Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

amsek Automazgātuves Atz. 7 4 kom.
antenas-2
labdien autoservisa vadiba.7.02.2009 biju spiesta iegriesties autoservisa lai saremontetu savai masinitei bremzes lai varetu iziet teh.apskati,tacu sanemu ateikumu ,jo jau pulksten 12. serviss slegsoties cit.Sini krizes situacija es uzskatu ka jaoricajas pa katru klientu,tak sim servisam laikam krize nav.Jasaka liels paldies kasaierei del kuras mus apkalpoja.Kad mes samaksajam naudinu un jau devamis prom ateikumu nacas piedzivot ar kadam kungam.Ar sapratni Jusu kliente.
evija2 @ 9.februāris 2009 20:59
SIA "Mūris Z" Automazgātuves Atz. 4 Pievienot komentāru
Automazgātuve Valmierā pretī mēbeļu kombinātam.
Iegadījās piektdienas vakarā pusstundu pirms šīs mazgātuves darba laika beigām iegriezties ar domu nomazgāt autiņu. Skatos - viena mazgāšanai paredzēta vieta brīva, braukšu iekšā. Uzreiz no blakus boksa darbinieks - nē nē mēs slēdzamies(šo darbinieku jau iepriekš biju ievērojis, tāds sevi dikti svarīgu iedomājies, ar ūsām un vienmēr nīgrs). Taču tai pašā laikā, kad viens saka, ka nekas nesanāks, cits darbinieks māj ar roku, lai braucu iekšā, es braucu ar'. Labi sāk mazgāt. Čalis mazgā, ticis līdz priekšpēdējai fāzei - noskalošanai. Noskalo. Un tad atkal uzrodas šis nīgrais ar ūsām un manā klātbūtnē saka tam, kas mazgā - izpūt ātri spoguļus un ručkas un lai tinās. Tā neko nodomāju, humors melnais šiem tāds laikam. Vēl jāpiemin, ka parasti šajā mazgātuvē kārtīgi nosusina, izpūš visas šķirbas un vēl durvju ailes izslauka. A te pēkšņi nekā - izpūš spoguļus un ručkas un saka gatavs. Un prasa 3,50Ls. Es saku, ka maksāšu par šitādu haltūru tikai divīti. Un tā arī palika. Vēl jāpiebilst speciāli rīdziniekiem, ka 4Ls par automazgāšanu ir ok Valmierā.
Ā un vēl viens gadījums šajā pašā mazgātuvē. Tas jau bija senāk. Iedzinu mazgāt autiņu, ārā ziema, auksts, kamēr mazgā pagaidīšu speciāli tam paredzētā vietā ar kafijas automātu un dāmīti, kas iekasē maksu par mazgāšanu. Un runa ir par šo kafijas automātu. Sametu kapeikas iekšā un nupat būs. Man par lielu pārsteigumu atliek vien noskatīties, kā kafija nolīst uz grīdas, jo glāzītei paredzētajā vietā glāzīte neuzrodas. Dāmīte kā pūķis, saka, vai tad nemāk rīkoties ar šādu aparātu, glāzīte taču pašam jāliek un tā. Bet, kā smejies, glāzītes kā reiz bija izbeigušās tā ka viss, kas man atlika, bija noliet kafiju zemē.
Nu tā lūk!
fanks @ 24.augusts 2007 21:49
Enri Automazgātuves Atz. 2 2 kom.
Ulmaņa gatve
Aizbraucu vienas svētdienas vakarā nomazgāt mašīnu... Sākums graujošs, nostāvu rindā ~1,5h, tieku līdz iebraukšanai un VISS! Mazgātavai 3 līnijas, 2 tukšas, bet neviens neko nedara. Piegāju pie maiņas vadītājas un pajautāju, kas par lietu- kādēļ netiek mazgātas mašīnas uz ko es saņēmu īsu paskaidrojumu - Man nav cilvēku!!! Pamanīju, ka daži strādnieki gan atnāca ar Maximas maisiņiem!!! Labi, beidzot pierakstīja manas vēlmes, kaut gan tie kas tīra un mazgā laikam nemaz nezin, ko pieraksta pieņēmējs... 40 min un gatavs, uz jautājumu vai ādas salons ir apstrādāts ar kopšanas līdzekli, atbilde- NEZINU, tad - NĒ!!! Kamdēļ tad vajag tos kuponus ko viņi skrebelē, tikai priekš kases!? Mana vaina ka neapskatīju uzreiz (ja braukšu vēlreiz, tad noteikti bakstīšu ar pirkstu), bet pie mājām, apgaismojumā ieraudzīju, ka mašīna vienos nenomazgātos pleķos (vakars sauss, bez peļķēm, nobraucu ~2km)! Otrā dienā piezvanīju uz ofisu un pastāstīju, kas par lietu, man atbildēja, ka tā nedrīkstēja būt, ka nav darbinieku un to ka man atzvanīšot, atrisināšot šo lietu, zvanu gaidu vēl šobaltdien... Samaksāju 18Ls un ko saņēmu pretī, vai tiešām man ir jālien ap savu mašīnu un jābaksta visās malās ra pirkstu, kur kaut kas nav kārtībā, vai arī man ir tiesības saņemt kvalitatīvu darbu, par ko es maksāju!?
ropopo @ 21.marts 2007 11:38
SOS WWW Automazgātuves Atz. 10 4 kom.
Pļavnieki, Keldiša 16 Tālr.: +371 7171888
Neskatoties uz visām iepriekš dzirdētajām sliktajām atsauksmēm jutos patīkami pārsteigts.

Vieglā auto mazgāšana 3.50 (Vasks+1LVL)\

Turpat ērta kafejnīca ar ļoti OK cenām uz drinkiem, pie reizes redzi no augsas to, kā tiek mazgāts tavs auto.

3reizes esmu bijis, visu laiku pakalpojuma kvalitāte ir uz 10!!!
Viss ir nomazgāts, durvju arkas un bagāznieka vāka atvere tiek noslaucīta, auto nosusina-nepalaiž uz ceļa slapjul.
Pirms iekāpšanas pie durvīm noliek paklājiņu-lai nav ar slapjām kājām jāpiežļurgā paklājiņi-sīkums, bet patīkami....

Turpat visu laiku ir maiņas vecākais kas tiešām kortekti uzmana lai viss tiktu nomazgārts, nosusināts u.t.t.

RESPECT....

P.S. Vieniigais miinuss- ne es viens zinu to vietu- nereti gadās baigās rindas....
mazdainis @ 29.marts 2006 12:38
Gesa Automazgātuves Atz. 8 5 kom.
Krāsotāju 2a, Rīga, LV-1009
Mazgātuve, kas ir Krāsotāju ielas sākumā - pie Matīsa ielas.

Cena - 2.50 bez vaska, 3.50 ar.

Kāpēc patika:

1) Jaunskungs runā latviski
2) Nebija rindas
3) Nodarīja to lietu ļoti ātri
4) Laba kvalitāte - gan durvju ailes noslaucija, gan kalpaki bija tīri :)

Nebija kur piesieties.
Master_D @ 4.novembris 2005 11:00
ENRI WWW Automazgātuves Atz. 10 6 kom.
Stārķu 8 Tālr.: 7515902
Tikai un vienīgi pozitīvas emocijas pēdējos apmēram 3 gadus, lai arī mazliet dārgāk nekā vidēji. Standarta mazgāšana ietver sevī gan durvju stenderu, gan sliekšņu, gan visu citu sīkumu kārtīgu nomazgāšanu. Un kas nav mazsvarīgi - arī noslaucīšanu. Arī ziemas laikā nekad nekādas problēmas nav bijušas. Ir mēģināti arī vairāki citi kantori, bet nez kāpēc vienmēr kad slinkums pašam mazgāt, tikai uz ENRI.
ivka @ 11.oktobris 2005 10:02
R.I.G.I. Automazgātuves Atz. 3 Pievienot komentāru
Mūkusalas 59
Sveiki!

Šodien "imel ņeostorožnostj" nomazgāt auto Mūkusalas ielas "Kuršu" DUSā (SIA R.I.G.I.). Palūdzu nomazgāt auto ar vasku, izsūkt salonu un notīrīt stiklus. Krievu tautības jaunietis ar manāmu nevēlēšanos/nevarēšanu runāt latviski apsolīja to izdarīt 30-40min. Kad atgriezos pēc 40 min, džeks apgalvoja, ka viss ir ok. Apskatīju salonu, stiklus, likās it kā tīri un es viņam samaksāju Ls 7,50. Gaidot atlikumu apgāju ap auto un ieraudzīju, ka arkas ir nemazgātas, pat ar spiedienu nebija skalotas. Kad viņam uz to norādīju, viņš nodeva ar spiedienu. Tad pamanīju, ka apakšējais sānu "moldings" arī nav kārtīgi nomazgāts. Norādīju arī uz to. Atverot durvis konstatēju, ka tur pie sliekšņa un durvju malās arī nekas nav mazgāts. Viņš pārbrauca ar lupatu un stāstīja, ka to jau nemazgājot, ka citiem klientiem nepatīkot u.c. pasakas. Biju saskaities, jo tādu haltūru nekad vēl nebiju redzējis. Aizbraucu prom un pirmajā apstāšanās vietā dienasgaismā redzēju, ka auto vispār nav mazgāts ar putām/šampūnu, izskatās, ka ar spiedienu ir nomazgāti lielumi un tad ar pliku švammi pārbraukts pāri, pleķains, svītrains, riteņi nav mazgāti. Auto ir melns un ar ūdeni noliets nav redzami netīrumi, tie parādās, kad auto nožūst.

Vienvārdsakot, uz to kantori vairs nekad nebraukšu un neiesaku nevienam! Starp citu, biju ievērojis, ka pie tā kantora nekad nestāv rinda... (
murlis @ 10.oktobris 2005 15:49
NoNAME Automazgātuves Atz. 2 3 kom.
Ulbrokas ~ 1- 3
Seit iet runa par automazgatuvi ULBROKAS/KELDISA ielas stuurii. (Jasaka kad ZL.LV taadu te vispaar neatrod)


Skaidrs jkad personaals sajeedz tikai ja ko saka krievu valodā, latviešu valodu saprot tikai papildinātā veidā ar zīmēm.
Darba kultūra- ja pats stāvi klāt (kā līdz šim darīju) un ar pirkstu baksti-tad kaut ko dara... Pēdējo reizi nodomāju pietiks, iedzenu savu pepelaci- dzeks nomazgaa, nopuus ar savaam sampuuna putaam-noberz visu, noskalo-noslauka-OK. Atnaak saka "Sdelano" un skataas ar taadaam nelaimiiga sunja aciim vai neapzeelosos un neuzmetiisu sim teejas naudu...
Iekapju masiinaa iedarbinu, paskatos pa priekseejo stiklu, KAATAD- putna placka kura pa nakti bija uzlikta staavvietaa kaa staaveejusi taa arii staav uz priekseejaa stikla....

Ar pirkstu parādiju, dzeks kaut ko satraukti nomurmulēja- notiirija un fiksi notinaas...

NO COMMENTS
er673 @ 15.septembris 2005 15:43
RTP Auto Apkope Automazgātuves Atz. 7 6 kom.
Liepājas 35, Rīga Tālr.: 9752383
Visus savus auto dzenu tiiriit uz shejieni. Ar rokaam ~ 30 minuutees pa normaalu cenu iztiira gan salonu gan virsbuuvi nomazgaa. Pieejama kjiimiskaa tiiriishana. Ja grib aatri- ir arii birstes, kuras gan neiesaka, bet vinji sola jaunas. Ja staav klaat un pieskata - iztiira labaak nekaa citur, bet nu neviena moika nav ideaala.
Kapeec ne 10:
1) Attieksme nu nav no taam labaakajaam, visi darbinieki iznjemot priekshnieciibu runaa gandriiz tikai krieviski.
2) Telpas nav maajiigas kaa piemeram AutoRingaa, vienkaarsha budinja pa vidu moikai kur ir speelju un kafijas automaats..
3) Ja nepieskata tad reizeem haltuuras, bet ja aizraadi vai k.ko iipashi noraadi- vienmeer ieveero.
atom1c @ 12.augusts 2005 15:22

Lasītākie raksti

Jaunie raksti