Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

DIVI auto Autodetaļu veikali Atz. 2
Nopirku miglas lukturi Audim C4.jau peerkot konstateeju ka china... prasu buus OKI? JAA LJOTI LABI ESOT! NEVIENS NESUUDZAS! pagaaja pusgads(jo plaisas uzradaas oktobrii-rudenii),nu un shodien sacereejos nomainiit ! - censored- !!! lampinju cokolaa normaali nostiprinaa nevar.Pappetot konstrukciju sapratu ka var veco lukturi izmantot par donoru.NOMAINIIJU. regulaacijas skruuve kjiinietim praktiski bez sliceeem skruuvgriezim!!! oki mainu arii to... ATLIKA ielikt lukturi !!! IZKRIIT STIKLINSH !!! (nesapliisa) normaali stiklinju ar "zobiem neizpleesiisi" !!! taapeec jau maina lukturi ! un tas nav pirmais gadiijums. 2. ieprieksh tika nopirkts pagrieziena lukturis,par cik uz vietas vinju ielika... pieveeru acis KA IISTI NEPAS !!! (var redzeet atskiriibu starp Hellu un china) P.S. ja es prasu vai LABS un man ACIIS SKATOTIES SAKA KA IR LABS !!! ...chinas-censored- par to mana attieksme!!! jo es paskaidroju ka man vajag labu detalju !!! NU BUUTU NJEEMIS HELLU!!! kaut 2X daargaaku.
ursis @ 8.aprīlis 2006 20:02
Visi komentāri
 
Huligaans 9.aprīlis 2006 1:13
0 0 Atbildēt

Nu baac, bet Tu nezini taadu lietu, ka paardeveejs atbild par preces kvalitaati... Un nevajag njemt kjiinas preces. Uz savu auto nevajag taupiit, labaak nopeerc detalju kura maksaa paaris latus daargaak, bet ir laba.

Master_D 10.aprīlis 2006 11:41
0 0 Atbildēt

tak visiem zināms ka divi auto tirgo ķīnīzerus. Un likums nosaka, ka viņiem jādod divu gadu garantija. Čeks ir? Tak ej un maini!

ursis 10.aprīlis 2006 14:07
0 0 Atbildēt

vieglaak paarliimeet stiklinju. jaunais buus labaaks? :D:D:D

azats 15.aprīlis 2006 21:50
0 0 Atbildēt

nu ja jau pats gribeji ietaupit...tad jau pats vainigs! brauc uz AUDI centru!

Storms 1.augusts 2006 12:00
0 0 Atbildēt

Kādas var būt pretenzijas pret DEPO lukturiem? Tie maksā tieši tik cik tiem ir jāmaksā lai tos mainītu reizē ar izdegušo lampiņu.
Ja gribi mainīt tikai lampiņu - ņem Hella lukturus par attiecīgu cenu.
P.S. - VW Passat B3 fāras: DEPO 15Ls/gab, Hella 60Ls/gab. Kvalitātes starpība tāda pati. ;)

Andris 13.augusts 2019 15:44
0 0 Atbildēt

Ne iesaku pasūtīt detaļas "2 Auto''. Kad pienāk pasūtījuma izpildes laiks, var paziņot ka pasūtīto detaļu viņi nevar sameklēt.Rezultātā būsiet velti tērējuši laiku gaidot. Strādā tur kaut kādi klauni.

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti