CITROEN XSARA picasso

casius Reģ.: 26.08.2002

Ir doma iegaadaaties! Ko varat komentēt par sho auto? + un -

 
1 2 3 4 5 6 ..11
Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

casius rakstīja:Ir doma iegaadaaties! Ko varat komentēt par sho auto? + un -

Nedomāju, ka vispār ir daudz cilvīšu, kas par šo auto var komentēt, kur nu vēl šeit!

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu paaraak biezzi uz celja neredzeesi un arii tirgojas retais !?

Manupraat labs minivens ?!

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

par citronu vispār nav tas labākais iespaids. it sevišķi par lietotiem - 4-5g. tas ir kašmars ne mašīna. beņķi vienīgi nav slikti. un patēriņš draudzīgs. bet tā - mans viedoklis - gribi vēl vienu naudas pumpīti mājās, droši pērc citronu.

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

man gan liekas ka viss atkariigs no taa kaa auto tiek ekspluoteets! Ja jau brauc kaa nezin ar ko tad arii mersi un citas tachkas var nojaat 4-5 gadu laikaa!

Dreipis Reģ.: 03.05.2003
0 0 Atbildēt

Neesmu braucis, lietojis. Tapec tikai viedoklis. Vizuali mazliet nepatik tas, ka vinjs ir pilnigi apals (nu tads izskatas).

Bet ietilpigs ir gana, un interesants. Nav katram piektajam. Noteikti bus dargaka uzturesana kaa opeliem, jo detalas nebus tik biezi atrodamas.

Ja man butu 2-3 sicji - es njemtu kaut ko tml.

Kas zin....

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Tv motora auto speci droši vien slavētu, stāstītu par to Pikaso kurš dzīvoja hvz cik simtus gadu atpakaļ, stāstītu, cik tas auto stilīgs, labs, ērts, paņemtu kādu mākslinieci vai mākslinieku un pajautātu, ko viņi domā. Arī viņi, protams, teiktu, ka super auto utt.

Ja gribi picaso, tad tev vienkārši vajag vācu auto

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

lietotu droši vien nevajag ņemt, jaunu , kapēc gan ne ?

Kolēģis paņēma O , brauc 3 gadu , bez problēmām, domāju ka viņš ilgāk arī par šiem 3 gadiem nebrauks, tā kā detāļas šrotos nepaspēs meklēt.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Ir mums viens klients ar tādu auto,uzstādītajās detaļās uz auto ir tikai riteņu atsvari........

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

droši vien onka pēc izcelsmes vācietis un tikai pa svētdienām uz baznīcu braukā Iedotu normālam džekam auto auto, jau pēc dažiem mēnešiem bremzes atteiktu

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

pac gribeeju taadu Pikasu kaa gimenes auto, bet par cik nopaktoaakaa versijaa nulles variantaa maksaa bez liizes nepaceljamu naudinju, panjeemu citu franchu auto ar 210 ZS zem kapota, bet kaa gimenes auto arii gana ietilpiigu

lietotu Pikasu (vecaaku par 3-4 gadiem) laikam tomeer neriskeetu njemt, ja nu vieniigi reaals noskreejiens buutu kaadi 50 000 km, tad veel padomaatu... Bet jauns vai gandriiz jauns - respect... Man patika i vizuaali, i gaitaa, i apriikojuma zinjaa, i eertiibu zinjaa... Kaa ar servisa izmaksaam un apkopeem - HVZ, domaaju, ka ne daargaak kaa citiem franchu autoindustrijas izstraadaajumiem...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Picaso mira 196 kaut kādā, nevis "kurš dzīvoja hvz cik simtus gadu atpaka"

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Ja gribi picaso, tad tev vienkārši vajag vācu auto

vot vot. tieši manas domas piedod, bavārija!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstījaicaso mira 196 kaut kādā, nevis "kurš dzīvoja hvz cik simtus gadu atpaka"

Kā lai es to zinu, kad viņš bija un kad mira

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

zinu,ka plastiskajam Zaržeckim bija vai ir,un vēl Kārlim Lācim no TAT

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

arba rakstījaicaso mira 196 kaut kādā, nevis "kurš dzīvoja hvz cik simtus gadu atpaka"

Kā lai es to zinu, kad viņš bija un kad mira

tik atklāti ar to nevajadzētu lepoties

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

edzulis rakstīja:

arba rakstījaicaso mira 196 kaut kādā, nevis "kurš dzīvoja hvz cik simtus gadu atpaka"

Kā lai es to zinu, kad viņš bija un kad mira

tik atklāti ar to nevajadzētu lepoties

bet pakete atļauj

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstījaac gribeeju taadu Pikasu kaa gimenes auto, bet par cik nopaktoaakaa versijaa nulles variantaa maksaa bez liizes nepaceljamu naudinju, panjeemu citu franchu auto ar 210 ZS zem kapota, bet kaa gimenes auto arii gana ietilpiigu

lietotu Pikasu (vecaaku par 3-4 gadiem) laikam tomeer neriskeetu njemt, ja nu vieniigi reaals noskreejiens buutu kaadi 50 000 km, tad veel padomaatu... Bet jauns vai gandriiz jauns - respect... Man patika i vizuaali, i gaitaa, i apriikojuma zinjaa, i eertiibu zinjaa... Kaa ar servisa izmaksaam un apkopeem - HVZ, domaaju, ka ne daargaak kaa citiem franchu autoindustrijas izstraadaajumiem...

Bet kaadeel neriskeetu? Elektronika ? Hadene? kas? Teiksim pie 150 t km

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pats šobrīd braucu ar Citroen C3 un tagad arī domāju par Picasso. Kaut kas tajā autiņā ir, ka tik ļoti piesaista manu uzmanību jau no pirmajām dienām, kad tas parādījās Latvijā. Mazlietotus patiešām LV atrast ir grūti, bet, ja kāds piedāvājums parādās, tad patiešām rūpīgi ir autiņš jāpārbauda. ja iepirkešējais saimnieks ir bijis ļoti gādīgs un rūpīgs, tad arī 3-4 gadīgam Picasso nebūs nekādu problēmu, bet, ja tas jau būs nojāts tā pa riktīgo, tad gan labāku tādu neizvēlēties.

Pats vislabprātāk ņemtu Picasso ar 2,0 HDI dzinēju, bet tam gan uzreic cena šķiet mazāk draudzīga.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Nez kāpēc gan manis ievietotais links neveras vaļā???

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

ņečital, no mņeņije imeju - ampēram tā visi mietpilsoņi spriež. Ja daudzi brauc ar vācu auto, tad tas defaultā nozīmē, ka tie ir labi? Un otrādi, ja maz pikaso, tad tie slikti? Mīļie tautieši, mašīnas visas +- tramvaja pietura ir vienādas han tehniski, gan vizuāli, gan izturībā. Pārējais tikai gaumes un maka jautājums.

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstījaicasso - tā ir Māksla.

vot šitais man liekas ir situāciju vislabāk raksturojošais komentārs

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kantorim tāds ir ~4-5 gadus vecs. Nopirkām kopā ar citu kantori, tagad nevaram tikt vaļā. Lamata.

Jaunu varbūt. Par lietotu aizmirsti. Nem vojageri i miers.

Seans Reģ.: 12.08.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:Nez kāpēc gan manis ievietotais links neveras vaļā???

Nevienam vinjsj neveras valjaa!;(

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

saprotams, ja ne veras man, tad neveras arī citiem.

Tur ir piedāvājumā viens 2001.gada Picasso par 5000 eiro. ja ticēt tam aprakstam un nobraukumam, kas uzrādīts, tad gan ir ņemams!

1 2 3 4 5 6 ..11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti