KASKO

username Reģ.: 29.11.2004

Gribētu zināt no kā atkarīga ir KASKO gada maksa? Vai tas ir no auto ražošanas gada, markas, vai no auto novērtējuma?

Varbūt kāds uzreiz var ietekt kadu labu kantori (auto Opel Vectra, 97.)

Un vēl varbūt kāds zin ietekt samērā lētu vietu, kur var uzstādīt auto signalizāciju, kura derētu arī KASKO?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

bled, jau saaku kljuut reaali nikns.

Pirms vairaak kaa meenesha, naakot no bankas, atklaaju ka staavvietaa kaads p.... nav maaceejis noparkoties, kaa rezultaataa autinjsh ticis smuki apskaadeets (bamperaa robs pamatiigs, laikam ar aakji, salauzts lampu mazgaataajs un saskraapeets kapots. Pats bampers malaas bik atlecis nost). Zvaniiju uz BALVU prasiiju ko dariit. tie man ieteica aizbraukt uz veerteetaaju kantori (APS Grupa uz matiisa ielas) kur manu autinju nofotografeeja, apskatiija un aizsuutiija uz servisu Tallinas ielaa jo izveeleejos servisa pakalpojumus. Serviss protams "kruts" Tur arii apskatiija, nofotografeeja un pateica lai gaidot zvanu. Lieki teikt ka vieniigo zvanu sanjeemu pirms kaadaam 2 nedeeljaam, kad zvaniija no servisa, lai uzprasiitu mashiinas reg.nr. jo esot aizmirsushi piefikseet. Viziitkartee ko iedeva APS un kuraa ir Balvas koordinaates ar manas lietas numuru uzraadiito telefonu nav izdevies sazvaniit meenesha garumaa, zvanot uz citiem APS iedotajiem Balvas numuriem tur mani suuta 5 maajas taalaak, sakot ka jaagaida kad zvaniis. Blin bet cik ilgi ta jaagaida??? Zinaaju ka Balvai ir probleemas, tachu darba autinjiem ar KASKO vienmeer viss bija ok, taapeec arii njeemu sev un vot tjebe rezultaats

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Balva....... Laikam apdrošinoties sanāca veselus 4.50 LVL ietaupīt...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

wot shitaadi gadiijumi , kaarteejo reizi , apliecina apdroshinaashanas brokeru nepiecieshamiibu . Iestaajaas shaize -call savam brokerim , lai kontrolee situaaciju ar kaskotaajiem . tev atliktu tikai komuniceeties ar brokeri , nevis 'futboleeties' pa kaskotaaju labirintiem .

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: wot shitaadi gadiijumi , kaarteejo reizi , apliecina apdroshinaashanas brokeru nepiecieshamiibu . Iestaajaas shaize -call savam brokerim , lai kontrolee situaaciju ar kaskotaajiem . tev atliktu tikai komuniceeties ar brokeri , nevis 'futboleeties' pa kaskotaaju labirintiem .

Un brokers būs tas kas kodīs rokā, kura viņu baro?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

TDIOTS rakstīja: wot shitaadi gadiijumi , kaarteejo reizi , apliecina apdroshinaashanas brokeru nepiecieshamiibu . Iestaajaas shaize -call savam brokerim , lai kontrolee situaaciju ar kaskotaajiem . tev atliktu tikai komuniceeties ar brokeri , nevis 'futboleeties' pa kaskotaaju labirintiem .

Un brokers būs tas kas kodīs rokā, kura viņu baro?

maneejie -AFB, kozj un konkreeti kozj . Nesen 0,5kls izkoda , kur ,peec noteikumiem , 0kls pienaacaas .

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

maneejie -AFB, kozj un konkreeti kozj . Nesen 0,5kls izkoda , kur ,peec noteikumiem , 0kls pienaacaas .

Nu tad Tu moš lielais klients esi, kura dēļ ir vērts imitēt darbību. Bet 500Ls ir sīkums. Nez ko šie darītu, ja Tev nedo dies' jaunu Lexusu nozagtu...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

maneejie -AFB, kozj un konkreeti kozj . Nesen 0,5kls izkoda , kur ,peec noteikumiem , 0kls pienaacaas .

Nu tad Tu moš lielais klients esi, kura dēļ ir vērts imitēt darbību. Bet 500Ls ir sīkums. Nez ko šie darītu, ja Tev nedo dies' jaunu Lexusu nozagtu...

Neko nedarītu, izmaksātu paredzēto kompensāciju un miers!

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

_PN_ rakstīja:

Pirmais rakstīja:

mgo rakstīja:

Pirmais rakstīja: to, ka malaļetkām jāpiķo vairāk, to es zinu....

Cik tad pēc tava gudrā prātiņa ir malaļetka?

nevis pēc mana, bet gan apdirsinātāju prātiņa....

pareksam ja pareizi atceros bija līdz kaukādiem 25 gadiem

Tas attiecas tikai uz KASKO.

te tu kļūdies

p.n.

es prasīju ZINĀTĀJU viedokli, nevis "komentētāju"

izrādās, tu tomēr esi muļķis....

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Neko nedarītu, izmaksātu paredzēto kompensāciju un miers!

Aga...un vēl atnestu uz paplātes tos 50K Ls Mosties, Tu dzīvo Latvijā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Uggga rakstīja:

Neko nedarītu, izmaksātu paredzēto kompensāciju un miers!

Aga...un vēl atnestu uz paplātes tos 50K Ls Mosties, Tu dzīvo Latvijā

Un Tu varētu nosaukt kādu gadījumu, kad apdrošinātājs ir atteicies izmaksāt kompensāciju tāpēc, ka mašīna pārāk dārga (ja ievēroti līguma nosacījumi)?

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: bled, jau saaku kljuut reaali nikns.

Pirms vairaak kaa meenesha, naakot no bankas, atklaaju ka staavvietaa kaads p.... nav maaceejis noparkoties, kaa rezultaataa autinjsh ticis smuki apskaadeets (bamperaa robs pamatiigs, laikam ar aakji, salauzts lampu mazgaataajs un saskraapeets kapots. Pats bampers malaas bik atlecis nost). Zvaniiju uz BALVU prasiiju ko dariit. tie man ieteica aizbraukt uz veerteetaaju kantori (APS Grupa uz matiisa ielas) kur manu autinju nofotografeeja, apskatiija un aizsuutiija uz servisu Tallinas ielaa jo izveeleejos servisa pakalpojumus. Serviss protams "kruts" Tur arii apskatiija, nofotografeeja un pateica lai gaidot zvanu. Lieki teikt ka vieniigo zvanu sanjeemu pirms kaadaam 2 nedeeljaam, kad zvaniija no servisa, lai uzprasiitu mashiinas reg.nr. jo esot aizmirsushi piefikseet. Viziitkartee ko iedeva APS un kuraa ir Balvas koordinaates ar manas lietas numuru uzraadiito telefonu nav izdevies sazvaniit meenesha garumaa, zvanot uz citiem APS iedotajiem Balvas numuriem tur mani suuta 5 maajas taalaak, sakot ka jaagaida kad zvaniis. Blin bet cik ilgi ta jaagaida??? Zinaaju ka Balvai ir probleemas, tachu darba autinjiem ar KASKO vienmeer viss bija ok, taapeec arii njeemu sev un vot tjebe rezultaats

Ta nu arī Baigais brīnums! Tā tak ir balva! Ir izbaudīts!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu , saistiibaa ar mani , ir diezgan daudz apdroshinaashanaa ielociits , bet ne par to ir staasts . Vienk. apdroshinaashanas brokeri noteikti zin vairaak kaa un ko dariit 'ja nu kas atgadaas' .

Par to 0,5kls shtelli - muteriite ar stakjika moiku sakashkjeejaas , rezultaataa autoo prieksheejais stuuris iebojaac , skreeju muteriitei paliigaa , sastapos ar statoila viltniekiem , tjip krokotools ( ap3,14siens , bet to veelaak sapratu) ka mums savaa starpaa pretenziju nau , kaadas pretenzijas -man toksh kaskooo!!! viss pofig , za usjo zaplacheno jaa ka tik ne ar savaa slinkumaa un aklumaa , paslinkoju izlasiit apdr.noteikumus , kuros ieraxtiits ,ka moiku un autoservisu darbiibas rezultaataa , radushies zaudeejumi netiek segti , jo tos sedz moiku un servisu civiltiesiskaas polises ( uzmanaas no kreisaam moikaam un servjiem) !!!???

Taamiite >1kls autoo liizingaa (jauns) pie Vaskas nevediisi

tad nu piesleedzaas brokeri un , peec ilgaam paarrunaam un normaalaas apdr.veestures vicinaashanas , tika panaakts 50% kompromiss . Bez brokeru energjiskaas riiciibas buutu kuuu ar magoniiteem .

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Kaut kur baumu līmenī esmu dzirdējis, ka it kā ERGO kantoris perspektīvā plāno arī pie KASKO izvērtēt bonus-malus "parametrus" . Pieļauju, ka daudziem tāds faktors varētu būt izdevīgs.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Jau ieprieksh rakstiiju kaapeec izveeleejos Balvas KASKU. Ar darba autinjiem viss vienmeer bija chikiniekaa. Santiimus nep... njemot kasku, bet ietaupiijums anyway sanaaca. Ja Balvaa samaksaaju 420LVL bez pashriska tad naakamajos kantoros man cena atshkjiiraas jau kaa minimums par 70Ls. Un tici man tie nav 4-5Ls.

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Kaut kur baumu līmenī esmu dzirdējis, ka it kā ERGO kantoris perspektīvā plāno arī pie KASKO izvērtēt bonus-malus "parametrus" . Pieļauju, ka daudziem tāds faktors varētu būt izdevīgs.

ERGO jau šobrīd to dara

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Stāsts par kantori BTA, ir vērts padomāt vai prkt tur KASKO

Jaunai a/m sasita stikla, situācija ikdienišķa, ar akmeni. Bez problēmām ņemu savu BTA Kasko polisi un dodos pie šiem. Iesniegums, bla bla, pašrisks Jums nav jo auto jauns ar garantiju uttt. Dodos pie dīlēra sastāda tāmi, aizvedu pats lai ātrāk iet tā lieta. BTA sola 2 dienu laikā apstiprināt jau piesaku maiņu un domāju viss, problēmu nav, bet tad sākās.

Nesagaidījis zvanu no BTA zvanu pats, tā un tā , koroče mēs Jums atzvanīs. Nekā. Zvanu pats, bla bla, nēesot tāme. Mi šokā, saku pats paņēmu pats aizvedu, kā var nebūt!? Mēs Jums atzvanīsim, atzvana, ir, jauna darbiniece nebija ievadījusi kompjūterā un atdevusi vērtētājam. Tagad viss būs ockey. Nopūtos, nodomāju būs labi. Paiet vēl diena, zvans naf. Zvanu atkal. Bla bla, zināt eksperts ir atvaļinājumā uz 2 ned.!!! Mi atkal šoks, ko tad lai dara? Man ir komercauto auto direkcija nedod atļauju uz komerckravu pārvadājumiem jo beidzās TA, a/m stāv. Neko nevaram atbild šamējā, gaidam. Laps ir, novilku tās 2 ned., atnāk meistars, jā ockey vienas dienā laikā viss ir apstiprināts nomainu stiklu, super pelnam naudu. Atveru mailu, BTA vēstule, kas atkal ūztaisa jaunu izbrīnu, koroče te copy past (Lasam no otras puses, lejas):

Labdien!

Tādēļ, ka Jums ir garantijas automašīna un Jūs stiklu mainat garantijas

servisā. Ja stiklu mainītu citā servisā, ne garantijas, tad pašrisks netiktu

piemērots.

-----Original Message-----

From: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Sent: Wednesday, August 27, 2008 12:53 PM

To: XXXXXXXXXX

Subject: Re: AAS BTA

Labdien!

Kadeel tiek piemerots pasrisks? Auto ir jauns ar garantiju. Iesniedzot

iesniegumu tika teikts ka

jaunaam a/m ar garantiju nav pasriska?

On Wed, 27 Aug 2008 11:21:55 +0300, XXXXXXXXX wrote

> Labdien!

>

> Ar šo paziņojam, ka BTA, ir izvērtējusi Atlīdzību lietā

> Nr.XXXXXXXXXXXXXXXXXXX esošo informāciju, un konstatēja, ka pieteiktais

> negadījums uzskatāms par apdrošināšanas gadījumu un pieņēma lēmumu

> apstiprināt transportlīdzekļa, VOLVO FH ar valsts reģistrācijas numuru

> XXXXXX, remontdarbu veikšanu SIA „VOLVO TRUCK LATVIA”.

>

> Lūdzam Jūs sazināties ar minēto remontuzņēmumu un vienoties par remonta

> laiku.

>

> Jums tiek piemērots pašrisks saskaņā ar Kasko apdrošināšanas polises

> Nr.XXXXXXXXXXXX nosacījumiem.

>

> Pašriska rēķins ir nosūtīts uz Jūsu norādīto adresi.

> ---------------------------------------------------------------

NU tat tagad mans neko nesaprast, tad es ar jaunu garantijas auto, dodos uz kaktu kantoriem, kur maina bez pašriska, štoļi

Vēl nēesmu sazinājies ar dīleri, vai maz tā var.

Ja agrāk strādāju ar BTA, nestrādājau jau no š.g. februāra uz OCTĀM, tagad būs jāmet miers ar uz KASKO. Nerulle vairāk tas kantoris nemaz.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: bled, jau saaku kljuut reaali nikns.

Pirms vairaak kaa meenesha, naakot no bankas, atklaaju ka staavvietaa kaads p.... nav maaceejis noparkoties, kaa rezultaataa autinjsh ticis smuki apskaadeets (bamperaa robs pamatiigs, laikam ar aakji, salauzts lampu mazgaataajs un saskraapeets kapots. Pats bampers malaas bik atlecis nost). Zvaniiju uz BALVU prasiiju ko dariit. tie man ieteica aizbraukt uz veerteetaaju kantori (APS Grupa uz matiisa ielas) kur manu autinju nofotografeeja, apskatiija un aizsuutiija uz servisu Tallinas ielaa jo izveeleejos servisa pakalpojumus. Serviss protams "kruts" Tur arii apskatiija, nofotografeeja un pateica lai gaidot zvanu. Lieki teikt ka vieniigo zvanu sanjeemu pirms kaadaam 2 nedeeljaam, kad zvaniija no servisa, lai uzprasiitu mashiinas reg.nr. jo esot aizmirsushi piefikseet. Viziitkartee ko iedeva APS un kuraa ir Balvas koordinaates ar manas lietas numuru uzraadiito telefonu nav izdevies sazvaniit meenesha garumaa, zvanot uz citiem APS iedotajiem Balvas numuriem tur mani suuta 5 maajas taalaak, sakot ka jaagaida kad zvaniis. Blin bet cik ilgi ta jaagaida??? Zinaaju ka Balvai ir probleemas, tachu darba autinjiem ar KASKO vienmeer viss bija ok, taapeec arii njeemu sev un vot tjebe rezultaats

Man domaat ka vienmeer labaak ir izveeleeties ņemt naudu un pašam taisīt visticamāk vēl kas pāri paliks tā teikt morālai kompensācijai. Man piemēram liidzigi staavietaa aspkaadeeja autinu BAN izmaksāja 320Ls remonts 160Ls sataisiija ļoti OK un laikā.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: bled, jau saaku kljuut reaali nikns.

Pirms vairaak kaa meenesha, naakot no bankas, atklaaju ka staavvietaa kaads p.... nav maaceejis noparkoties, kaa rezultaataa autinjsh ticis smuki apskaadeets (bamperaa robs pamatiigs, laikam ar aakji, salauzts lampu mazgaataajs un saskraapeets kapots. Pats bampers malaas bik atlecis nost). Zvaniiju uz BALVU prasiiju ko dariit. tie man ieteica aizbraukt uz veerteetaaju kantori (APS Grupa uz matiisa ielas) kur manu autinju nofotografeeja, apskatiija un aizsuutiija uz servisu Tallinas ielaa jo izveeleejos servisa pakalpojumus. Serviss protams "kruts" Tur arii apskatiija, nofotografeeja un pateica lai gaidot zvanu. Lieki teikt ka vieniigo zvanu sanjeemu pirms kaadaam 2 nedeeljaam, kad zvaniija no servisa, lai uzprasiitu mashiinas reg.nr. jo esot aizmirsushi piefikseet. Viziitkartee ko iedeva APS un kuraa ir Balvas koordinaates ar manas lietas numuru uzraadiito telefonu nav izdevies sazvaniit meenesha garumaa, zvanot uz citiem APS iedotajiem Balvas numuriem tur mani suuta 5 maajas taalaak, sakot ka jaagaida kad zvaniis. Blin bet cik ilgi ta jaagaida??? Zinaaju ka Balvai ir probleemas, tachu darba autinjiem ar KASKO vienmeer viss bija ok, taapeec arii njeemu sev un vot tjebe rezultaats

tik gari varēji nerakstīt.... pietiktu, piemēram, ar ievadu "Apdrošinājos" un nobeigumu "Balvā"

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Stāsts par kantori BTA, ir vērts padomāt vai prkt tur KASKO

Jaunai a/m sasita stikla, situācija ikdienišķa, ar akmeni. Bez problēmām ņemu savu BTA Kasko polisi un dodos pie šiem. Iesniegums, bla bla, pašrisks Jums nav jo auto jauns ar garantiju uttt. Dodos pie dīlēra sastāda tāmi, aizvedu pats lai ātrāk iet tā lieta. BTA sola 2 dienu laikā apstiprināt jau piesaku maiņu un domāju viss, problēmu nav, bet tad sākās.

Nesagaidījis zvanu no BTA zvanu pats, tā un tā , koroče mēs Jums atzvanīs. Nekā. Zvanu pats, bla bla, nēesot tāme. Mi šokā, saku pats paņēmu pats aizvedu, kā var nebūt!? Mēs Jums atzvanīsim, atzvana, ir, jauna darbiniece nebija ievadījusi kompjūterā un atdevusi vērtētājam. Tagad viss būs ockey. Nopūtos, nodomāju būs labi. Paiet vēl diena, zvans naf. Zvanu atkal. Bla bla, zināt eksperts ir atvaļinājumā uz 2 ned.!!! Mi atkal šoks, ko tad lai dara? Man ir komercauto auto direkcija nedod atļauju uz komerckravu pārvadājumiem jo beidzās TA, a/m stāv. Neko nevaram atbild šamējā, gaidam. Laps ir, novilku tās 2 ned., atnāk meistars, jā ockey vienas dienā laikā viss ir apstiprināts nomainu stiklu, super pelnam naudu. Atveru mailu, BTA vēstule, kas atkal ūztaisa jaunu izbrīnu, koroče te copy past (Lasam no otras puses, lejas):

Labdien!

Tādēļ, ka Jums ir garantijas automašīna un Jūs stiklu mainat garantijas

servisā. Ja stiklu mainītu citā servisā, ne garantijas, tad pašrisks netiktu

piemērots.

-----Original Message-----

From: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Sent: Wednesday, August 27, 2008 12:53 PM

To: XXXXXXXXXX

Subject: Re: AAS BTA

Labdien!

Kadeel tiek piemerots pasrisks? Auto ir jauns ar garantiju. Iesniedzot

iesniegumu tika teikts ka

jaunaam a/m ar garantiju nav pasriska?

On Wed, 27 Aug 2008 11:21:55 +0300, XXXXXXXXX wrote

> Labdien!

>

> Ar šo paziņojam, ka BTA, ir izvērtējusi Atlīdzību lietā

> Nr.XXXXXXXXXXXXXXXXXXX esošo informāciju, un konstatēja, ka pieteiktais

> negadījums uzskatāms par apdrošināšanas gadījumu un pieņēma lēmumu

> apstiprināt transportlīdzekļa, VOLVO FH ar valsts reģistrācijas numuru

> XXXXXX, remontdarbu veikšanu SIA „VOLVO TRUCK LATVIA”.

>

> Lūdzam Jūs sazināties ar minēto remontuzņēmumu un vienoties par remonta

> laiku.

>

> Jums tiek piemērots pašrisks saskaņā ar Kasko apdrošināšanas polises

> Nr.XXXXXXXXXXXX nosacījumiem.

>

> Pašriska rēķins ir nosūtīts uz Jūsu norādīto adresi.

> ---------------------------------------------------------------

NU tat tagad mans neko nesaprast, tad es ar jaunu garantijas auto, dodos uz kaktu kantoriem, kur maina bez pašriska, štoļi

Vēl nēesmu sazinājies ar dīleri, vai maz tā var.

Ja agrāk strādāju ar BTA, nestrādājau jau no š.g. februāra uz OCTĀM, tagad būs jāmet miers ar uz KASKO. Nerulle vairāk tas kantoris nemaz.

visām labākajām LV apdiršināšanas, pidodiet, āpdrošināšanas kompānijām nosaukumi sākas ar burtiņu BĒĒĒĒĒĒĒ

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

oj, izrādās, ka vārds apd iršināšana ir kaut kas rupjš.... vai arī tas bija par to BĒĒĒĒ burtu....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: ir jau exemplāri kas NEVAR pat ziemas riepas atļauties, kur nu vēl OCTU

Nja... Man OCTA gadam maksā pusi no vienas riepas cenas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu, nu kur ir tas apdirsināšanas ekspertelis, kas bēmēvē ikspieci ir uzstādījis v6 motoru

lai tak nāk un sataisa štelles ar saviem korišiem!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuja!

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

nuja, Lūdzu mr. "Greger"studijā

apkaidro manu gadījumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tūlīt jams sāks drist, ka neko nevar palīdzētm jo tu savus $$$us esi aiznesis un norāvis nepareizajā podā

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti