada vasaras sākuma. Avotiņam gan bija sava teorija, ko viņš novembrī skaidroja Star FM - igauņu degvielas tirgotāji "esot saplēsušies", bet "nu jau cauri - cenas līdzinoties mūsu". Nu, neizskatās gan...

Eu 27.decembris 2025 21:01
2 1 Atbildēt

Kur tas speciālists palika, kurš vienmēr iegaudoja par Neste laimīgo dienu - tad pie mums šobrīd Neste laimīgās dienas jeb ikdienas cena?

Gaudo vējš 28.decembris 2025 1:29
1 0 Atbildēt

vai labākajā gad Vilks (kuŗš nekur nevilks, tepat p/sīs..)(..

Laimīgā diena ir slepeni noslepenota (tā vienkārši sagadījās 5dienā 7reiz pēc kārtas).

Nestes fīrers nav arī (lohiem) pastāstījis, kāpēc viņa kantoris LV lohiem tirgo tādu pusfabrikātu ProDiesel, taču igauņiem praktiski par to pašu cenu uzreiz MY diesel (kurš te maksā 2,27eur).

Ielādē līkrokaino Statoila lietotni un saņem 15 centu atlaidi ik p/se/sv, bez kādām tur Laimesdienām.Vai Viršu lietotni, arī 15 cent/katramloham.Vai Viādas karti, ko te viens (cits) lohs katrreiz slāvina.

Demagoģija un appissiens, un neviens lohs vairs īsti nezin, cik/kur/kad kas "maksā" ;p

anonimikis 27.decembris 2025 21:08
4 4 Atbildēt

Tikko ielēju 95-to Viršos pa 1,364 EUR litrā. Iznāk lētāk kā pie igauņiem.

iznāk 28.decembris 2025 1:31
0 0 Atbildēt

ka tu esi Lohs ;p

ZZZZ 27.decembris 2025 23:09
0 0 Atbildēt

Septiņos mēnešos komersanti no akcīzes preču noliktavām Latvijā, piemērojot atliktā akcīzes nodokļa maksāšanu, nosūtījuši naftas produktus (degvielu) kopumā 950 747 tonnu apmērā. Pārsvarā naftas produkti – 613 206 tonnas – ir eksportēti, bet 337 541 tonna nosūtīta citām Eiropas Savienības dalībvalstīm.No Latvijas septiņos mēnešos izvests par 98,3% vairāk naftas produktu...vairāk. Tā kaut kā iĀ.

droš vien 28.decembris 2025 1:49
0 0 Atbildēt

krauj (lej) kuģos un ved Venezuēliešu trūkum cietējiem... vispābā varēja izliet pa taisno (Baltijas) jūŗā- europa būtu Stārā un katrs eurolohs varētu Pasmelt

Večuks 28.decembris 2025 10:07
0 0 Atbildēt

No 1.08.25 braucu ar My Neste par 2.27 litrā.Klāt pievienoju DPF Cleaner & Restorer. Maksā 60€ litrā. Kas būs nezinu. Visi ražotāji sola zilus brīnumus. Skate 16.02.26..?

janka 28.decembris 2025 11:38
0 0 Atbildēt

un priekš kam? trubas bija ciet un tā ceri izārstēt?

0pis 28.decembris 2025 12:13
0 0 Atbildēt

Kāpēc večuki puļķē jaunuves? Cer atgūt jaunību 😊

BMW 29.decembris 2025 18:13
0 0 Atbildēt

Un kāpēc tu ēd svaigu maizi, nevis sapelējušu? Ceri palikt jaunāks un svaigāks? 

Cērt jaunas eglītes, jo tās ir smukākas, pievilcīgākas par vecām grabažām!

Hmm 28.decembris 2025 12:23
1 0 Atbildēt

Skaties vairāk raidījumu "Autodroms" - nav svarīgi, kas tev ar auto, galvenais, ka katram punktam ir attiecīga smērīte, un tā tev būs dzīvot - smērītes, piedevas, vaski, lupatiņas un aerosoli.

ZZZZ 28.decembris 2025 10:19
0 0 Atbildēt

Visi, kas brauc vai sēž AIZ šādiem večuku kokteiļiem, elpojiet dziļāk. Tādi nano dūmi ir tieši labi uzkost virsū šīferim.

Valstij labāk 28.decembris 2025 13:57
0 0 Atbildēt

jo vairāk šīfera ēdāju- īsāku laiku būs pensija jāmaksā.

Vāl labāk (izdevīgāk) ir izvērst gari plaši visuatverošu demagoģiju par "vides uzlabošanu", taču realitātē nedarīt pilnīgi neko, lai šajā procesā "ievilktu" tieši mazākturīgos dd lietotājus.Kuri sastāda vairāk kā pusi no visu lietotāju kopskaita.

Nekādu cerību, ka Valsts viņiem "nosponsorēs" augstvērtīgās bezimešu ddegvielas iegādi, vai ka pieliks kādu nabaga santīmu cita/jaunāka auto iegādei.Nabagam(-iem) ir jānosprāgst dabiskā badā, nevis jālolo cerības nomainīt savu to nojāāto 2k "maksājošo" 16gv hlamu pret kādu "drusku labāku" 3k maksājošu 15gadīgu.

topinamburs 28.decembris 2025 17:41
0 0 Atbildēt

Igaunijā kāds tirgotājs - Alexela vai Olerex - nevēlas piedalīties neoficiālajā kartelī. LV 'lecas' ar cenām tikai straujupīte, bet arī viņu cenas lielākie spēlētāji pielīdzina ar savām 15 centu atlaidēm. JebkurĀ gadījumā vairāk var ieteupīt braucot uz 90, nevis uz 110

19.55 28.decembris 2025 19:55
0 0 Atbildēt

Bildē ir Neste.

topinamburs 29.decembris 2025 8:03
0 0 Atbildēt

tas, ka bildē ir Neste, nozīmē, ka tuvumā ir kāds cits, ko Neste kopē. Viņi monitorē cenas, un pielīdzina savējās. Pie mums jau arī - tikai piemēram straujupītei ir 1.30, tad blakus tankos būs pāris centi dārgāk, ja ņem vērā atlaižu cenas.

opelis 28.decembris 2025 22:24
0 1 Atbildēt

Tas ka LV tiek čakarēti ir skaidrs. Virzienā uz rietumiem - LT dīzelis nedaudz lētāks, PL un DE pildījos pa 1,45, Francijā nav problēma atrast 1,39 (lielveikalu tanki). Spānijā uzreiz aiz robežas 1,21. Uz bāņa ES 1,55!!!  Portugālē gan tāpat kā pie mums - lējos pa 1,50, lētāk nekur neredzēju (ā, nē - bija viens kolhoza tanks pa 1,44 bet neriskēju.)

Re 29.decembris 2025 6:11
1 1 Atbildēt

Ir jau tradīcija reizi nedēļā braukt uz Lietuvu uzpildīt degvielu un iepirkt pārtiku .

Krišs 29.decembris 2025 11:32
4 1 Atbildēt

+1, reizi mēnesī vai divos ir iegājies arī braukt uz lietuvu kur tuvakā 'neste' vai cirkulis ir 190km attaluma braucienā(turp-atp)

Manam opelim, bez smagas kājas vid. brauciena patēriņš kur sanāk 80% šoseja ir 3.2L turp/ 3.8L atpakaļ-kad pilna unīsu astra ar lietām.

 Tātad pēc protams ka Lietuvas cenām, jo uz turieni braucu ar maksimali tukšu bāku turp-atp brauciens izmaksā 7L jeb pēc pēdejām cenām ka braucu Decembra sākumā, nestē rktisko dīželi pildīju 1.35€-5c nestes atlaide= 9,1€

 Parasti braucam divatā(no divam ģimenēm) jeb no katra pa piečukam degvielā. Ieleju bāku līdz lūpai + 3 x 20L plastmasas degv. kannas. = degviela pietiek 1-2mēnesiem, atkarīgs cik daduz jābraukā tekošajā menesī.

Latvijas ZAGĻU KARTEĻA TANKOS SEN neesmu pildījis! 👏

Pie viena iepērkamies lietuvas lidlā un maximā kur salīzinot 50€ banknotē reali var iepirkt 2-2.5 pilnus lielos maisus ar paiku/lietām- protams skatoties uz cenam, nevis ko gribu to ņemu. (bez alkohola, jo nelietoju jau daduz gadus to sūdu)

 Pie mums pa 50€ moš viens pilns maiss sanāk un ta izkrāmē ledusskapī un nejūti, ka biji vispār veikalā. 😂

Protams decembra pirkumi un tā, bet man lietuvas lidlā un maximā aizgaja 180€! Esam 3 cilv. ģimene!

 Tā pa lielam parasti 80-100€ sanāk uz menesi iepirkt paiku Lietuvā.

 Svetki pagajusi, ir decembra nu jau beigas un ledusskapis joprojam galīgi nav tukšs, saldetava arī visādas svaigās gaļas vēl ko atkausejot var gardi sagatavot.

 Cik jums Latvijā, tie kas perkās ir aizgājis uz paiku/sadzīves lietām Decembrī?!? 👀

 Ta sanāk arī mājā paika/sadzīves ķīmija faktiski 3/4 nāk no kaimiņiem(respektīvi kaimiņiem tiek maksāts nodoklis un sildīta viņu ek.)

 Vienīgais protams piens, maize, krejums ikdienā tiek pirkts vietējos veikalos, negaršo man tie ilgi stāvošie fake pieni utml.

Ta kā jā..... 🙈🙉 Diemžēl 90tie, kad mani vecaki brauca uz lietuvas tirgu jo tur visu varēja dabūt, kamēr Rīgā tukšums, IR ATPAKAĻ!

Vidzeme 29.decembris 2025 12:30
1 0 Atbildēt

Tās naudiņas un taupīšana tāds slidens pasākums - pirms ZS saslimu ar gripu - 11 eiro tests, 18 eiro medicīna plus droši vien kādi 10 eiro nobraukāju, kamēr kursēju starp māju, ģimenes ārstu un aptieku. Vienmēr apbrīnoju cilvēkus, kas, pirmkārt, var atcerēties, kādas lietas LT vai EE ir lētākas, otrkārt, izkombinēt braucienu, lai gūtu kādu ietaupījumu. Es savu pestīšanu neko tajās kaimiņzemēs lētāku  neesmu atradis, ja neskaita degvielu šobrīd Igaunijā un kafiju (agrāk Igaunijā). Tagad Igaunijā viss ir stipri dārgāks, ja nav igauņu atlaižu kartes, Lietuvā nezinu nevienu preci, kas būtu tā ērts, lai ietu veikalā.

Vidzeme 29.decembris 2025 12:35
0 0 Atbildēt

Vēl paturpinot tēmu - uzzvanīju uz mūsu Neste info tālruni, ieprasīju, vai var ko vairāk izspiest par tiem 8 centiem atlaidēs - nē, nevar. Tadēļ arī jautājums mūsu speciem, kas LV pildās lētāk nekā Igaunijā (dīzelis 1,274) - kur pildāties un kādas atlaižu kartes, aplikācijas izmantojat?

Krišs 29.decembris 2025 14:00
2 1 Atbildēt

O jā. Ieraugot cik maksā tagad decembrī gripas testi( kas ir ar 1000% tīrās peļņas uzcenojumā) aizdomājos kā vispār tā drīkst darīt?

Jo nu tu noperc temu vai aļikā 1€ vērtu sūdiņu un ssā vai sejasgrāmata pardosi pa 8-10€ tevi uzreiz NOLINČOS, nometās ar akmeņiem, tomātiem un vēl vids būs klāt pieprasot samaksat iin no šīs 'peļņas' starpības, bet te viss esot ok...

p.s. Septembrī nopirku A, B gripas un kovid kombinēto testu 6gab pa 3€/gab vienā no pašmāju aptiekām, derīguma termiņš līdz 26gada Septembrim.

 Tā kā ja plāno iepriekš KRIETNI var ietaupīt. Ja domā taupīt kapeiku, tad parasti sanāk iegrābties.. 😂 11€ vienreizējos testus NEKAD dzīvē nepirktu!!!

 (gulbī šķiet bij 13€ ''profesionali'' nostestēties)

 Jā arī mūsu gimenē uznaca slimīgums un 3gab testi ir iztērēti... 😉

Konkrētas cenas neatceros lai salīdzinātu 1pret1, bet zinu +/- aptuveni cik normali izmaksā popularako preču 1kg cena ko skatos(lai veikals neapčakarētu uz šrinkflācju u.c. trikiem)

Piem pēdejo reizi parasto ''krievijas'' sieru pirku pa 5.49€/kg, tikmēr pie mums ar visu atlaidi 10€/kg un cilvēki grābj...

Svaigi atkl. cāļa šķinķi 4.90€/kg, pie mums ar vismaz 2x dārgak.... Griķi 900g paka 99c, pie mums cik? 3€/kg?

 makaronu 500g paka 49c(ne pasi lētakie) lētakie tur pa 29c...

32gb TP papīrs 3slāņu zewa deluxe 7.49€ paņēmu 2 pakas, mums pat 'lētie' nav tik lēti skatoties 1 ruļļa cenā😂

Visu gaļu majā pa porcijām saldetavā iekšā un tik atlaidini kad ko taisi un 'gaļa' pietiek 1-2mēn! 😉

Krišs 29.decembris 2025 14:00
2 1 Atbildēt

Tādejādi aptuveni orientejos ikdienas preču cenās + maisu rādītājs ja pa 50€ LV maximā 1 maiss ar partiku sanāk, LT maximā 2 maisi ko gimenē ēdam ar tiem pašiem produktiem(un ne galīgi pasas zemākās optima līnijas preces) un tā arī var uzreiz just starpību.

Un vēl ir ļoti labi naudas appi, kur uzreiz pēc pirkuma savadi un uzreiz konkrēti redzi cik menesī aizgāja. Pēctam jau cik gadā.... Tikai vajag disciplīnu, jo ja ko neievadi tad tad tas viss kaķim zem astes jo dati nav pareizi...

2025 gadā piekopu Lietuvas braucienus un 'ikdienas ēdienā/saimn. prcēs' ģimenē uzreiz ietaupīju par ~40% mazāk gada griezumā ja salīdzina ar 2024 gadu kad pirku visu Latvijā!

 Un nē nemirstam badā, bet arī cenšamies taisīt cik vajag un nemest ēdienu ārā! Kā arī ar kādu ārpusmājas ēdienu palutinam sevi ne jau katru nedēļu.

Salīdzinājumam padalīšos ģimenes mājas ēdienreižu/ mājas sadzīves lietas/ķīmijā cik ir iztērēts:

2025 gadā Lietuvā iztērēti 1386€ (6 LT braucieni)

2025 gadā Latvijā 380€(svaigās lietas, dažas reizes īsti mājas kūpinajumu produkti)

2024 gadā Latvijā bija iztērēts 2400€ budžets(kapēc arī pārgājām uz domāšanu uz prieksu un lietuvas braucieniem)

JĀ sakumā grūtāk - saplanot uz priekšu(veidojot mājā šos 'krājumus' protams arī nepārspīlējot jo visai dzīvei nenopirksi...)

 Nevis skrien uz veikalu katru dienu/katru otro, pērkot pa vienai pakai to ko pekšņi sagribās uztaisīt.

Ja vēl paņemtu šī gada inflāciju, jeb ''ekonomikso izauksmes'' ailīti, tad lēšu, ka turpinot pirkt, kā ierasts Latvijā šogad būtu krietni virs 3000€ iztērets veikalu ailē... KAS BŪTU CRAZY SUMMA!!!!

Protams tur uz vienu produktu to tā galīgi neizjūti, un varbūt pat daduzi ierēc, bet 'gada' griezumā pietiekami liela summa 'ietaupīta' PĀRBAUDĪTS un tā mērāma tūkstošos. 😉

ZZZZ 29.decembris 2025 12:43
1 0 Atbildēt

Krišs te nestāsti sihito shēmu! Te daudzi depootāti lassa. Un izdara seksinājumus. Bet tiem auto braucējiem, kuriem visas tačkas sliktas, varu pateikt. Pēc 1. pasaules kara vecvectēvs ar kājām un maisu pār plecu no Doles gāja uz LT pēc maizes...Tā lūk.

vecajā Jelgavā 30.decembris 2025 2:20
0 0 Atbildēt

savulaik "akadēmijas" darbeniekiem(un passniedzējiem..) katru pusotro seZdienu "gāja buss" uz tā dēvēto Jānišķi.Pēc tā saucamās Desas...

Toms1 1.janvāris 2026 18:36
0 0 Atbildēt

Konkrēti kuri degvielas tirgotāji ir iesaistīti karteļos???

Bez Circle K Latvijā ir simtiem citu degvielas uzpildes staciju. 

CIRCLE K ja arī kautko pelna tad tas ir uz veikalu un ēdināšanu, vai arī Valsts iestādēm un biznesa klientiem

aizejošais 29.decembris 2025 14:53
1 0 Atbildēt

Tikko pildījos Kool par 1.337 dīzeli. Un?

Vidzeme 29.decembris 2025 17:07
0 0 Atbildēt

Gulbenē arī ir tas Kool, bet - pildās tur retais, stacija izskatās pirmsavārijas stāvoklī. Es laikam reizi dzīvē tur pildījos, pirms 15 gadiem. Cenas nekad nav tādas, kā tu norādi, bet, tas nu tā - es laikam neriskētu tik apšaubāmā kantorī piestāt.

aizejošais 30.decembris 2025 5:20
0 0 Atbildēt

Vidzemē ir ne tikai Gulbene!

BMW 29.decembris 2025 18:10
2 0 Atbildēt

Igaunijā tirgotāji ir pārgājuši uz staba cenu bez atlaidēm, jo Igaunbijas patērētājs skatās uz gala cenu bez atlaidēm. Latvijas imbicīlis skatās uz lielām atlaidēm un skrien stāvēt rindā, kad DUS izsludina 15c/l atlaidi. Tikai Latvijas imbicīlim neienāk prātā, no kurienes tā atlaide rodas. Viņš savā smadzenē nespēj salikt 2+2 un saprast, ka liela atlaide var tikt piešķirta no lielas-uzpūstas cenas.

nenoderīgais idejots 31.decembris 2025 1:38
0 0 Atbildēt

nu kā tad tā, nu tas nu gan nekad never nevar navar būt!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Austrijas policisti vīlušies elektromobiļu pieredzē 19

Austrijas policijas un glābēju dienesti jau kopš 2024. gada testē elektriskās piedziņas transportlīdzekļus, tomēr vērtējums tiem ir neglaimojošs – nopietnu uzdevumu pildīšanā var paļauties tikai uz benzīna un dīzeļa automašīnām. Lasīt vairāk

 

MINI īpašais modelis par godu uzvarai 1965. gada Rallye Monte Carlo 2

Apaļi 60 gadi kopš MINI uzvaras Montekarlo jau nedaudz pagātnē, tomēr ražotājs šo notikumu nav atstājis bez ievērības un ar nelielu laika nobīdi laiž klajā īpašo modeli „1965 Victory Edition“. Lasīt vairāk

 

Volvo EX30 atsaukums akumulatoru aizdegšanās riska dēļ 20

Volvo paziņojis par vairāk nekā 40 000 elektroauto EX30 atsaukumu visā pasaulē, jo konstatēts akumulatoru pārkaršanas risks, kas var izraisīt aizdegšanos. Lasīt vairāk

 

Dārga izprieca, maza atdeve: Lamborghini svītro sava pirmā elektroauto Lanzador projektu 9

Itālijas superauto ražotājs Lamborghini ir atteicies no pilnībā elektriskā Lanzador, kas jau piedzīvojis pirmizrādi koncepta statusā, kā uzņēmuma elektriskās nākotnes priekšvēstnesis. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti