KASKO

username Reģ.: 29.11.2004

Gribētu zināt no kā atkarīga ir KASKO gada maksa? Vai tas ir no auto ražošanas gada, markas, vai no auto novērtējuma?

Varbūt kāds uzreiz var ietekt kadu labu kantori (auto Opel Vectra, 97.)

Un vēl varbūt kāds zin ietekt samērā lētu vietu, kur var uzstādīt auto signalizāciju, kura derētu arī KASKO?

 
1 2 3 4 5 6 7 ..13
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Dažreiz rodas aizdomas, ka Pirmo tur Baltā piesmēja. Kā tik padzird par to kantori, tā putas pa muti nāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksteram vienīgā negatīvā pieredze ir bijusi ar BTA, kur jamajam nošņāpa pusi izmaksas, jamais nevienam to nerekomendē

man atkal BALTA piekakāja dvēselē, uz es tikai norādu uz to, ka līdzpilsoņiem varētu būt tādas pašas problēmas

visi apdrošinātāi ir labi līdz brīdim, kamēr pie viņiem neiet pēc naudas

man balta vispirms atšuva mašīnas remontu (bija pat menti izsaukti), pēc tam atsūtīja rēķinu (man maksājums bija sadalīts 2 daļās)... un pēc tam nekautrējās piezvanīt un pateikt, ka brīdinās līzinga kompāniju es pateicu lai ieekonomē 20 santīmus vēstules izmaksām....

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

nu nezin, ir bijusi gadijumi chetri ar Baltu un kasko atliidziibaam, problemu nav/ tikai retos gadijumos japazvana un japavaicaa kaada ir situaacija ar atliidzibas izmaksu, tad saak rosiities/ kasko zinjaa atziistu tikai Baltu!

Raiders Reģ.: 10.01.2002
0 0 Atbildēt

Ar apdrosinatajiem parasti problemu nav ja tames ir atbilstosas. Problemas sakas kad girbas uzvarities uz avarijas utt. Tad ari sakas kavejumi ar izmaksam utt. Zinu no savas pieredzes.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man KASKO ir @ ERGO.Nav bijuši gadījumi,jo avārijas netaisu,bet visā visumā kantoris labs.

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Man KASKO ir @ ERGO.Nav bijuši gadījumi,jo avārijas netaisu,bet visā visumā kantoris labs.

būs izmaksas, domas mainīsies "D

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

manam autinam noskrapeja sanu stavieta. sparnu un vel ja labi runa vareja durvis pievilkt klat un bamperu.

KASKO ergo.

uzrakstiju siem iesniegumu (mentus nesaucu). tur bija ari jautajums par zaudejumu apjomu. ierakstiju 100Ls.

pec menesa sie man parskaitija 148Ls.

Flush Reģ.: 10.08.2004
0 0 Atbildēt

Pasam ir balta. A principa ar to izputeju itka pastav iespeja?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

gugulis rakstīja: Nu parex ir taadi noteikumi - vecaakas mashiinas nav izdeviigi tur apdroshinaat... Taapeec panjeemu un nosliecos uz Ergo

Katram atsevišķam auto katrā apdrošināšanas sabiedrībā būs savs tarifs. Nav tā, ka kaimiņš tur un tur apdrošināja lētāk, tātad arī man tā būs izdevīgāk. Starp citu, es ieteiktu arī OCTAs cenas salīdzināt

OCTA manuprāt vislētāk ir AAS "Baltikums"

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man līdz šim gan ir tikai pozitīva pieredze ar apdrošinātājiem. Kā privātpersona gan esmu tikai 1 reizi griezies pie Baltas (OCTA), maksāja gan diezgan ilgi - gandrīz 3 mēnešus - bet samaksāja 3x vairāk nekā man izmaksāja remonts pie Vasjas

Kā juridiskš personas pārstāvis par Kasko pie apdrošinātājiem esmu bijis vairākkārtīgi.

Balta: vienas polises darbības laikā viena un tā pati mašīna bija 3x pie šiem. 2x pašu vainas dēļ bojāts slieksnis un durvis (stabiņš izbraucot no pagalma ) un 1x stikls HVZ kāpēc saplīsa. Visas 3x bez problēmām tika apmaksāts serviss.

BTA: otrajā dienā pēc busa nopirkšanas, boss pamanījās uzbraukt tam pašam stabiņam Bez problēmām apmaksāts serviss.

Ergo: Slīkonīts www.iauto.lv/... Par rezultātiem skatīt pēdējo lapu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Nu mani arī Balta piekāsa. Uz traktora apdrošināšanu,polisē bija teikts,ka apdrošina visus riskus...pēc tam atklājās,ka aģente nepareizo poilisi paņēmusi,ka lauksaimniecības tehnikai esot cita vajadzīga bijusi...traktors,redz,neesot piedalījies ceļu satiksmē un negadījums noticis ārpus ceļa,tāpēc nevarot izmaksāt,jo tas neesot apdrošināšanas gadījums. Un vainīga vēl piedevām neesot trešā persona,bet gan mana firma,tas ir,strādnieks. Tad kas ir KASKO??????

Nu,skatīsimies,ko dara If.

Pēdējā laikā,izskatās,ka Balta nerulz. Pārtraucu tur visas polises,bij tāda čupiņa.

nu re!

izrādās es neesmu viens....

man nav žēl samaksāt dārgāk, tikai pie nosacījuma, ka mani neatšūs izmaksu gadījumā... diemžēl balta to NEGRIB vai NESPĒJ.

Flush Reģ.: 10.08.2004
0 0 Atbildēt

Nemaksa izputeja remontu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Flush rakstīja: Nemaksa izputeja remontu

droši visu baltā, viņi pilna pelnutrauka gadījumā uzreiz pērk jaunu mersedesu

vai arī parunā ar tiem, kas šajā topicā solījās, ka var palīdzēt

Dreipis Reģ.: 03.05.2003
0 0 Atbildēt

Tikko saņēmu no BTA atlīdzību, stāvietā kads bija noskrapejis autinam saanu visaa garumaa vai arī pats biju gar kaut ko nobraucis, bet nu divas svikas bija uz sana pasaa apaksaa. Pie auto mazgasanas pamaniju un aizbraucu uz BTA. Nepagaja ne 10 dienas, kad naudu sanjemu un loti pieklajigu summu, lai varetu labaa kantorii sataisiit un vel paari paliek liela dalja.

BTA žetons.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Dreipis rakstīja: Tikko saņēmu no BTA atlīdzību, stāvietā kads bija noskrapejis autinam saanu visaa garumaa vai arī pats biju gar kaut ko nobraucis, bet nu divas svikas bija uz sana pasaa apaksaa. Pie auto mazgasanas pamaniju un aizbraucu uz BTA. Nepagaja ne 10 dienas, kad naudu sanjemu un loti pieklajigu summu, lai varetu labaa kantorii sataisiit un vel paari paliek liela dalja.

BTA žetons.

tad tik njem naglu un saac sviikaat.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

svariga lieta iesaaceejiem ir pashrisks---iesaku piemaksaat vairak un pashrisku nenjemt!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: svariga lieta iesaaceejiem ir pashrisks---iesaku piemaksaat vairak un pashrisku nenjemt!

A es iesaku papētīt, līdz cik gadus veciem auto maz iespējama apdrošināšana bez pašriska

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Kādam ir bijis KASKO Seesam? Vai ar viņiem arī ir problēmas, jeb viss kārtībā?

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Cik noprotu, tad par If arī nevienam nekas slikts neatradās, ko pateikt?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja: Kādam ir bijis KASKO Seesam? Vai ar viņiem arī ir problēmas, jeb viss kārtībā?

Seesam kā firma man ir radījusi vissliktāko iespaidu. Kad vajadzēja atmaksāt naudu par pārtraukto polisi, viņi to izdarīja pēc diviem mēnešiem un tad tikai p[ēc tam, kad tika pazvanīts kaut kādam priekšniekam un izlamāts.

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Seesam kā firma man ir radījusi vissliktāko iespaidu...

Mjā... Daudzsološi...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja: ...

Šonakt kaut kādas maitas izsita logu, nācas braukt (jo mašīna ir braucoša) uz policiju rakstīt iesniegumu, tikai pēc ta uz If un servisu, bet servisā pēc pieredzes teica, ka iespējams, nedēļas laikā (tāmes saskaņošana+stikla pasūtīšana) jau mašīnai būs jauns stikls.

Kaut kādi jocīgie termiņi Baltā apskatījās ieplīsušu stiklu, sarakstīja papīrus, apzvanīja savus partnerus, kam stikls ir uz vietas, iedeva vizītkarti un teica, lai zvanu un sarunāju laiku, kad man ērtāk. Tas gan bija bez policijas, bet vienalga nekādas tāmes nebija jāskaņo.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Atkal ņemamies, ja?

Varbūt kādreiz izlasīsim polises noteikumus, tad bārstīsim gudras domas?

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Ja vajag lētu OCTA tad BALTIKUMS ir laba vietiņa!

Apstaigāju gandrīz visus apdrošinātājus , Redziet piemērus:uz 3 mēnešiem, 7.bonus klase

Honda civic 96g:

BALTA - 16,25,

BALTIKUMS- 12,60,

BTA 13, 94,

INSURE 14,20,

ERGO 17,34,

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ja gribi palielīties ar atradumu, tad jānorāda nevis "Honda civic 96g", bet gan auto masa un īpašnieka pieraksta vieta (Rīga un rajons vai ārpus). Nu bonus klasi vismaz norādīji, par to konfekte

A vispār ar tādām lietām brokeri nodarboja, ja kas. Bet nu, kā saka, pri durnoj golove nogam dostajetsa

1 2 3 4 5 6 7 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti