Kur valcēt diskus?

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Mainot riepas, izrādījās, ka vajag valcēt 2 lietos diskus. Kāda varētu būt normāla cena šādam pakalpojumam un kur ieteiktu to darīt? Izmērs R13.

Kantorī, kur mainīju riepas, prasīja 12Ls par vienu, liekas nav lēti.

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Es valcēju lieto disku uz Jūrmalas šosejas braucot centra virzienā(Sala tiltus virziens) uzreiz aiz Nestes benzīntanka. Samaksāju 15 LVL par disku. Izdarīja 4 stundu laikā un esmu ļoti apmierināts.

man vakar bīvības ielā 116 izvalcēja 16nieku disku par 12ls 15 minūšu laikā... pie tam bez maksas (par to pašu cenu) pārbaudīja arī pārējos 3 diskus...

nupat atcerējos, ka uz jūrmalenes aiz tās nestes es reiz biju iegriezies un redzēju, ka tur uz vietas viņi valcē diskus pieskrūvējot pie virpas un ar domkratiņu paspaidot kur vajag....

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Sestdienās strādā tas valcētājs?

outer Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

www.kg-auto.lv/...

Pagājšpavasar valcēju šeit. Neatceros cik maksāja, bet rezultāts bija normāls.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

interesanti cik maksā šitāds www.kg-auto.lv/... diska remonts, tas disks jauns maksā kādus latus 50

outer Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: interesanti cik maksā šitāds www.kg-auto.lv/... diska remonts, tas disks jauns maksā kādus latus 50

Nu remonts, gan jau arī ir kādi 50 Ls. Bet, ja nu tādi diski vairs nekur nav dabūjami? Un naudiņa komplektam nepietiek?

richy Reģ.: 09.03.2004
1 0 Atbildēt

kā precīzi saucās tas valcēšanas kantoris uz Brīvības 116?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

richy rakstīja: kā precīzi saucās tas valcēšanas kantoris uz Brīvības 116?

pareizaisbijušaiscēsuielaskantoris,kaspārvāciesuzbrīvībasielu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

richy rakstīja: kā precīzi saucās tas valcēšanas kantoris uz Brīvības 116?

Izvēlies, kurš varētu būt īstais www.zl.lv/...

arro Reģ.: 02.06.2003
0 0 Atbildēt

richy rakstīja: kā precīzi saucās tas valcēšanas kantoris uz Brīvības 116?

Saucas "d-serviss" un majas lapa ir diskuremonts.lv

richy Reģ.: 09.03.2004
1 1 Atbildēt

Biju valcēt. Pagaidām vienīgais ko varu pateikt, it tas, ka ātri strādā un baigi sevi liela. Kāda būs kvalitāte- hvz kā pārbaudīt

diskuserviss Reģ.: 22.09.2013
0 0 Atbildēt

Disku remonts - vagonu iela 16

stradajam atri kvalitativi un par sapratigu cenu

diska taisnosana - 8Ls/gb. ar montazu 12Ls/gb.

cena nav atkariga no izmera un bojajuma iznemot diskus no R20 un gadijumus ja tomer diska paradas palisa ko diemzel nevienmer var prognozet

Nodarbojamies ari ar riepu remontu/vulkanizaciju

disku krasosanu/pulvekrasosana un jaunums hidrografika carbona imitacija u.c. sikak skatit majas lapa

Mercury Reģ.: 17.02.2017
0 0 Atbildēt

Disku remonts, disku metināšana un disku taisnošana Imantā servisā Riepuserviss.lv, Kleistu iela 41, Rīga

Web lapa [url=http://www.riepuserviss.lv]Disku valcešana, disku remonts, disku taisnošana. Riepu serviss[/url]

[link]http://www.riepuserviss.lv[/link]

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti