CITROEN XSARA picasso

casius Reģ.: 26.08.2002

Ir doma iegaadaaties! Ko varat komentēt par sho auto? + un -

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Labucis rakstīja: Pilnīgi noteikti es arī vēlos par iespaidiem - savulaik likās ļoti simpātisks, kad parādījās...

Mana Picasso aprakstu vari izlasīt Lasītāju pieredzē:

www.iauto.lv/...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

savu citronu pirku pikjojot skaidraa naudaa visu vairaak tam pasaacienam nebij atveeleeti liidzeklji no gjimenes budzeta

Pirmie iespaidi jau ir - normaals buss, parkoties riebiigi, apgriezties rinkjii ar gruuti, vietas dafiga, tiesa, aizmuguree vareej buut vairaak vietas pakaljbenkjos ... videejais degvielas pateerinjsh peec kompja afigennijs - 10,5l/100km bet tas droshi vien deelj tam, ka kopsh ieprieksheejaa reseta nobraukti 2,5k km un droshi vien pa pilseetas korkjiem

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

tjip liikumaa to citronu ar plakaniski nekraameesi, slalomu ar gruuti izveikt deelj ljodziiguma .. bet prieksh gjimeniskas seenjoshanas der .. tik nez cik ilgi to seenjoshanu iztureeshu citaadi viss shkjiet tiiri eerts, logjiski izvietots, ja neskaita avaarijas pogu, liidz kurai taalu jaasniedzaas ... suudiigi, ka vadiitaaja benkjim var reguleet tikai atzveltni un attaalumu liidz stuurei, mosh veel kaa citaadi var reguleet to benkji tikai veel nav piefikseets

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Man Xsarai kompis vidējo patēriņu rāda jūtami vairāk nekā tiek izmērīts rēķinot pēc nobrauktajiem km un bākā ielietā...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.citrina.lt/...

nu tad še-vareesi ar broļukasiem tuseet

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

a nafig tos braljukas?!?!

vispaar ja taa padomaa, ta katrs naakamais auto man no cita razjotaaja vispirms mazda, ta volvo, ta vw, taga citrons azj bail iedomaaties kas buus naakamais

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: savu citronu pirku pikjojot skaidraa naudaa visu vairaak tam pasaacienam nebij atveeleeti liidzeklji no gjimenes budzeta

Pirmie iespaidi jau ir - normaals buss, parkoties riebiigi, apgriezties rinkjii ar gruuti, vietas dafiga, tiesa, aizmuguree vareej buut vairaak vietas pakaljbenkjos ... videejais degvielas pateerinjsh peec kompja afigennijs - 10,5l/100km bet tas droshi vien deelj tam, ka kopsh ieprieksheejaa reseta nobraukti 2,5k km un droshi vien pa pilseetas korkjiem

Par parkošanos - 100% piekrītu;

Par apgriešanos - 100% piekrītu;

Par dafiga vietu - 100% piekrītu:

Par vietu aizmugurē - nepiekrītu, jo tur patiešām vietas ir nenormāli daudz, arī tad, ja priekšējie beņķi atbīdīti līdz galam;

Par patēriņu - nevaru komentēt, jo man bija dīzelis, kurš tik lielu patēriņu nekad dzīvē nav redzējis (noņem nost iepriekšējo resetu un skaties savējo patēriņu. Reset var veikt, pieturot kādas divas sekundes uz podziņas, kas atrodas uz ķloķīša, ar ko slēdz stiklu tīrītājus, resp., podziņu, ar kuru maina displeja rādījumus.

Arī manējam neregulējās vadītāja beņķa augtsums. Šī opcija nāca vēlāk!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ar vietu aizmuguree ir taa, ka ja liek siicha autobenkji aiz seedeklja, tad vinjam kaajaam nemaz neatliek vietas, savukaart pasham ieseezjoties aizmuguree pie max atstumta vadiitaaja benkja vieta bij ok tas pie 187cm auguma ..

vadiitaaja benkjim veel prasiijaas atzveltnes izliekuma reguleeshanas iespeejas .. tjip virs jostas vietas reguleet izliekumu

to pateerinja resetu var izveikt ja displejs raada dajebko jebshu tur jaabuut redzamam kaadam konkreetam meerijumam?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

to pateerinja resetu var izveikt ja displejs raada dajebko jebshu tur jaabuut redzamam kaadam konkreetam meerijumam?

Reset var veikt pie ikviena rādījuma, izņemot pie momentānā patēriņa. Es parasti uzliku uz vidējo patēriņu, tad resetoju, pēc tam salīdzināju datora rādījuma atbilstību ar pēc bākas metodes veiktajiem aprēķiniem.

Atbilstība parasti bija diezgan precīza. Ja arī gadījās kļūda, tad vienmēr tā bija par labu pašam, jo izrādījās, ka dators rādīja mazliet vairāk nekā īstenībā!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

desmit videejais-tas tak normaali! prieks sitaas goves aerodinamikas....augsts tak...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ok, noresetos to schotchiku un apskatiisies ko tad saka par videejo pateerinju

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

peec papiiriem vaidzeej buut 10.7/6/7.7 litriem uz sotaku

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vai pie dikitālā spidometra un tā izvietojuma paneļa vidū jau esi pieradis???

Man tā dikti pietrūkst savā FR-V

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: peec papiiriem vaidzeej buut 10.7/6/7.7 litriem uz sotaku

Tātad praksē - 11,5/6,5/9 l/100km

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

pie digitaalaa spido pieradu - kaa jau teicu, liidz ko ieseedos taa viss shkjita eerti, labi, utt ... vieniigais mosh taho pietruukst.

piemeeram, chrysler voyagerii besii stuure - shkjiet galiigi neerta

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Vai pie dikitālā spidometra un tā izvietojuma paneļa vidū jau esi pieradis???

Man tā dikti pietrūkst savā FR-V

Rīt Tavai Hondai būs mēneša jubileja, bet vēl neesi pieradis... Traki gan...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Kamikadze rakstīja: peec papiiriem vaidzeej buut 10.7/6/7.7 litriem uz sotaku

Tātad praksē - 11,5/6,5/9 l/100km

dzeki, es kujeju.....

juus veel ar grama desmitdaljaam reekjiniet

mans kriteerijs-

šausmiigi rij (velk bikses nost)

rij (maita)

nav tik traki

nerij

nemaz nerij (staav pie seetas)

galvenais, lai necieš dziives kvalitaate...tos neironus, kuri nobeidzas šausminoties par degvielas pateerinja pieaugumu par pus litru, taapat neviens ne par kaadu naudu neatjaunos

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

bet tie neironi smadzenees taapat dafiga, lai jau spraagst bet kas attiecaas uz pateerinju, tad 3l shkjirba uz sotaku tomeer ir nopietna djeela - 2Ls uz sotaku!! pie maneejaa nobraukuma ~500km meenesii tas ir veseli 10Ls!!! bet par 10Ls savam siicim varu nopirkt apenes gadam uz priekshu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: bet tie neironi smadzenees taapat dafiga, lai jau spraagst bet kas attiecaas uz pateerinju, tad 3l shkjirba uz sotaku tomeer ir nopietna djeela - 2Ls uz sotaku!! pie maneejaa nobraukuma ~500km meenesii tas ir veseli 10Ls!!! bet par 10Ls savam siicim varu nopirkt apenes gadam uz priekshu

500 km mēnesī? Tu laikam joko! es ap 2800-3000 km mēnesī norullēju un tas vēl liekas maz.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ne jau visi gaazee no Olaines uz Riigu un atpakalj katru dienu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Rīt Tavai Hondai būs mēneša jubileja, bet vēl neesi pieradis... Traki gan...

Par rītdienas mēneša jubileju Tev taisnība!

Es neteicu, ka neesmu peiradis pie FR-V spidometra. Es teicu, ka man'FR-V pietrūkst digitālā spidometra, kas izvietots paneļa vidū!

Ja Honda šādu opciju piedāvātu, atd noteikti to izvēlētos, bet tā kā tas netiek piedāvāts, tad samierinos, ka ir kaut kas sliktāks nekā iepriekšējam auto un braucu tālāk.

Pēc Picasso pie FR-V pierast bija ļoti viegli, tā kā gabarīti ir daudzmaz līdzīgi, sēdpozīcija arī, ātrumkloķis arī uz priekšējā paneļa izvietots.

Ja man ģimenē būtu nepieciešamība uzturēt vēl vienu auto, tad noteikti Picasso netiktu pārdots.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ne jau visi gaazee no Olaines uz Riigu un atpakalj katru dienu

Dažs labs no Jelgavas vai Lielvārdes regulāri brauc uz darbu!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Kamikadze rakstīja: bet tie neironi smadzenees taapat dafiga, lai jau spraagst bet kas attiecaas uz pateerinju, tad 3l shkjirba uz sotaku tomeer ir nopietna djeela - 2Ls uz sotaku!! pie maneejaa nobraukuma ~500km meenesii tas ir veseli 10Ls!!! bet par 10Ls savam siicim varu nopirkt apenes gadam uz priekshu

500 km mēnesī? Tu laikam joko! es ap 2800-3000 km mēnesī norullēju un tas vēl liekas maz.

Man gan nobraukums pa mēnešiem ir stipri svārstīgs atkarībā no pustālo braucienu skaita un tāluma.

Auto ekspluatācijas pilnajos mēnešos nobraukumi bijuši šādi:

2006.gada aprīlis - 1841 km

2006.gada maijs - 1533 km

2006.gada jūnijs - 1814 km

2006.gada jūlijs - 1591 km

2006.gada augusts - 1381 km

2006.gada septembris - 2307 km

2006.gada oktobris - 908 km

2006.gada novembris - 1127 km

2006.gada decembris - 1498 km

2007.gada janvāris - 1174 km

2007.gada februāris - 467 km

2007.gada marts - 1397 km

2007.gada aprīlis - 1499 km

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Kamikadze rakstīja: bet tie neironi smadzenees taapat dafiga, lai jau spraagst bet kas attiecaas uz pateerinju, tad 3l shkjirba uz sotaku tomeer ir nopietna djeela - 2Ls uz sotaku!! pie maneejaa nobraukuma ~500km meenesii tas ir veseli 10Ls!!! bet par 10Ls savam siicim varu nopirkt apenes gadam uz priekshu

500 km mēnesī? Tu laikam joko! es ap 2800-3000 km mēnesī norullēju un tas vēl liekas maz.

kas tur nereaals?!!? aizvest siici liidz daarzinjam un apakalj uz maajaam - 8km dienaa, uz centru braucu ar sabiedrisko jo besii mekleet parkingu centraa un maksas parkings nevilina sanaak apmeeram 175km meenesii, paari paliek 325km ko weekendos braukt uz ~50km attaalajiem laukiem, t.i. var 3 weekendus aizshaut uz laukiem un paliek paari veel 25km ko aizbraukt 2 weekendos uz kaadu lielveikalu vai ciemos

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ok, tagad vasaraa mosh ar sanaaks vairaak braukaat - peldeeties pa vakariem uz juuru vai kaadu ezeru ..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti