Noteikumi sievietēm

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Šorīt, uzbraucot uz Slāvu apļa, sieva izteica priekšlikumu, ka sievietēm vajadzētu ierīkot atsevišķas braukšanas joslas līdzīgi kā sabiedriskajam transportam, lai abi dzimumi viens otram netraucētu. Saprotu, ka tā ir utopija, bet varētu pasapņot, ko vēl varētu ierosināt satiksmes uzlabošanai šādā aspektā?

P.S. Nenoliedzu, ka arī sievietes māk braukt, bet daži eksemplāri vienalga ir ievērības cienīgi

P.P.S. Sievai nemaz tiesību naf un braukt viņa īpaši nemāk - vēl tikai morāli briest doties autoskolā.

 
1 2 3 4
edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Šitais man atsvaidzināja atmiņā gadījumu, kad pagājušo ziemu viens sievišķis sadomāja pēkšņi nomest pa mēmajiem ielas vidū pilnīgā beztēmā. Pēc tam teica - nu, gribēju noparkoties. Tas nekas, ka tur zīme apstāties aizliegts, pagriezienus nerādīja, pat tuvāk ielas malai nepiebrauca. Vienkārši pēkšņi ņem un nobremzē. Priekšā šai bija tukša iela, nekādi draudi satiksmes drošībai. Ātrumu tobrīd biju nometis līdz 40, pirms gājēju pārejas sabremzējos. Un bēda sanāca tajā apstāklī, ka bija paliela putra uz ielas, taču vietā, kur šamā apstājās, putra kā reiz beidzās, pilnīgi tīrs asfalts. Un tā nu ieslīdēju smuki šamai dupsītī.

Bet tā vispār pret daiļo dzimumu uz ielas man iebildumu nav. Jo, ja skatās globāli, auni ir visās dzimumam un vecuma kategorijās atrodami. Man vairāk traucē "vajagapbrauktshitovienumashiinuuniesprauktiespriekshaa" stila braucēji. Un galīgus dundukus esmu redzējis ne tikai vecu onkuļu izskatā, bet dažkārt arī jaunu čaļu un vīru ap 30-40 izskatā. Manuprāt, ne vecums un ne vienmēr arī braukšanas pieredze gadu ziņā nosaka, kā cilvēks uzvedas uz ielas. Dažs labs brauc desmito gadu kā pilnīgs tirliņš, cits pusgadu pēc tiesību dabūšanas uzvedas visnotaļ pieklājīgi un atgādina ilggadēju autobraucēju. Domāju, tas vairāk no cilvēka smadzenes atkarīgs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Un galīgus dundukus esmu redzējis ne tikai vecu onkuļu izskatā, bet dažkārt arī jaunu čaļu un vīru ap 30-40 izskatā.

Šeit ir divas iespējas. Vai nu jūs pats ļoti slikti pārzinat satiksmes noteikumu nianses, vai nu tā dēvētie "dunduki" nezina ne pusi no no tā.

Bet ir vēl bet. Nekad neesat aizdomājušies ka dundukam varbuut pirms tam bija stress vai veel kaadi suudi un te peekshnji pazuud koncentreeshanaas un nu nevar vinsh savaadaak vai aatraak pabraukt a edijz tik kraamee virsuu tauree un tauree jo pasham redz jaasteidzas un neviens cits to nesaprot.....

Situaaciju ir miljons un ja kads saka ka tas vienmeer ir adekvaats uz ceļa visu zin un visu ievēro tad tas arii ir vislielaakais daunis pie stūres....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad kā paliek ar TRAMVAJIEM?

AIZLIEGSIM TOS jeb turpināsim sēdēt korķos???

seaman Reģ.: 18.08.2005
1 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nu tad kā paliek ar TRAMVAJIEM?

AIZLIEGSIM TOS jeb turpināsim sēdēt korķos???

pa tramvaja ielām jāaizliedz braukt ar autõ. un viss būs kulē, ne sastrēgumi un pasažieri apmierināti

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: pa tramvaja ielām jāaizliedz braukt ar autõ. un viss būs kulē, ne sastrēgumi un pasažieri apmierināti

Jā jā un jāatļauj gājējiem pārvietoties pa visu braucamo daļu - īpaši ja šmigā vai ar spieķīti un tramvaju vadītājiem noteikt desmitkārtīgu sodu par trinkšķināšanu un traucēšanu pārvietoties šādiem gājējiem pa tramvaja sliedēm.

Atbalstīts

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un vispār - ko tramvaju pasažieri dara i-auto portālā?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Un vispār - ko tramvaju pasažieri dara i-auto portālā?

a varbūt vadītājs-konduktõrs??? pa krišBarona braucot labs wifi

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nu tad kā paliek ar TRAMVAJIEM?

AIZLIEGSIM TOS jeb turpināsim sēdēt korķos???

ar tramvaju aizbrauc 20 reižu vairāk cilvēku nekā ar vienu auto...Kā tramvajs rada sastrēgumus?

Pilsētā sabiedriskajam transportam jābūt prioritāram'. Ideja, ka tramvajs rada sastrēgumus liecina par zemo intelektuālo līmeni un neredzēšanu tālāk par savu degungalu...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

uupis rakstīja: Nu tad kā paliek ar TRAMVAJIEM?

AIZLIEGSIM TOS jeb turpināsim sēdēt korķos???

ar tramvaju aizbrauc 20 reižu vairāk cilvēku nekā ar vienu auto...Kā tramvajs rada sastrēgumus?

Pilsētā sabiedriskajam transportam jābūt prioritāram'. Ideja, ka tramvajs rada sastrēgumus liecina par zemo intelektuālo līmeni un neredzēšanu tālāk par savu degungalu...

Kur tu Ventspilī, Valmierā, Jelgavā, Kuldīgā esi redzējis baisos satrēgumus?

Tur tak tramvaju arī nava.....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Ideja, ka tramvajs rada sastrēgumus liecina par zemo intelektuālo līmeni un neredzēšanu tālāk par savu degungalu...

Nu labi bet toties es ar savu zemo intelekta līmeni varu redzēt iedaļas uz metramēra un varu stādīties priekšā kāds plašums paveras novācot sliedes. Bet jūs ar augsto intelektu pat nespējat ieraudzīt tramvajā kaut vai augsto inficēšanās risku ar dažādām vīrusu slimībām - jebšu katru rītu velkat gāzmasku?)

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

kolumbs rakstīja: Ideja, ka tramvajs rada sastrēgumus liecina par zemo intelektuālo līmeni un neredzēšanu tālāk par savu degungalu...

Nu labi bet toties es ar savu zemo intelekta līmeni varu redzēt iedaļas uz metramēra un varu stādīties priekšā kāds plašums paveras novācot sliedes. Bet jūs ar augsto intelektu pat nespējat ieraudzīt tramvajā kaut vai augsto inficēšanās risku ar dažādām vīrusu slimībām - jebšu katru rītu velkat gāzmasku?)

Normāls sabiedriskais transports Rīgā un pierīgā ir sastrēgumu mazināšanas atslēga Rīgas ielās....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaaa dziivs piemeers tam, ka sastreegumi ir maaksliigi radiiti-

bija ziemas briivlaiks, bet citiem darba nedeelja...visi brauc uz darbu, un nav nekaadu probleemu....taapat no darba...jaapastaav ir, bet ne naaveejosi...

Kaa pirmdiena, taa visa Riiga mieraa...Vakaraa taadi pata aina...

Driizaak jau luksofori straadaa bezteemaa peec sen novecojusiem reziimiem...

Kas attiecas uz Sab transu...Nu tramvaji, ja norganizee, ka pa tramvaju ielaam masinas nebrauc vispaar

Kaada no vinja jeega, ja viss centrs-Merkjelja, Aspazijas blv, Briiviibas pie planetaarija, Valdemaara, un visi tilti staav Vai vantenieks no riita virzienaa uz centru staav jau no Kalnciema tilta

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kur tu Ventspilī, Valmierā, Jelgavā, Kuldīgā esi redzējis baisos satrēgumus?

Tur tak tramvaju arī nava.....

Daugavpilī tramvaji ir, bet sastrēgumu nav

Jau esot, TV rādīja.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

man liekas sastrēgumi ir tāpēc, ka visur viss sākas 9.00 un beidzas 18.00 Tajā pat laikā ir daudzi, kas labprātāk strādā agri no rītiem, vēlu vakaros vai vispār - 2 diennaktis no vietas un pēc tam sutku gulētu.., vai arī - strādātu daļu laika mājās. Ja visiem kā auniem nevajadzētu 9.00 būt skolā/bērnudārzā/augstskolā/kantorī, tad auto plūsma izlīdzinātos..

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Vai neesat pamaniijushi taadu sakariibu,ka tad kad ir skoleenu briivlaiks mashinas un sastregumu ir dadz reizes mazaak...kaa atkal skolas laiks taa pilnas ielas un nevar nekur pabraukt!?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: Vai neesat pamaniijushi taadu sakariibu,ka tad kad ir skoleenu briivlaiks mashinas un sastregumu ir dadz reizes mazaak...kaa atkal skolas laiks taa pilnas ielas un nevar nekur pabraukt!?

labriit vasja!

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Kā Liepājā, tur arī ir tramvaji. Tādi tieviņi un īsiņi, bet ir...

VAZ2101 Reģ.: 02.06.2007
0 0 Atbildēt

Sievietēm varētu pietikt ar Sony Playstation...tur diezgan reālistiska tā braukšana izskatās Bet reālajā dzīvē lai uz tramvajiem rullē

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Da man liekas,ka viena,otra sieviete rullē labāk par dažu labu smerdeli ar nopirktām tiesībām un vecāku auto.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja: Da man liekas,ka viena,otra sieviete rullē labāk par dažu labu smerdeli ar nopirktām tiesībām un vecāku auto.

smerdeļi kuri pērk tiesības, nebraukā ar veciem šrotiem

VAZ2101 Reģ.: 02.06.2007
0 0 Atbildēt

smerdeļi kuri pērk tiesības, nebraukā ar veciem šrotiem

Vo!!! Labi pateikts!!! Tieši 10-kā

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja: Nu vispār jau RS ir sarēķinājuši, ka uz 1km visdārgāk izmaksā tieši autobusi, bet tramvajs ar trolejbusu praktiski ir vienādi.

Otrkārt pašlaik uzņēmīgi ļaudis ļoti piedomā pie tā, lai trambuli uz Juglu palaistu ZEM Baronenes no Raiņa bulv. līdz pat VEFam.

Un ko tie uzņēmīgie ļaudis sadomāja?

www.apollo.lv/...

«Bemhens informēja, ka konsultanti ieteikuši pat trīs variantus: būvēt speciālu tramvajiem domātu tuneli (šis variants vairs netiek izskatīts, jo ir pārāk dārgs); pārcelt sliedes tuvāk ietvei (šajā gadījumā būs jāpārceļ arī apakšzemes komunikācijas, kuru visā K. Barona ielas garumā ir daudz, bet tas atkal krietni sadārdzinās projektu);»

Viss ko viņi izdarīja ir paņēma naudu par domāšanu un pateica čau. Tā kā uzņēmīgo cilvēku tuneļu nebūs. Sab tr paliks tik vairāk un auto arī paliks tik vairāk - sastrēgumi augs. Bet nē gudreļi te pukst ka viss jau būs labi būs tuneļi un tilti bez korķiem - tpū gaisa jaucēji.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Aizliegt tramvajus. Un sastrēgumi SAMazināsies.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Vislabāk būtu to Barona ielu pataisīt par kājāmgājēju ielu + paralēļi tramvajam pārcelt uz to autobusus no Brīvības ielas.

AHA lai tusojas tāpat kā uz Merķeļa ielas savā A joslā vakaros. Sajūta tāda ka vakaros tur notiek sab tr. dziesmu svētki.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
0 0 Atbildēt

Man reiz bija tād atgadījums, kad veikala stāvvietā ,viena dāma braucot atpakaļgaitā ieskrēja manai automašīnai sānā. Tā vietā, lai atzītu savu vainu, es ne tikai nesaņēmu atvainošanos, bet vēl viņa agresīvi uzvesdamās skaļi lamājās uz mani. Es esot viņai traucējis izbraukšanu. Vēl viņa man piedraudēja, ka man būšot lielas nepatikšanas, jo viņas vīrs esot deputāts.

Bet mani tik viegli neiebiedēt. Par laimi policija, kura ieradās vēlāk bija diezgan adekvāta un izstāstīja dāmai, kurš, tad īsti ir vainīgs.

Stāsta morāle ir, ka dāmas uzskata, ka viņām jebkurā situācijā ir taisnība!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti