KASKO

username Reģ.: 29.11.2004

Gribētu zināt no kā atkarīga ir KASKO gada maksa? Vai tas ir no auto ražošanas gada, markas, vai no auto novērtējuma?

Varbūt kāds uzreiz var ietekt kadu labu kantori (auto Opel Vectra, 97.)

Un vēl varbūt kāds zin ietekt samērā lētu vietu, kur var uzstādīt auto signalizāciju, kura derētu arī KASKO?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..13
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Taks, pāris dienas un auto ir gatavs - spīd un laistās ka prieks, iesaku izvēlēties pareizos apdrošinātājus un labu servisu - Senson Paint - Rīgā, Starta ielā 5F (bijušajā tanku rūpnīcā).

Starp citu, te var interesanti palasīt par tās ēkas vēsturi - 37. gadā tur notika otrais Eiropas čempis basītī: www.sensonpaint.lv/...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

jaaanis rakstīja:

Dark_Side rakstīja: .....

Mana atbilde, ka maksā visi - JA ievēro noteikumus! A ja ne, tad nemaksās neviens! tā ka...

It kā pareizi pateikts, ka maksā visi ja ievēro noteikumus, tikai trūks piebilde, ka ne vienmēr pilnā apmērā.

Piemēram auto, kuru nozaga bija apdrošināts uz 23kLs. Pēc ilgas marinēšanas izmaksāja tikai 13kLs, jo redz tirgū situācija pamainījusies un tādi auto vairs nemaksājot tik dārgi. Tai pat laikā paši nespēja atrast nevienu piedāvājumu tadas pat komplektācijas auto par 13kLs. Paši apdrošinātāji piedāvāja pārsūdzēt tiesā, kura būs labi ja pēc 2-3.gadi un līdz tam laikam viņiem varbūt būs vairāk naudas .

P.S. jautājums apdrošināsanas speciālistiem: ja situācija tirgu ir pamainījusies un visas a/m ir kļuvušas lētākas, nekā to apdrošināsanas summa vai nevajadzētu attiecīgu prēmijas daļu atmaksāt ?

uzmet uz 10Kilo, bet ņaud par 5oo latiem!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nav tik traki, 4 gadus drošinos pie Gjensidige, ja ir bijušas problēmas- viss notiek ātri un bez aizķeršanās.

Tikai viens gan man nepatīk- katalogu sistēma ir drausmīgā kvalitātē, piemēram, netiek izdalītas atsevišķas virsbūves, un tur ir atšķirības gan cenā gan aprīkojumā utt.

Braucu bez KASKO, jo neviens apdrošinātājs nepiekrīt apdrošināt tās problēmas, kas būtu svarīgas. Bet ar lielāko prieku metas piedāvāt dārgas polises, kas apdrošina tikai to, kas saprātīgi braucot ir bez riska.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ta tev liidz normaalai Mašīnai kaa lidz ķīnai rakom..

kraislers nav Mašīna, kraislers ir kaka!

man prieks ka tu zini ar ko es braucu!!! karaislera jau sen naf laimiigs ar to jau ir naakamais iipasnieks

es te runaaju par iepriekshejo mashinu!!!

kartejais, kas d*** vairāk kā zin un te tādu ir.... OIOIOI

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: tu kļūdies.

Nemaz ar ne. pamēģini kādreiz apdrošināt koptu auto. Par līdzvērtīgu jebkurā gadījumā tiks uzskatīts tā paša gada un komplektācijas auto, kaut pilnīgi nojāts...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Ideots rakstīja: tu kļūdies.

Nemaz ar ne. pamēģini kādreiz apdrošināt koptu auto. Par līdzvērtīgu jebkurā gadījumā tiks uzskatīts tā paša gada un komplektācijas auto, kaut pilnīgi nojāts...

Apdrošināts tiek auto,kuram ir tehniskā apskate. Kurš ir braucams, tātad-kopts.

Sēne, tev ko, iebarojuši kaut kādu zapti,ka pēdējā laikā jocīgi runā ??

Pļē... Manam auto tirgus vērtība ir šobrīd ~5000, bet pilna apkope ~1200, neskaitot ritošo, ko arī visticamāk vajadzēs pārlasīt. Diezgan liela atšķirība priekš diviem auto, kas abi var iziet skati. Tieši tāpat skati var iziet ar apskrāpētu izbalējušu krāsojumu. Un salāpītiem sēdekļiem. Arī cauru kondicionieri un gļukainu klimatkontroli neviens skatē nepārbauda. Šādu sarakstu var visai gari turpināt, nepieminot neko no tā, ko pārbauda skatē. Un arī skate nav nekāds rādītājs uz tajā pārbaudāmajiem elementiem - bremžu stendā var dabūt 0 arī ar diskiem, kas tūlīt jāmaina.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pagaidi, ko tu tagad centies iestāstīt ?? Tas,ko tu tagad sarakstīji, tas ir kaut kāda loša auto, tipa Pirmā renis, kuru tas nekad nemazgā. Un kā redzi, viņam kasko atsaka.

Normāls cilvēks ar tādu tarataiku nepārvietojas, beidz ostīt terpentīnu.

Normāls cilvēks ar tādu nepārvietojas, bet pārdod par lētu naudu. Un apdrošinātājs tādu nopērk un piešķir kā līdzvērtīgu. Jo līgumos skaidri un gaiši ir ierakstīts, ka APDROŠINĀTĀJS, nevis cietušais, izvēlas vai izmaksāt naudu, vai "līdzvērtīgu" auto. Un tieši tāpat definīcija - modelis, gads un komplektācija. Nekāda cita vērtējuma.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tad izvēlies tādu apdrošinātāju, kurš izmaksā naudu.

Neviens no apdrošinātājiem nav bijis ar mieru šo punktu izsvītrot.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ideots rakstīja: tu kļūdies.

Nemaz ar ne. pamēģini kādreiz apdrošināt koptu auto. Par līdzvērtīgu jebkurā gadījumā tiks uzskatīts tā paša gada un komplektācijas auto, kaut pilnīgi nojāts...

ir bezjēdzīgi ar jamo strīdēties. Viņš ir iedomājies, ka jamā čut ne 10 gadus vecā miza ir tiiiiik ūber kopta, kā pensim 1974, gada kapeiciņa jāņu nakts krāsā... ja Tu mizā liec ap 1200 Ls uz apkopi BEZ ritošās un uzskati,ka apdrošinātājam ir jāmeklē līdzvērtīga, tad paldies Dievam, ka neesi apdrošinātāju klients, jo nu par riktīgu gājienu es to nesauktu.

Tu brauc ar Marku, Modeli, gadu un komplektāciju noteiktu, kas tiek fiksēta polisē, nevis ar paranoju 3x gadā mainīt gultņus, ja zem kapota kaķis ņaud... . lai apdrošinātājam tas būtu jāmeklē.

un ja jau tu guldi 1200 Ls apkopēs, tad apdrošinātājs tev arī iedos tādu pašu mizu un turpini guldīt jaunajā mizā kāda starpība?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: par to baudu:

nez, es vartēju apdrošināt arī diskus un citas lietas klāt kā atsevišķas pozīcijas. Kopā arī izgājām cauri visai komplektācijai un visu uzskaitījām.

tieši tā arī ir - un kas domā, ka nav, ir vai nu studenti, vai arī ļoti mīl santīmu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

apdrošināt var visu

arī to, ka piedrisīsi biksēs

www.tnt-tv.ru/...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: apdrošināt var visu

arī to, ka piedrisīsi biksēs

www.tnt-tv.ru/...

kaadam tas ir aktuaali?? TEV???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šitajā topicā tak iauto reģsitrētie lietotāji ņaud, ka ņiuhjā nevar pilnvērtīgi apdirsināt savu miskasti

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

un ja jau tu guldi 1200 Ls apkopēs, tad apdrošinātājs tev arī iedos tādu pašu mizu un turpini guldīt jaunajā mizā kāda starpība?

1200 izmaksā "lielā" apkope pie 150000. Pēc tās var atkal tikpat ilgi braukt bez ieguldīšanas. Bet šī cipara dēļ ļoti daudzi auto pārdod PIRMS šīs apkopes. Un gads un modelis vai ziniet, tas pats...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

150 000 ir pietiekami liels cipars, lai autoss buutu noriebies liidz kaklam... tapeec 2x izbriina fakts, ka 1200 Ls tiek guldiiti ne tikai vecaa bet ariii nobrauktaa mizaa...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: 150 000 ir pietiekami liels cipars, lai autoss buutu noriebies liidz kaklam... tapeec 2x izbriina fakts, ka 1200 Ls tiek guldiiti ne tikai vecaa bet ariii nobrauktaa mizaa...

Ir cilvēki, kas gada laikā nobrauc 50 000 un vairāk, vai tāpēc labs auto jāmaina ik pēc pāris gadiem?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: 150 000 ir pietiekami liels cipars, lai autoss buutu noriebies liidz kaklam... tapeec 2x izbriina fakts, ka 1200 Ls tiek guldiiti ne tikai vecaa bet ariii nobrauktaa mizaa...

Laikam jau tāpat tevi izbrīna fakts, ka nebūt ne visi metas pirkt jaunus Getzus un Dacītes. Mans auto arī ar patreizējo 205k nobraukumu ir nesalīdzināmi labāks par tām konservbundžām.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja: 150 000 ir pietiekami liels cipars, lai autoss buutu noriebies liidz kaklam... tapeec 2x izbriina fakts, ka 1200 Ls tiek guldiiti ne tikai vecaa bet ariii nobrauktaa mizaa...

Laikam jau tāpat tevi izbrīna fakts, ka nebūt ne visi metas pirkt jaunus Getzus un Dacītes. Mans auto arī ar patreizējo 205k nobraukumu ir nesalīdzināmi labāks par tām konservbundžām.

es nerunāju ne par Dacēm un ne par Getijiem. es runāju par apnikumu, kas iestājas personīgi man jau pēc 2 gadi neatkarīgi no nobraukuma. wnk dzīve iet uz priekšu un gribas kaut ko citu. man jau ir bijuši 7 auto un piektdien nopirku astoto. un vismaz ir dzīvē pārmaiņas un ietaupu uz 1200 ls apkopēm, ko vienkārši pielieku lai dabūtu ko foršāku un labāku.

A Tevis pieminētās apkopes, ko Tu "veic ik pa 150 000" vien ir anekdotes vērts stāsts, ja kopējais nobraukums 205 000, tad šāda apkope ar ko lielies ir veikta MAX 1 reizi

un dodu kaksi ķīlā, ka pie 295k Tu nopirksi citu nevis guldīsi 300 000 nojātā mizā 1200 Ls!!!

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Patērētājam patērētāja fiška. Jāt un nogrūst prom. Jāt nākamo. Un tā tālāk.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Ir ok, ja pērk JAUNU autiņu ik pēc 2 gadi Bet, ja pērk lietotu, ir risks ieberzties uz tikpat vai vairāk nojātu autiņu kuram pēc nedēļas noklāsies kaut kas padārgāks un bez nekādiem simptomiem pirkšanas brīdī Tad jau tiešām labāk braukt ar vienu autiņu, kuram tu zini kas un kad darīts...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja: 150 000 ir pietiekami liels cipars, lai autoss buutu noriebies liidz kaklam... tapeec 2x izbriina fakts, ka 1200 Ls tiek guldiiti ne tikai vecaa bet ariii nobrauktaa mizaa...

Laikam jau tāpat tevi izbrīna fakts, ka nebūt ne visi metas pirkt jaunus Getzus un Dacītes. Mans auto arī ar patreizējo 205k nobraukumu ir nesalīdzināmi labāks par tām konservbundžām.

es nerunāju ne par Dacēm un ne par Getijiem. es runāju par apnikumu, kas iestājas personīgi man jau pēc 2 gadi neatkarīgi no nobraukuma. wnk dzīve iet uz priekšu un gribas kaut ko citu. man jau ir bijuši 7 auto un piektdien nopirku astoto. un vismaz ir dzīvē pārmaiņas un ietaupu uz 1200 ls apkopēm, ko vienkārši pielieku lai dabūtu ko foršāku un labāku.

A Tevis pieminētās apkopes, ko Tu "veic ik pa 150 000" vien ir anekdotes vērts stāsts, ja kopējais nobraukums 205 000, tad šāda apkope ar ko lielies ir veikta MAX 1 reizi

un dodu kaksi ķīlā, ka pie 295k Tu nopirksi citu nevis guldīsi 300 000 nojātā mizā 1200 Ls!!!

Cik tev sievas ir bijušas? Arī ik pēc divi gadi maini? Vai esi kārtējais vecpuisis, neveiksminieks, kurš nevienai normālai sievietei nav vajadzīgs

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Cik tev sievas ir bijušas? Arī ik pēc divi gadi maini? Vai esi kārtējais vecpuisis, neveiksminieks, kurš nevienai normālai sievietei nav vajadzīgs

Vēlviens kadrs – atver acis un ieraudzīsi – ko vajag sievietei…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja: 150 000 ir pietiekami liels cipars, lai autoss buutu noriebies liidz kaklam... tapeec 2x izbriina fakts, ka 1200 Ls tiek guldiiti ne tikai vecaa bet ariii nobrauktaa mizaa...

Laikam jau tāpat tevi izbrīna fakts, ka nebūt ne visi metas pirkt jaunus Getzus un Dacītes. Mans auto arī ar patreizējo 205k nobraukumu ir nesalīdzināmi labāks par tām konservbundžām.

es nerunāju ne par Dacēm un ne par Getijiem. es runāju par apnikumu, kas iestājas personīgi man jau pēc 2 gadi neatkarīgi no nobraukuma. wnk dzīve iet uz priekšu un gribas kaut ko citu. man jau ir bijuši 7 auto un piektdien nopirku astoto. un vismaz ir dzīvē pārmaiņas un ietaupu uz 1200 ls apkopēm, ko vienkārši pielieku lai dabūtu ko foršāku un labāku.

A Tevis pieminētās apkopes, ko Tu "veic ik pa 150 000" vien ir anekdotes vērts stāsts, ja kopējais nobraukums 205 000, tad šāda apkope ar ko lielies ir veikta MAX 1 reizi

un dodu kaksi ķīlā, ka pie 295k Tu nopirksi citu nevis guldīsi 300 000 nojātā mizā 1200 Ls!!!

Nu tu tak esi tups. Laikam jau atbilstoši savai darba vietai. Es ne reizi neesmu teicis, ka es šādas apkopes veicu "ik pa 150000", ko tu nez kādēļ esi uzrakstījis kā citātu. Bet gan esmu iegādājies lietotu auto, labi zinot, ka pēc tam vēl būs šādi papildizdevumi, kas kopā sastāda auto vērtību. Un apgalvoju, ka nav adekvāti šādu auto apdrošinot, salīdzināt tikai pēc gada un modeļa, neskaitot šādu visai lielu ieguldījumu. Un tieši tā - šāda apkope tiek reāli veikta 1X - bet tirgus ir pilns ar auto kam tā NAV veikta.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kur tas darksaids strādā, ja reiz ir tups,kā sēne saka ?

Apdrošinātājs, kā to jau šeit ir deklarējis. Par konkrētāku vaietu lai saka (vai nesaka) pats.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Njā, KASKO šodienas apstākļos ir visnotaļ kutelīgs jautājums. Pats šodien pārtraucu veco līgumu un noslēdzu jaunu ar interesantiem papildinājumiem. Stāsts sekojošs: šodien bija diena kad vajadzēja veikt otro nolēdzošo maksājumu, bet radās doma pajautāt apdrošināšanas kantorim, vai šodienas situācijā polises nav lētāka. Palūdzu arī brokerītim kas apkalpo manas darbavietas apdrosīnāšanas lietas, lai iesūta piedāvājumu. Tātad uz starta līnijas bija Balta, If, Ergo, Seesam. Pēc rūpīgas salīdzināšanas nolēmu turpināt sadarbīnu ar Baltu(palīdzība uz ceļa bija labs papildfaktors). Vai izvēle bija viegla, nē nebija viss. Tajos līgumos tie mazie burti un visādi dīvaini nosacījumi un protams atsauksmes un attieksme arī nav mazsvarīgi. Auto ir Vētra B Karavāns, dīzelis, 2000 gada. Kompromisa auto vērtība 2750 Ls, polises cena pa Baltiju 258,13 Ls. Nezinu vai tas ir dārgi, vai lēti, bet "paranoja" ir norimusi un turpinām mierīgi gulēt Rīgas centrā.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti