KASKO

username Reģ.: 29.11.2004

Gribētu zināt no kā atkarīga ir KASKO gada maksa? Vai tas ir no auto ražošanas gada, markas, vai no auto novērtējuma?

Varbūt kāds uzreiz var ietekt kadu labu kantori (auto Opel Vectra, 97.)

Un vēl varbūt kāds zin ietekt samērā lētu vietu, kur var uzstādīt auto signalizāciju, kura derētu arī KASKO?

 
1.. 8 9 10 11 12 13
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nesteidzies, drīz tos brokerus tāpat piežmiegs...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Tu domā, ka mani tas satrauc?

Pārāk iedomīgs tu esi.. kam rūp, kas tevi satrauc..

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Man sķiet, ka kravas Corsa ir Combo.

Un Sporta Corsa ir Tigra.

Kas tad sanāk Sporta Combo?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Man sķiet, ka kravas Corsa ir Combo.

Un Sporta Corsa ir Tigra.

Uj Tev... Ir man 2 duravu Corsa - kravas...

Nodoklīc uz gadu 12 lisie.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Bucefals rakstīja: Man sķiet, ka kravas Corsa ir Combo.

Un Sporta Corsa ir Tigra.

Uj Tev... Ir man 2 duravu Corsa - kravas...

Nodoklīc uz gadu 12 lisie.

ķipa, bijušais lattelecom?

Nea...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man atkal BALTA piekakāja dvēselē....

www.financenet.lv/...

Savukārt apdrošināšanas sabiedrība \"Balta\" esot atteikusies izmaksāt pēc apdrošināšanas līguma pienākošos apdrošināšanas atlīdzību AS \"Gaujas koks\". No šā gada 1.janvāra līdz 4.janvārim uzņēmumam Jēkabpilī piederošajā ražotnē tika bojāts ēkas jumts. Notikušā iemesls - uzsnigušais sniega daudzums, kas pārsniedz 100 milimetrus 12 stundu laikā.

\"Gaujas koka\" iesniegto apdrošināšanas atlīdzības izmaksas pieprasījumu \"Balta\" noraidīja, atsaucoties uz Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) ziņām, kurās teikts, ka tajā laikā Pļaviņās, kas ir tuvākā meteoroloģijas centra filiāle, sniegs nav konstatēts. Savukārt Jēkabpilī LVĢMC mērījumus neveic. Taču Latvijas autoceļu uzturētājs un Jēkabpils komunālo pakalpojumu uzņēmums apliecina, ka tajās dienās sniegs Jēkabpilī ir snidzis, turklāt sniega daudzums ir bijis ievērojams, kas pārsniedz apdrošinātāja noteiktos 100 milimetrus 12 stundu laikā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kādas Pļaviņas??? No tā Gaujas Koka jumta Zīlānu meteostacija ir tiešās redzamības attēlumā!!

Nezinātājiem - Gaujas Koks atrodas Zīlānu ielā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Pirmais rakstīja: man atkal BALTA piekakāja dvēselē....

www.financenet.lv/...

Savukārt apdrošināšanas sabiedrība "Balta" esot atteikusies izmaksāt pēc apdrošināšanas līguma pienākošos apdrošināšanas atlīdzību AS "Gaujas koks". No šā gada 1.janvāra līdz 4.janvārim uzņēmumam Jēkabpilī piederošajā ražotnē tika bojāts ēkas jumts. Notikušā iemesls - uzsnigušais sniega daudzums, kas pārsniedz 100 milimetrus 12 stundu laikā.

"Gaujas koka" iesniegto apdrošināšanas atlīdzības izmaksas pieprasījumu "Balta" noraidīja, atsaucoties uz Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) ziņām, kurās teikts, ka tajā laikā Pļaviņās, kas ir tuvākā meteoroloģijas centra filiāle, sniegs nav konstatēts. Savukārt Jēkabpilī LVĢMC mērījumus neveic. Taču Latvijas autoceļu uzturētājs un Jēkabpils komunālo pakalpojumu uzņēmums apliecina, ka tajās dienās sniegs Jēkabpilī ir snidzis, turklāt sniega daudzums ir bijis ievērojams, kas pārsniedz apdrošinātāja noteiktos 100 milimetrus 12 stundu laikā.

da pļē,,,, balta tak pat Vadoni ir uzmetusi

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Tāpēc vadonis maskējas.

Savulaik balta par spārnu izmaksāja 127 LVL ar santīmiem.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Nemaksā tad JA ir pamats nemaksāt... a kas ir bijis patiesībā??? to nezin neviens, tā ka es par apdrošinātāju...

1.. 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti