2.9 scorpis

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005

Vajadzētu informāciju par 1995 gada ford scorpio ar 2.9 cosworth ar automātisko kārbu . Būtu pateicīgs par informaciju....

 
1 2 3 4 5
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

kaadu ta informaaciju vaig? jaudas nav, detaljas daargas, fords labaak njem bmw

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

vai arii opeljomegu

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

jaudas nav? jaudas tam agregaatam kaareiz imho netruukst...a wot par visu paareejo runaajot - nja. un degvielu ar daudz rij...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu lab, lab, sajaucu jauno cosi ar veco bet nu vienalga, i dafiga citu jaudiigaaku un ar labaaku performanci un leetaaki uztureeshanaa

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

Salons ērts, detaļas dārgas, jo pārsvarā var dabūt tikai orģinālās. Piekare forša mīksta! utt

bubliks Reģ.: 19.03.2003
0 0 Atbildēt

Jonkee rakstījaalons ērts, detaļas dārgas, jo pārsvarā var dabūt tikai orģinālās. Piekare forša mīksta! utt

Bralis lukojas ari uz šo pusi, vai lūdzu nevarētu konkretak - cik piem maksa bremžu diski, pirksti, bukses, kas vel ir tai ritošajā no vairāk plistošajiem, kāda specifika motoram - siksna vai kedes, vai esi mainijis? Any comments, please.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

hadene man domaat, ka tam scorpiitim nav taa lielaakaa probza, bet gan motors

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

bij man savā laikā scorpis ar 2.9 motorīti.Neviens bembis nevarēja turēt līdzi Un beņdžu rija mazāk nekā 2.0 scorpis.Hadene ir izturīga, ja nebraukā pa grāvjiem Salons liels,ērts,ar detaļām a nebija probzas.Bremzes nomainīt bija sanāca lētāk nekkā mazdai

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

2.9 parastais motoriits nav tas pats kas cosis cosim visas motora fignjas ir par kaartu vai divaam daargaakas, cik dzirdeets kaadreiz

artis146 Reģ.: 25.07.2001
0 0 Atbildēt

traktoristsvana rakstīja:bij man savā laikā scorpis ar 2.9 motorīti.Neviens bembis nevarēja turēt līdzi Un beņdžu rija mazāk nekā 2.0 scorpis.Hadene ir izturīga, ja nebraukā pa grāvjiem Salons liels,ērts,ar detaļām a nebija probzas.Bremzes nomainīt bija sanāca lētāk nekkā mazdai

pisec pisec, tuvuma esi imajam bijis Nejauc savu savu belaku ar fordu, i kakim rakam vel bembi.........

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

huiņa! Tik vien, ka piedziņa pareiza. JAudas tāpat nav tam 2.9. Vispār, nah pirkt šitās miskastes bendzīna kapsētas?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

traktoristsvana rakstīja:bij man savā laikā scorpis ar 2.9 motorīti.Neviens bembis nevarēja turēt līdzi

Ko tu dirs??? tam 2.9 jaudas tik pat, cik manam 79' 2.3. A tā grieze pohuj. Neiet tas 145zs skorpis. Kā var BMW neturēt līdzi? Vienkārši neviens ar tādām miskastēm neskrienas tādēļ vēlas maksimāli ieturēt distanci un lai skrien nositas pa priekšu Veee, peee, neciešu!

serg Reģ.: 22.04.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

traktoristsvana rakstīja:bij man savā laikā scorpis ar 2.9 motorīti.Neviens bembis nevarēja turēt līdzi

Ko tu dirs??? tam 2.9 jaudas tik pat, cik manam 79' 2.3. A tā grieze pohuj. Neiet tas 145zs skorpis.

var but bmw 2,3 ir 145 zirgi,bet tici man scorpim 2,9 nav 145 zs.vinam ir ap 180.ja cosworth tad pari 200.un nevajag dirst uz fordiem.tavs bmw ari kadreiz kljus par opeli.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

varbūt dzeltenais, bet ne sudraba. Un parastajam 2.9 scorpim ir 145zs! Nedirs. šRoti visi viņi

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:varbūt dzeltenais, bet ne sudraba. Un parastajam 2.9 scorpim ir 145zs! Nedirs. šRoti visi viņi

Kas i edzulim sirsniņā iegrauzās tas ka bavāriešu cūka netiek līdz fordmobīlim

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

Un vispār kurš idiots ar manu nicku ir ielicis šo topiku laikam būs jāsāk viens pizģīt

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

traktoristsvana rakstīja:

edzulis rakstīja:varbūt dzeltenais, bet ne sudraba. Un parastajam 2.9 scorpim ir 145zs! Nedirs. šRoti visi viņi

Kas i edzulim sirsniņā iegrauzās tas ka bavāriešu cūka netiek līdz fordmobīlim

Es jau aprakstīju to līdz netikšanu Kaut tulīt varu parādīt, ka tie ir slima suņa murgi! Tikai padodiem 2.9 skorpi?!?

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Vislabākāis ir Opel Senator 3.0. Vot.

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

traktoristsvana rakstīja:

edzulis rakstīja:varbūt dzeltenais, bet ne sudraba. Un parastajam 2.9 scorpim ir 145zs! Nedirs. šRoti visi viņi

Kas i edzulim sirsniņā iegrauzās tas ka bavāriešu cūka netiek līdz fordmobīlim

Es jau aprakstīju to līdz netikšanu Kaut tulīt varu parādīt, ka tie ir slima suņa murgi! Tikai padodiem 2.9 skorpi?!?

Žēl ka viņa vairs naf (( Tad gan parādītu

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

ko jūs te ar saviem bavarijas meslu vabolēm diršat ar tadu litrāžu mans scorpis rija mazāk nekā BAVARIJAS MESLU VABOLES un vispar man mašina nau vajadzīga priekš dragreisa bet priekš ģimenes bet jūsu smirdīgie BMVir mazi un rij vairāk

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Total idiot inside

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pilnīgas muļķības te tev čaļi ir sametuši!!!

Detaļas ir lētas - nevajag pie dīleriem pirkt! Jaudas pilnīgi pietiks lai lielāko daļu bembistu riepu dūmos atstātu. Ar degvielu - stipri atkarīgs no braukšanas stila. Automāts strādā perfekti - ar manuālo kasti pat lieliem profiem nesanāk mazāks degvielas patēriņš. Uz trases rēķinies ar 9-10 L pie 100 - 110. Un galvenais dzinējs ir ilgspēlējošs. Par tādu naudu ko maksā Scorpis labāku nav iespējams nopirkt (ja labākie ir Volvo, Jaguar, Audi, MB, Bentley un uz augšu).

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:Total idiot inside

... iekš BMW...

2.9 Cossie ir DOCH V6, ja nemaldos. Bez turbo, nāk standartā RWD, sedans, tikai ar automātu un kaut kādiem 200 zirģeļiem.

Vienreiz mūžā ar tādu braucu. Tiesa, bez gāzes. 5 kakli mašīnā uz Salu tilta 80 km/h. Kā kickdown nostrādāja, tā baigi smuki pacēla - uz seguma divas smukas melnas švīkas palika.

IMHO gluži normāls rīks. Ļoti ērts, gana jaudīgs, liels. Mīnuss ir dārgās rezerves daļas un arī degvielas patērinš. Ekonomiski braucot uz trases ar kādiem 8-10 litriem jārēķinās. Un, protams, protams, nav pareizais zīmols....

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Nobraucu ar to apaļo Scorpio aptuveni 50 km, nu kaut ko tik patizlu sen nebiju redzējis, riktīga 24. Volga. Paldies, tādu nu negribētu gan...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:varbūt dzeltenais, bet ne sudraba. Un parastajam 2.9 scorpim ir 145zs! Nedirs. šRoti visi viņi

Pirms par kaut ko pļerkstēt - paskati kas tas par verķi ir un tad nevajadzēs gvelzt visādas muļķības.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti