KASKO

username Reģ.: 29.11.2004

Gribētu zināt no kā atkarīga ir KASKO gada maksa? Vai tas ir no auto ražošanas gada, markas, vai no auto novērtējuma?

Varbūt kāds uzreiz var ietekt kadu labu kantori (auto Opel Vectra, 97.)

Un vēl varbūt kāds zin ietekt samērā lētu vietu, kur var uzstādīt auto signalizāciju, kura derētu arī KASKO?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..13
tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Zini, neuztver kā uzbraucienu, bet kaut kas Tavā stāstā neiet kopā. Pirmkārt, neviens apdrošinātājs, īpaši jau BTA, neiebilst pret garantijas automašīnu remontu pie dīlera. Zinu gadījumu, ka BTA paziņam neļāva garantijas mašīnu taisīt citā servisā. Otra lieta - pašriska lielums vairāk ir atkarīgs no apdrošinājuma summas un vēstures konkrētajā kompānijā. Bez tam, cik zinu, bet varbūt kļūdos, kraviniekiem bez pašriska KASKO piedāvāts netiek. Varbūt agrāk bija, tad jāskatās, cik vecs Tev tas gadījums. Kas attiecas uz stiklu, paskaties, kas Tev polisē rakstīts par stiklojuma pašrisku. Ja tāds ir, tad jāmaksā, ja nav, dod BTA depešu. If, piemēram, ir tā, ka, ja pēc polises stiklojums ir ar pašrisku, bet Tu maini to 3 konkrētos servisos (Šmerļa 3, Mūkusalas 41b vai Slāvu 7), tad pašrisks netiek ieturēts. Tad nu klients var izvēlēties, zaudēt garantiju uz stiklu vai maksāt pašrisku. Ja ir tā, kā saku, tad tas darbinieks no BTA, kas Tev to vēstuli atsūtījis, ir vai nu galīgi nekompetents, vai ķēris Tevi uz muļķa. No BTA nebūtu brīnums. Ne tādi vien stāsti dzirdēti.

pašrisks stikliem (parasti 10 % ) ir visām sabiedrībām, kaut arī polise bez pašriska, līgumā tas rakstīts!

pēc pieredzes jautāju dīlerim- vai drīkst mainīt priekšējo stiklu ne pie viņiem?

atbilde: Drīkstēt jau drīkst, taču zūd garantija uz apkārtesošajām detaļām, iemesls-ja nu ieskrāpē virsbūvi liekot iekšā utmldz, sāks rūsēt utt. utjpr.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

tunos rakstīja:

Zini, neuztver kā uzbraucienu, bet kaut kas Tavā stāstā neiet kopā. Pirmkārt, neviens apdrošinātājs, īpaši jau BTA, neiebilst pret garantijas automašīnu remontu pie dīlera. Zinu gadījumu, ka BTA paziņam neļāva garantijas mašīnu taisīt citā servisā. Otra lieta - pašriska lielums vairāk ir atkarīgs no apdrošinājuma summas un vēstures konkrētajā kompānijā. Bez tam, cik zinu, bet varbūt kļūdos, kraviniekiem bez pašriska KASKO piedāvāts netiek. Varbūt agrāk bija, tad jāskatās, cik vecs Tev tas gadījums. Kas attiecas uz stiklu, paskaties, kas Tev polisē rakstīts par stiklojuma pašrisku. Ja tāds ir, tad jāmaksā, ja nav, dod BTA depešu. If, piemēram, ir tā, ka, ja pēc polises stiklojums ir ar pašrisku, bet Tu maini to 3 konkrētos servisos (Šmerļa 3, Mūkusalas 41b vai Slāvu 7), tad pašrisks netiek ieturēts. Tad nu klients var izvēlēties, zaudēt garantiju uz stiklu vai maksāt pašrisku. Ja ir tā, kā saku, tad tas darbinieks no BTA, kas Tev to vēstuli atsūtījis, ir vai nu galīgi nekompetents, vai ķēris Tevi uz muļķa. No BTA nebūtu brīnums. Ne tādi vien stāsti dzirdēti.

pašrisks stikliem (parasti 10 % ) ir visām sabiedrībām, kaut arī polise bez pašriska, līgumā tas rakstīts!

pēc pieredzes jautāju dīlerim- vai drīkst mainīt priekšējo stiklu ne pie viņiem?

atbilde: Drīkstēt jau drīkst, taču zūd garantija uz apkārtesošajām detaļām, iemesls-ja nu ieskrāpē virsbūvi liekot iekšā utmldz, sāks rūsēt utt. utjpr.

Nebūs taisnība. Balta, BAN, If (iepriekš minētos gad.), Balva, BTA (ja ir atzīme polisē) stiklojums ir bez pašriska. Varētu padalīties ar info, kurā polisē tā rakstīts, ka, ja pašrisks bojājumiem ir 0, tad stikliem ir 10%?

Par to garantijas būšanu tev taisnība.

Baltikums & Balta polisēm - pašrisks 0 % taču stikliem 10 %, bojāejais 10 % zādzībai ... %

pieļauju ka ir polises ar 0 % stikliem

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

pašrisks stikliem (parasti 10 % ) ir visām sabiedrībām, kaut arī polise bez pašriska, līgumā tas rakstīts!

Nu kā var tādas muļķības rakstīt?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Šodien pačekoju Kasko piedāvājumus un atradu interesantu lietu - Seesam piedāvā tādu "Starta kasko" (tikai uguns, zādzība, sadursme ar dzīvnieku) - prēmija manam auto Ls 50 gadā! Atceros, pirms kāda laika te ļaudis runāja, ka šādu Kasko gribētu ņemt, bet neviens nepiedāvā - redz, laiki mainās!

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

aij, aij! šaraškina kantora Seesam slēptā reklāma

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Ja, ja. Lai nu kas, bet Seesam gan ir viens no sakarīgākajiem kantoriem.

Pašreiz ir Seesam, pirms tam 3 gadus bija Ergo, bet nākamreiz, iespējams, būs letakpasam.lv. Vienīgais, drēgnajos rudens vakaros būs mazliet jāpalasa tie līgumu noteikumi un jāiedziļinās niansēs, tad manīs, kas ir kas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Ja, ja. Lai nu kas, bet Seesam gan ir viens no sakarīgākajiem kantoriem.

Pašreiz ir Seesam, pirms tam 3 gadus bija Ergo, bet nākamreiz, iespējams, būs letakpasam.lv. Vienīgais, drēgnajos rudens vakaros būs mazliet jāpalasa tie līgumu noteikumi un jāiedziļinās niansēs, tad manīs, kas ir kas.

letakpasam.lv NAV kantoris. Tā ir tikai If interneta versija.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: aij, aij! šaraškina kantora Seesam slēptā reklāma

pēc kā spried? ir bijusi kāda saskarsme ar viņiem?

man ir bijusi darīšana un varu teikt tikai to labāko - sešus gadus veicam auto gan neļāva mainīt priekšējos stiklu pie dīlera, toties viss tāmes apstiprināšanas process bija ļoti ātrs - dienas laikā!!!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

sarashkins rakstīja: Ja, ja. Lai nu kas, bet Seesam gan ir viens no sakarīgākajiem kantoriem.

Pašreiz ir Seesam, pirms tam 3 gadus bija Ergo, bet nākamreiz, iespējams, būs letakpasam.lv. Vienīgais, drēgnajos rudens vakaros būs mazliet jāpalasa tie līgumu noteikumi un jāiedziļinās niansēs, tad manīs, kas ir kas.

letakpasam.lv NAV kantoris. Tā ir tikai If interneta versija.

Zinu. Tikai, paskatot piedāvātās Kasko cenas IF - 221 Ls, letakpasam - Ls 174, radās aizdoma, vai tur nav arī kādas atšķirības līguma nosacījumos.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Seene rakstīja:

sarashkins rakstīja: Ja, ja. Lai nu kas, bet Seesam gan ir viens no sakarīgākajiem kantoriem.

Pašreiz ir Seesam, pirms tam 3 gadus bija Ergo, bet nākamreiz, iespējams, būs letakpasam.lv. Vienīgais, drēgnajos rudens vakaros būs mazliet jāpalasa tie līgumu noteikumi un jāiedziļinās niansēs, tad manīs, kas ir kas.

letakpasam.lv NAV kantoris. Tā ir tikai If interneta versija.

Zinu. Tikai, paskatot piedāvātās Kasko cenas IF - 221 Ls, letakpasam - Ls 174, radās aizdoma, vai tur nav arī kādas atšķirības līguma nosacījumos.

Ir gan atšķirības nosacījumos, gan arī fakts, ka letakpasam.lv nav iespējams neko precizēt - vai nu pērc to, kas ir piedāvājumā vai nepērc. To, ka kantoris tas pats, biju domājis nozīmē, ka letakpasam.lv gadījumā ir spēkā If reputācija attiecībā uz izmaksām - t.i. vismaz pēc man zināmā tā ir viena no nedaudzajām sabiedrībām, kas necenšas par katru cenu uzmest klientu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Izklausīsies pēc reklāmas, bet pirkt kasko letakpasam.lv u.tml. manuprāt ir tas pats, kas lētākpašam arī zobus labot. Pie tam, ne vienmēr tur būs labākais piedāvājums. Par kompābiju - tā gan taisnība, If ir viens no labākajiem, bet arī, piemēram, Baltai nav ne vainas, dažās lietās Balta pat labāka. A parasts cilvēks nekad nevar zināt, kurā brīdī kas labāks, lētāks u.tml.

Protams, ja ir laiks un vēlēšanās studēt noteikumus un mīlēt santīmus, tad tas ir cits stāsts.

Par zobu labosanu gluzi nepiekritisu. Letakpasam ir domāts tiem, kam santīms ir dārgāks par laiku, vai kam nav sava uzticama brokera. Tad var sēdēt netā un studēt piedāvājumus. Pie tam šādā veidā ir pat iespēja rupīgāk pārlasīt visus maziem burtiņiem rakstītos noteikumus, nekā darot to steigā apdrošinātāju birojā.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Šodien pačekoju Kasko piedāvājumus un atradu interesantu lietu - Seesam piedāvā tādu "Starta kasko" (tikai uguns, zādzība, sadursme ar dzīvnieku) - prēmija manam auto Ls 50 gadā! Atceros, pirms kāda laika te ļaudis runāja, ka šādu Kasko gribētu ņemt, bet neviens nepiedāvā - redz, laiki mainās!

Shis varinats tieshaam nu galiigi nebuutu slikts, it sevishkji tas attiecaas uz tiem mezhadziivniekiem.Kautkaads uzhas nah, kaa tie ir savairojushies, pa nakti pilniigi bail braukt.Kur vien paskaties, staav - riitaa, vakaraa tik rij un rij un rij. Un ta bl... taads sarijies izlec uz celja un vairs nevar pamukt protams.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

sarashkins rakstīja:

Seene rakstīja:

sarashkins rakstīja: Ja, ja. Lai nu kas, bet Seesam gan ir viens no sakarīgākajiem kantoriem.

Pašreiz ir Seesam, pirms tam 3 gadus bija Ergo, bet nākamreiz, iespējams, būs letakpasam.lv. Vienīgais, drēgnajos rudens vakaros būs mazliet jāpalasa tie līgumu noteikumi un jāiedziļinās niansēs, tad manīs, kas ir kas.

letakpasam.lv NAV kantoris. Tā ir tikai If interneta versija.

Zinu. Tikai, paskatot piedāvātās Kasko cenas IF - 221 Ls, letakpasam - Ls 174, radās aizdoma, vai tur nav arī kādas atšķirības līguma nosacījumos.

Ir gan atšķirības nosacījumos, gan arī fakts, ka letakpasam.lv nav iespējams neko precizēt - vai nu pērc to, kas ir piedāvājumā vai nepērc. To, ka kantoris tas pats, biju domājis nozīmē, ka letakpasam.lv gadījumā ir spēkā If reputācija attiecībā uz izmaksām - t.i. vismaz pēc man zināmā tā ir viena no nedaudzajām sabiedrībām, kas necenšas par katru cenu uzmest klientu.

Nu šī jau ir anekdote no tavas puses. Pats ko ieprieksh teici - neticu nevienam - tagad jau kažoks otrādi - IFs godīgākais... hmm, vai tik neesi tur sācis strādāt??

Mana atbilde, ka maksā visi - JA ievēro noteikumus! A ja ne, tad nemaksās neviens! tā ka...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: .....

Mana atbilde, ka maksā visi - JA ievēro noteikumus! A ja ne, tad nemaksās neviens! tā ka...

It kā pareizi pateikts, ka maksā visi ja ievēro noteikumus, tikai trūks piebilde, ka ne vienmēr pilnā apmērā.

Piemēram auto, kuru nozaga bija apdrošināts uz 23kLs. Pēc ilgas marinēšanas izmaksāja tikai 13kLs, jo redz tirgū situācija pamainījusies un tādi auto vairs nemaksājot tik dārgi. Tai pat laikā paši nespēja atrast nevienu piedāvājumu tadas pat komplektācijas auto par 13kLs. Paši apdrošinātāji piedāvāja pārsūdzēt tiesā, kura būs labi ja pēc 2-3.gadi un līdz tam laikam viņiem varbūt būs vairāk naudas .

P.S. jautājums apdrošināsanas speciālistiem: ja situācija tirgu ir pamainījusies un visas a/m ir kļuvušas lētākas, nekā to apdrošināsanas summa vai nevajadzētu attiecīgu prēmijas daļu atmaksāt ?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Vajag neatkarīgus vērtētējus, kura pakalpojumus jāizmanto visiem apdrošinātājiem.

optimists

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

jaaanis rakstīja: P.S. jautājums apdrošināsanas speciālistiem: ja situācija tirgu ir pamainījusies un visas a/m ir kļuvušas lētākas, nekā to apdrošināsanas summa vai nevajadzētu attiecīgu prēmijas daļu atmaksāt ?

savu Kasko līgumu skaties....

Nu, bet protams, ka skatos un ne tikai skatos, bet arī izlasu pirms parakstu.

Problēma jau tāda, ka neviens apdrošinātājs dēļ dažām mašīnām nepiekritīs mainīt savus standarta noteikumus, kuros galvenokārt ir apdrošinātāja tiesības un apdrošinātā pienākumi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Viens tapa skaidrs, kārtības nebūs, kamēr katram sūda apdrošinātāju kantorim būs SAI eksperti, kas loģiski rēķina savējiem par labu.

Vajag neatkarīgus vērtētējus, kura pakalpojumus jāizmanto visiem apdrošinātājiem.

man baltas "eksperts" (18gadīgs čalītis) ķipa ierakstīja protokolā, ka viņš nevarot noteikt bojājumu cēloni, aizsūtīja uz servisu, pēc tam, kad mani atšuva mašīnas labošanu, figurēja teksts "eksperts uzrakstīja protokolā, ka nevar noteikt cēloni, jūs apakšā parakstījāties" ķipa es vainīgs, ka viņu eksperts neko nejēdz

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: BTA neiesaku nevienam, īsts pretekļu kantoris.

Bija avārija, 100% otra vadītāja vaina, korķī ietesa aizmugurē. Tjipo sajauca pedāļus....

Skāde nebija liela, tomēr bija jākrāso buferis, jārihtē, bagāžnieka uzlika jākrāso- kopumā 3 detaļas bija jākrāso un jātaisa.

Kā rakstīts, 3 dienu laikā aizbraucu pie Eksperta, šams ar gudru ģīmi novērtē, viss labi -sazvanisies un pateiks tāmi un ciparus.

Pēc nedēļas zvans- brauciet uz kkādu tur servisu Mārupē.

Aizbraucu, iespaids briesmīgs, krāso bez maskām, un meistars uzreiz pasaka, ka toni laikam netrāpīs

(auto pirms gada pārkrāsots)

es zvanu BTA- saku, gribu redzēt tāmi un ciparus, šie atsūta- tur par 3 detaļu krāsošanu un darbu- Ls 190, - 40% atlaide tam servisam Seko teksts- bet Jūs varat ņemt uz rokas Ls 140

es nepiekrītu tāmei, rakstu iesniegumus, otru iesniegumu, ka šis ir OCTA gadījums, un viņi nav tiešigi piespiets mani taisīt viņu servisā. Top otrs iesniegums -par vēlmi nokrāsoties manā servisā, kur normāli krāso. Šamie saka- nē, tā nedarīs.

Neko, zvans draugam, juristam- sastādam pretenziju par MK Kabineta likumu pārkāpumiem tāmē un aprēķinos, iesniedzam.

mēnesi klusum, līdz piezvana un akceptē mana servisa tāmi par Ls 290 (tāmē bija Ls 300)

re kā.... un cik ir tādu, kas atmet ar roku ?

Tāpēc priecājos, ka man ir Seesam Kasko un līdzīgā gadījumā ar saskaņoto paziņojumu (vainīgajam Bta octa) devos pa taisno pie Seesam, lai šie vēlāk piedzen regresu no Bta, un laboju pēc savas izvēles Senson Paint www.sensonpaint.lv/...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: BTA neiesaku nevienam, īsts pretekļu kantoris.

Bija avārija, 100% otra vadītāja vaina, korķī ietesa aizmugurē. Tjipo sajauca pedāļus....

Skāde nebija liela, tomēr bija jākrāso buferis, jārihtē, bagāžnieka uzlika jākrāso- kopumā 3 detaļas bija jākrāso un jātaisa.

Kā rakstīts, 3 dienu laikā aizbraucu pie Eksperta, šams ar gudru ģīmi novērtē, viss labi -sazvanisies un pateiks tāmi un ciparus.

Pēc nedēļas zvans- brauciet uz kkādu tur servisu Mārupē.

Aizbraucu, iespaids briesmīgs, krāso bez maskām, un meistars uzreiz pasaka, ka toni laikam netrāpīs

(auto pirms gada pārkrāsots)

es zvanu BTA- saku, gribu redzēt tāmi un ciparus, šie atsūta- tur par 3 detaļu krāsošanu un darbu- Ls 190, - 40% atlaide tam servisam Seko teksts- bet Jūs varat ņemt uz rokas Ls 140

es nepiekrītu tāmei, rakstu iesniegumus, otru iesniegumu, ka šis ir OCTA gadījums, un viņi nav tiešigi piespiets mani taisīt viņu servisā. Top otrs iesniegums -par vēlmi nokrāsoties manā servisā, kur normāli krāso. Šamie saka- nē, tā nedarīs.

Neko, zvans draugam, juristam- sastādam pretenziju par MK Kabineta likumu pārkāpumiem tāmē un aprēķinos, iesniedzam.

mēnesi klusum, līdz piezvana un akceptē mana servisa tāmi par Ls 290 (tāmē bija Ls 300)

re kā.... un cik ir tādu, kas atmet ar roku ?

Pirms vērt muti vaļā. lai kādu nod****, apskaties uz sevi... Sāksim - vai tev nav po, kādā servisā tev mašīnu sataisa? Kaut Ogres garāžu vecis! Saproti, tu jau startā sevi nostādi par megaexpertu, ka nokrāsot nevarēs, toni nedabūs, u.t.t. Krāso bez maskām da kaut bez biksēm, jo kvalitāti tas neiespaido!!! un tajā brīdī, kad vēl nekas nav izdarīts un vēl pat nav sākts tu jau mētā kruto un sāc kasīties. (cita lieta būtu ja nenokrāsotu kā vajag, bet tas jau cits stāsts!!!)

Tā ka stāsts te ir nevis par slikto apdrošinātāju, bet par pārgudreli, kas visu zin labāk par citiem vēl ilgi pirms tam, kamēr darbi nav pat sākti, kas netraucē izdarīt secinājumus, ka serviss šrots un apdrošinātājs slikts!

Man pat žēl, ka visu samaksāja - es nemaksātu ne kapeiku tādam! izdropelētu pa tiesām tik ilgi, kamēr pats uz Mārupi aizskrietu un ar prieku nokrāsotu pie onkas bez maskas un paldies pateiktu.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Dark_Side - lasīt iemācies.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Bij'tak rakstīts "meistars uzreiz pasaka, ka toni laikam netrāpīs".

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

jaa, un Zigis savu mersi paarkraaso 2x gadaa,laikam jau zin ko dara, taapeec trektris var savus pirkstus iebaazt blakus agresijai

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Dark_Side rakstīja: Man pat žēl, ka visu samaksāja - es nemaksātu ne kapeiku tādam! izdropelētu pa tiesām tik ilgi, kamēr pats uz Mārupi aizskrietu un ar prieku nokrāsotu pie onkas bez maskas un paldies pateiktu.

un šis pierāda, ka esi viens no apdrošinātājiem, kas pieradis apkrāpt šoferus, kas godprātīgi maksā prēmijas, taču nesaņem atbilstošu pakalpojumu kvalitāti.

Ir doma šur tur pārrunāt ar dažiem cilvēkiem un sākt rušināt lietu par to, ka Latvijā jāievieš neatkarīgs vērtētēju sistēma, kuras vērtējumisaistoši visām apdr. kompānijām kas zin, varbūt sanāks ?

Tā tas darbojas Beļģijā, Holandē, Vācijā- un labi darbojas

es esmu no tiem, kas dod 1990 gada Opeli uz Adam Auto remontēt un krāsot Pats teici - mašīna veca - tātad neko labāku par Mārupi .... un par sienas kraasu

es nevienu neaizstāvu - wnk kad man autosu Ergo sasita - es nesipos klāt krāsas licējam un firmai - 12 gadi autosam - tak pajāt, kā ka tikai neredz ka ir krāsots!!! a tu sipies un pēc tam sūdzies...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ta tev liidz normaalai Mašīnai kaa lidz ķīnai rakom..

kraislers nav Mašīna, kraislers ir kaka!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Ideots rakstīja:

Dark_Side rakstīja: Man pat žēl, ka visu samaksāja - es nemaksātu ne kapeiku tādam! izdropelētu pa tiesām tik ilgi, kamēr pats uz Mārupi aizskrietu un ar prieku nokrāsotu pie onkas bez maskas un paldies pateiktu.

un šis pierāda, ka esi viens no apdrošinātājiem, kas pieradis apkrāpt šoferus, kas godprātīgi maksā prēmijas, taču nesaņem atbilstošu pakalpojumu kvalitāti.

Ir doma šur tur pārrunāt ar dažiem cilvēkiem un sākt rušināt lietu par to, ka Latvijā jāievieš neatkarīgs vērtētēju sistēma, kuras vērtējumisaistoši visām apdr. kompānijām kas zin, varbūt sanāks ?

Tā tas darbojas Beļģijā, Holandē, Vācijā- un labi darbojas

es esmu no tiem, kas dod 1990 gada Opeli uz Adam Auto remontēt un krāsot Pats teici - mašīna veca - tātad neko labāku par Mārupi .... un par sienas kraasu

es nevienu neaizstāvu - wnk kad man autosu Ergo sasita - es nesipos klāt krāsas licējam un firmai - 12 gadi autosam - tak pajāt, kā ka tikai neredz ka ir krāsots!!! a tu sipies un pēc tam sūdzies...

manuprāt tomēr ir starpība starp 90.gada opeli (vectra? omega?) un apmeºam tik pat vecu MB kupeju (auto klasika).

Es arī MB kupeju nedotu kuram katram krāsot.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti