INTERNATIONAL SAAB RALLY 2006!

SAMS Reģ.: 13.11.2002

Ir izveidojusies laba tradīcija, ka katru gadu salidojumu rīko svaigi spēki. Pilnībā atbalstu Yukki ieteikto.

Ceru, ka viņi nebūs vienīgie, kas būs gatavi uz Rally rīkošanu. Papildinot Yukki. Blices izštuko un uzzīmē trasi un leģendas projektu nosūta kluba vadībai izskatīšanai u.t.t. Šādi mēs apzināsim vēl daudzas Latvijā NEAPGŪTAS vietas un varēs izvēlēties labākos projektus. Var būt šādā veidā daļēji izkristalizēsies vieta, kur varētu rīkot 2008.gada pasākumu. Vēl taču ir priekšā arī 2007.gads.

Šajā sakarā arī piesakos rīkot 2006.gada pasākumu Preiļu rajona Saleniekos.

 
walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: photofile.ru/...

Antona un Larisas veikums.

arii es ar sawu puspliko pakalju liimeejot numuru esmu ticis plashajos Krievijas i-neta celjos

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

photofile.ru/...

kas tas par krāsas \"tjūningu\" dzeltenajam, ko izgaismo zibspuldze

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: photofile.ru/...

kas tas par krāsas "tjūningu" dzeltenajam, ko izgaismo zibspuldze

rasa

cofffe Reģ.: 31.07.2006
0 0 Atbildēt

Njā pasākums bija tiešām lielisks! Liels paldies organizatoriem !

P.S. Paldies Walcc par helpu

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

emm....a kas pa helpu

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

nu tu taksh taa kaa seedeeji muusu auto aizmugureejaa benkjii

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

aaaah!!!iebraucu beidzot...nu ja - guleeju un waideeju bet bija jautri gan

cofffe Reģ.: 31.07.2006
0 0 Atbildēt

vai tad Tu vaidēji? man šķiet, ka Tu tikai smīnēji

cofffe Reģ.: 31.07.2006
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja: tikko ar Hirschu pabeidzaam / nofinalizeejaam DVD video 1,3 Gb apjomaa ... kaa nu kursh to sleepto kontrolpunktu bija njeemis

tad nu tas bus labs skatamais

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Kā var pieteiktiess uz šo disku? Labprāt iegadatos ta kopiju...

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

cofffe rakstīja: vai tad Tu vaidēji? man šķiet, ka Tu tikai smīnēji

Smiineeju par Tavu legendas lasiishanu labais...nee kreisas...aa nee labais...fui kreisais bet priex pirmaas reizes bij ljot labi

uz dvd arii piesakos

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Es arii taa kaa pieteiktos, bet ar taalaak izplatiishanu varu nodarboties tikai tad ja kaads iedos matricas, jo patreiz nav un mazajos veiklos nepeerku bet caur saviem galiem dabuushu ar dienas nobiidi

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

oskarsk rakstīja: Kā var pieteiktiess uz šo disku? Labprāt iegadatos ta kopiju...

man ir viena kopija - varu pavairot un iedot kaadam taalaak pavairoshanai

piesakos uz vienu un solos uztaisīt arī citiem!

cofffe Reģ.: 31.07.2006
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja:

cofffe rakstīja: vai tad Tu vaidēji? man šķiet, ka Tu tikai smīnēji

Smiineeju par Tavu legendas lasiishanu labais...nee kreisas...aa nee labais...fui kreisais bet priex pirmaas reizes bij ljot labi

uz dvd arii piesakos

Nu paldies paldies, bet nu es to reizi kad tur putrojos neatceros tiešām kaut gan varbūt ... nē, bet tur bija biki savādāk.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

paldies komandai! Un arii visiem daliibniekiem! Bez jums nebuutu iespeejams shis lieliskais pasaakums! Par cik man taa bija pirmaa shaada veida organizatoriskaa debija, tad principaa varu justies apmierinaats. kaut arii shovakar (kad nedaudz atgaajis nogurums) saaku saprast, ko un kur vajadzeetu dariit nedaudz savaadaak un ko njemt veeraa naakoshajaas reizees pie kkaadiem "force major". Prieks par to, ka visi bija savaas vietaas un teicami tika galaa ar primaaro... ka nebija pashiem nekaada stresa un uztraukuma, ka vareetu neiztureet kaads kjeedes posms. Un arii vieniigaa vieta, kur vajadzeeja veel paariiti lieku cilveeku, arii tika veiksmiigi un praktiski ar droshu rezervi atrisinaata! Un vareejaam izliidzeeties arii ar pashu speekiem, tikai tad, visticamaak nebuutu SLK DVD. Un visteicamaakais noveerteejums mums - visai komandai, bija juusu apmierinaataas sejas un veselaa tehnika, kaa arii tas, ka nebija aziotaazjas ap rezultaatiem pat tad, kad nedaudz atkaapaamies no veerteejuma reglamenta un paimprovizeejaam, njemot veeraa to, kaa pashi buutu gribeejushi tikt veerteeti liidziigaas situaacijaas. Veelreiz liels paldies visiem! Komandai, daliibniekiem, "Denderu" saimniecei, darbniicai "Ezerinji", E&S, Hansabankai, Auto Dizainam, Vaidavas pagasta padomei, galdnieciibai, vieteejai laika kontrolei..... visiem visiem! Domaaju, ka bija forshi! Un stafetes kocinju septembrii vedam uz Daugavpils pusi!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es arī gribu DVD!!!

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Tikliidz tikshu pie DVD "pankuukas", taa varu sacept gribeetaajiem

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Man arī lūdzu DVD. Man mājas dators nobrucis, netieku ne pie kādiem pavairošanas un "tīkla nosūkšanas" līdzekļiem

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Labrīt!

Vēlos pieteikties pie DVD diska!

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Tikliidz tikshu pie DVD "pankuukas", taa varu sacept gribeetaajiem

Ja šodien strādā un brauksi uz mājām gar manu darbavietu, vari pieskriet, iedošu uz adošanu DVD pankūku.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt Nezinite, kad skries garām, varētu iedot pārrakstīšanai, apsolos atdot uz pirmo pieprasījumu

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Piesakos uz DVD pankūku !

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Piesakos uz DVD pankūku !

biku pieliecies un gaidi...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja: Varbūt Nezinite, kad skries garām, varētu iedot pārrakstīšanai, apsolos atdot uz pirmo pieprasījumu

Rīt no rīta kā reiz būšu Tavā mājā Tu domā - es lai iedodu SAVU kopiju un Tu pārrakstītu?

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja. Kad atkal skriesi garām atdošu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti