Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

Autoskola Eksperts WWW Autoskolas Atz. 8
E.Birznieka Upīša iela 24 Tālr.: 24442888
Gribēju pateikt tikai lielo paldies autoskolai Eksperts! Pirms tam biju gājis divās autoskolās un nesanāca tikt līdz galam, bet trešā autoskola izrādījās veiksmīga! Teorijas nodarbības ritēja raiti, pasniedzēja Rudīte tiešām ļoti precīzi izskaidroja, līdz ar to problēmas neradās ne autoskolas, ne CSDD teorētiskajos eksāmenos. Braukšanas nodarbības ņēmu pie autoskolas Eksperts instruktora Aivara, fantastisks cilvēks, saprotošs, pacietīgs. Diezgan īsā laikā tikām galām ar manām kļūdām un pateicoties tam, nokārtoju CSDD praktisko eksāmenu ar pirmo reizi.
burntheroad @ 15.jūnijs 2016 11:12
Visi komentāri
 
Roberts1999 30.septembris 2018 17:21
0 0 Atbildēt

Es arī teorijas daļu pabeidzu autoskolā Eksperts. Mani arī viss apmierināja.

Instruktoru gan izvēlējos pēc draugu ieteikumiem un noteikti nekļūdījos.

Pāris nedēļu laikā Ronalds man iemācīja kā pareizi vērtēt situācijas, lasīt ceļa zīmes un prognozēt citus. Parādīja arī sarežgītākos krustojumus Rīgā, pa kuriem parasti dzenā CSDD eksāmenā.

Ja kāds meklē tiešām labu instruktoru, varu ieteikt Ronaldu. Viņa kontakti - burnickis.lv/

Elvis whyte 19.jūlijs 2019 17:42
0 0 Atbildēt

Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo jums nav finanšu līdzekļu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializētajā slimnīcā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar e-pastu: [email protected] vai whatsapp mums +2347083629144

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti