2.9 scorpis

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005

Vajadzētu informāciju par 1995 gada ford scorpio ar 2.9 cosworth ar automātisko kārbu . Būtu pateicīgs par informaciju....

 
1 2 3 4 5
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

1995 gada ford scorpio ar 2.9 cosworth - topika sākumā bija minēts, ja aizmirsāt. Par skriešanos - jā Scorpis nav domāts jāšanai, bet iekrauj bembuka bagažniekā kravu (tā lai izlīdzinātu svaru starpīpu abām mašīnām) tā ap 300 kg un tad varam runāt. Cosworth nav tie paši vārgie dzinēnējiņi kuri stāv uz citiem Scorpiem. Un par zupas strēbējiem es jau minēju, ja ar benbi braukt tā lai ar kāju vajadzētu atsperties, tad ekonomisks tas var būt, bet reālā dzīvē nesanāks, jo Latvijā nav štrāses kurā varētu ierubīt kruīzkontroli un vīlēt vairākus sotakus. Pēc katriem 15km pa miestam, pēc katriem 5 km kāds jāapdzen.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

fotki.lv/fotki/all/3/277/27686/0/506621913476.jpg

Šīvakara foto, bet tas vēl nav viss

Aizakar vakrā konstatēju, ka blakus manam auto noparkojies vescs, zils izgrabējis scorpio... bet tad pēkšņi uzradās vēlviens tāds pats identisks un noparkojās otrā pusē. Pisec. Vēl vajadzēja dzirdēt, ko man atbildēja šalava, kas izkāpa no tā skorpja un tipa palīdzēja savam ulrļikam noparkoties pēc tam, kad uzdirsu, ka tas ļoļiks man noskrāpēs auto, ja parkosies tā, kā viņš to mēģināja. Sanāk ka ar scorpjiem braukā idioti un pilnīgi kapeikpisēji, kas savus auto dakterē ar skoču

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Te nu par to skoču jāpiekrīt edžulim.

Bet ir arī redzēti ar tādām metodēm lāpīti e36, par e30 nemaz nerunājot...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tādi pajoliņi ar skoču ir redzēti pat no Leksus izkāpjam.

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Te kaads mineeja kauko ka kosim ir leetas detaljas!!! Davai tad dodiet info kur dabuut - galvas bliives, vaarstu vaaku bliives (cik dzirdeec vinja vispaar neatvienojas no pasha vaaka taapeec jaapeerk kopaa? ) un veel vareetu gredzenus un vaarstu bliivsleegus... nebuutu slikti pamainiit ja reiz motoriic veel nav ieksh auto...

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

aa, par 2.9 24v cosworth un parasto 12v 2.9 -> nav taa ka atshkjiras pilniibaa -> motora blox tas pac tikai dohc galvas virsuu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Neesmu pārliecināts, bet šķiet tie ir pavisam dažādi motori - vieno tikai bļamba Ford.

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

nifiga. motora blokam virsuu ir bljamba ford un tas ir tas pac blox, tikai galvas ir no cosworth... maybe citi virzulji utt, bet kodols i tas pac.

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars -> tas biji Tu par leetajaam daljaam -> kur var dabuut leetas daljas tam motoram??? man nodereetu... dazhos ford veichos paintereseejos -> mani pasuutiija 3 maajas taalaak ar manu cosworth.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars -> tas biji Tu par leetajaam daljaam -> Nē.

Par bloku 2,5 dīzeļa bloks ir vienāds gan Scorpim gan Tranzītam (ar šādām tādām izmaiņām) un ar to līdzība beidzas - pat samainīt nevar.

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Reku - > detaljas ir leetas - nevajg pie diileriem pirkt... tad kur pirkt ja ir leetas? es ar gribu leetaas cosworth detaljas

i_edgars rakstījailnīgas muļķības te tev čaļi ir sametuši!!!

Detaļas ir lētas - nevajag pie dīleriem pirkt! Jaudas pilnīgi pietiks lai lielāko daļu bembistu riepu dūmos atstātu. Ar degvielu - stipri atkarīgs no braukšanas stila. Automāts strādā perfekti - ar manuālo kasti pat lieliem profiem nesanāk mazāks degvielas patēriņš. Uz trases rēķinies ar 9-10 L pie 100 - 110. Un galvenais dzinējs ir ilgspēlējošs. Par tādu naudu ko maksā Scorpis labāku nav iespējams nopirkt (ja labākie ir Volvo, Jaguar, Audi, MB, Bentley un uz augšu).

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gumijas izstrādājumus autiņam es pērku veicī Uz Dambja (Jēkabpils) - pietiekoši kvalitatīvas un vislētākās. Pārējo var šrotos sameklēt (no dauzītiem vāģiem iekš Vāczemes atvestiem vai pie sava kaimiņa, kuram ir neliels servisiņš - garāža (Līvāni viņam vairumtirgotāji pieved klāt).

Rīgā ir jāmeklē pie kādiem spečukiem vai nelielos veikaliņos vai mazos servisiņos. Lielajos būs dārgi.

Bimbeldam Reģ.: 12.05.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:... Lielajos būs dārgi.

Piemeeram Latvenergo servisaa uz Viskalju ielas (nu nav tomeer no pashiem mazaakajiem) cenas par detaljaam ir zemaakas nekaa leetos veikalos, jo vinjiem pie vairumniekiem ir nu ahuuunaas atlaides. Rezultaataa - klients dabon leetaak kaa lielaakajaa daljaa veikalinju.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vajag tik pameklēt (tā riktīgi) un atradīsi kur lētāk, kā arī kur uzticamāki meistari utt.

Vēl ieteikums vai nu stāvēt meistaram klāt ja remontē tavu autiņu vai pa gabalu viņu vērot (tikai bez "pamācībām" un daudzas problēmas uz aizdomu pamata atkritīs. Vēl vienmēr pārbaudīt veikto darbu. Protams meistaram nepatiks klienta klātbūtne, bet ja nemaisīsi strādāt un pēc vairākiem remontiem nebūs pretenziju un pārmetumu tad meistars pieņems šo klātbūtni un vienmēr strādās kvalitatīvi. Labums būs abiem - it sevīšķi ja pareklamēsi labo darbu un piesaistīsi viņam jaunus klientus.

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

gumijas ta gumijas un meistari ta meistari, bet 2.9 kosworth motorim gredzenus un bliives atrast nevar, vai arii ir nereaali daargi.

yanky Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu, kā ar 2.9 24v bet par 2.9 12v nevaru neko sliktu teikt. Man tāds motorītis iekš Capri ielikts. Pilsētā 11-13l šoseja 8-10 Un uz piķa ar automātu un 205 riepelēm atstāj 45m vagu. Nesūdzos!

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

jūs zinājāt ka skorpis ir ieguvis pasaules tizlākā auto titulu, izskata ziņā. manas domas par skorpi ir pēdējā meeslu kaste, gavn,o, nah tādu auto pirkt

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

kp2 rakstīja: jūs zinājāt ka skorpis ir ieguvis pasaules tizlākā auto titulu, izskata ziņā. manas domas par skorpi ir pēdējā meeslu kaste, gavn,o, nah tādu auto pirkt

tas ir jaunais skorpis kurš ir tas tizlenis, un nevis tizlākais bet viens no... par veco scorpi neko sliktu nevar teikt ne izskata ziņā ne tehniski, vienīgi to ka viņa laiks jau sen ir pagājis... Priekš tiem laikiem jau bija baigi šiks.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kp2 rakstīja: jūs zinājāt ka skorpis ir ieguvis pasaules tizlākā auto titulu, izskata ziņā. manas domas par skorpi ir pēdējā meeslu kaste, gavn,o, nah tādu auto pirkt

Aptiekas ielā internets ievilkts

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Man gan tas acainais skorpis patiik,tikai sedans un ar 17 coligajiem orginalajiem diskiem,tad ir ok,un ljoti erts auto,ipasi aizmuguree sedosajiem,riktigs divans

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: miskaste, ne auto

shrots, bet labaaks par typ85quattro

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: miskaste, ne auto

Pilnīgas muļķības!!! Ja rokas no pakaļas neaug, tad autiņš ne pūs, ne pa servisiem dzīvosies... pie kam rezerves daļas sviestmaizes cenā! Pašam ir 1991 gada 2,5 D un kopš 1999 gada katru dienu vīlēju. Nav ne tikai sapuvis, bet arī lai atrastu rūsas punktiņu jāņem lupa un uz jumta jāmeklē, nevis kā lielākajam vairumam bezroču sliekšņos un arkās. Dzinēja remontiem esmu atdevis apmēram 5 Ls par 170 000 km! Hadeni esmi 1 x remontējis, da i ta visas gumijas, miroņgalvas, diski, uzlikas, visas šarovās ir pa reizei remontētas (piespiestas). Jā vēl šogad nomainīju visu izpūtēju.

Ja esi hronisks servisu apmeklētājs, tad labāk šim lainerim paej garām, jo servjos sapūdēs pa kādi 2-3 gadi!

Ļoti ērts limuzīnklases vāģis par veca Golfiņa cenu, ļoti labi tur ceļu un ir apveltīts ar Mersedesa mīksto piekari!

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: miskaste, ne auto

Pašam ir 1991 gada 2,5 D un kopš 1999 gada katru dienu vīlēju.

obanā.. un ko ginesa rekordu grāmata saka par šādu centību

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

denderjans rakstīja: obanā.. un ko ginesa rekordu grāmata saka par šādu centību

Neko, jo labās rokās vēl vecāki Skorpji kalpo godam un itin nemaz nepūst!

Ja iet runa par Begemotu, tad iesaku palūkot vāģus tā ap 97. un 98. gadu. 95. gada vāģiem bija problēmas ar dzinējiem un dārgas siksnas (jo ne no viena autiņa neder)... Vēlak, ap Skorpju ražošanas norietu šīs problēmas tika likvidētas. Pēdējiem gadiem jau bija kaut kāda virsbūves apstrāde.

4diena Reģ.: 06.07.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: *******a! Tik vien, ka piedziņa pareiza. JAudas tāpat nav tam 2.9. Vispār, nah pirkt šitās miskastes bendzīna kapsētas?

kapeikpiseejs esi tu!!! kaarteejais kempeltuuninga piekriteejs, kas samaita tik automashiinas!

2.9 cosim ir 207 lopi, V24 motors! taa ka aja nezini, tad labaak pieturi savu viepli!

pasham bija 2.3 scorpis, 95 gada ar instaleetu gaazes iekaartu. par jaudas nepietiekamiibu nesuudzeejos, i to govi mieriigi uz grunteneem vareeja ielikt palakaniski ar visu automaat kaarbu!

tagad gadu esmu nobraucis ar pilniigi jaunu Focusu, sapratu ak tas preiksh manis ir stipri par mazu...

un tagad kaareiz esmu noskatiijisv einu 2.9 cosi arii 95 gada! izveicu testa braucienu i sapratu ka jaudas shitam verkjim vairaak kaa pietiekami, lai shitaadus 2pirkstu pieriites noliktu pie vietas smejoties aciis

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti