Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

mustangs Autonomas Atz. 1 1 kom.
Ulmaņa gatvē pie nestes
Var jau būt, ka pati firma ir neko, bet tas vīrelis, kurš tirgo un iznomā mašinas, gan ir āksts. Meklēju auto uz vismaz mēnesi, pēc sludinājuma piezvanīju uz Mustangu. Šiem esot izvēle, sarunājām par kraislera minivenu, lai tik braucu šurp. Par cik cena ir normāla un arī dokumentus varot oficiāli uz firmu nokārtot, tad atteicu jau sarunātajam variantam, ar kura pasātu jau otro dienu braucu un braucu uz Mustangu. Sākās jau ar to, ka džeks ir neadekvāts, kaut ko murkšķ sev zem deguna, kraislers ir atvilts ar vilkšanu, kau gan šis man mēģina iestāstīt, ka auto esot pilnīgā kārtībā. Bet šodien iedot to nevarot - esot kkat kas tur jāpaķīlē. Ok, bet man nav ar ko braukt, varēja taču uzreiz pa telefonu pateikt, ka auto nav braucams. Tad vienojāmies, ka uz trim dienām, kamēr savedīs kraisleru kārtībā, paņemšu sagrabējušu saabu. iemaksāju drošības naudu un par trīs dienu īri un pēc pusotras stundas gaidīšanas (jo saabs kaut kur braukāja apkārt) varēju braukt pa savām lietām.
Norunātajā laikā ierodoties Mustangā, mani sagaidīja slēgtas durvis, džeks ieradās pēc gandrīz stundas. Jāpiebilst, ka pirms braukšanas divas reizes zvanīju un vēl precizēju laiku... Tad nu murmulis norakstīja saabam odometra rādītāju un paziņoja, ka kraisleru man nedošot, jo esmu pārkāpis nomas noteikumus - esot ar saabu nobraukti lieki kilometri. Saņemot saabu par kaut kādu limitu, nekas netika teikts (līguma, starp citu arī nebija, tāpat kā kvīts par naudas saņemšanu - VIDam būtu darbiņš). Kad to atgādināju, tad dzirdēju labu tekstu - tas, ka paņem nomā mašīnu, nenozīmējot, ka ar to var braukāt apkārt!!! Jāpiebilst, ka man , lai uz mājām un atpakaļ uz Rīgu tiktu ir jānobrauc nedaudz virs 500 km, par ko džeks tika brīdināts un tad viņš neko neteica.
Rezultātā vairāki cilvēki nenokārtoja savas lietas Rīgā , jo cita auto atrašana aizņēma laiku.
opelis @ 5.augusts 2011 18:41
AVIS WWW Autonomas Atz. 1 2 kom.
Lāčplēša iela 92 Tālr.: 67 225 876
Īrēju auto Itālijā (Romas lidosta FCO) no AVIS. 20.septembrī nodevu auto lidostā ar pilnu bāku. Mājās jau Rīgā skatot bankas izrakstu, konstatēju, ka esmu samaksājis arī par degvielas uzpildēšanas "servisu". Protams tagad esmu iestidzis garā sarakstē par nepamatotu rēķinu un neceru panākt taisnību. Esmu daudzās firmās īrējis auto, bet nekad nav bijis nekādu pārpratumu. Nekad nebūtu domājis ka tādā "zolīdā"firmā un kur nu vēl Itālijā mani apkrāps.
AVIS vadmotīvs ir "We try harder"! Vairs ne man.
micis @ 15.oktobris 2008 13:31
Car4Rent WWW Autonomas Atz. 10 2 kom.
Čaka 52
Nācās nesen braukt uz kāzām un kā pa nelaimi personīgais auto nomira pašā nepiemērotākajā brīdī. Ņemot vēra neatliekamo stāvokli nācās apzvanīt dažas autonomas. Mana telefonaptauja apstājās pie car4rent. Jautāsiet kāpēc? Atbilde vienkārša: Man ļoti iepatikās plašais piedāvājums sākot no Sklases MB ar šoferi un beidzot ar vecu vw vento - visur pārsvara piedāvā jaunus auto, bet šeit ir tā retā vieta kur ir atrodamas arī palietotas automašīnas un galvenais visas t.sk. arī jaunās par ļoti pieņemamām cenām. Atieksme pret klientu arī pretimnākoša (un ņemot uz nedaudz ilgāku laiku kā 24h sanāca pat atlaidi sarunāt) ;)
Tāds nu ir tas mans subjektīvais viedoklis, bet katra ziņā iesaku izvēlēties tieši car4rent
Labs @ 12.jūnijs 2006 22:56
Amolat WWW Autonomas Atz. 1 1 kom.
Ūnijas iela Tālr.: 7562346
Man bija vajadzīga piekabe, lai savu sporta auto nogādātu 4x4 sacensību vietā netālu no Rendas. Jau laicīgi pasūtīju divasu piekabi Ūnijas ielas kantorī. Tākā pagājušajā gadā pieredze bija pozitīva, tad šogad nepaklausīju kolēģu brīdinājumam, ka šis kantoris galīgi vairs neinteresējas par klientu apmierinātību. Tā nu piektdienas vakarā 17 ierados lai paņemtu piekabi. Noformēju papīrus. Pirmais pārsteigums bija, ka interneta lapā solītās cenas 28Ls vietā pieprasīja 40Ls. Manu aizrādījumu vienkārši noraidīja, jo web lapu neviens neesot aktualizējis apmēram gadu. OK, piekabi vajag maksāju. Pieliku piekabi pie auto un sāku pārbaudīt uguņus. Piekabes labās puses lukturis izrādījās SADAUZĪTS, nummura apgaismojums nestrādā. Devos uz kantori skaidroties - tūlīt atnāks elektriķis un sataisīs bija atbilde. Kad pēc stundas elektriķa vēl nebija, sāku manāmi uztraukties un darbinieki elektriķi beidzot atrada. Kad elektriķis sāka pa vadiem grābstīties izsita drošinātāju auto. Nav jau brīnums, jo vadi tai piekabei bija galīgi sapuvuši. Redzot, ka piekabi līdz pusnaktij diezvai kāds sataisīs paprasīju savu naudu atpakaļ un sestdien riskēšu doties uz sacensību vietu pats savā gaitā.
Iesaku visiem uzmanīties no šī piekabju nomas kantora. Es piekabi pasūtīju mēnesi iepriekš, bet tas nenozīmēja, ka kāds pārbaudīs vai šī piekabe ir tehniskā kārtībā, pirms tiek dota klientam.

eagle19
eagle19 @ 22.maijs 2006 9:31

Lasītākie raksti

Jaunie raksti