Elektronikas interešu pulciņš

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

Re ku viss par metinaasanu lai nav jaastriidas:

en.wikipedia.org/...

arii krieviski :

ru.wikipedia.org/...

websvarka.ru/...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

5.S600, dzīvoklis Vecrīgā, māja Jūrmalā u.t.t.

Tāda tava dzīves jēga? Sekla gan esi plekste....

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

saaksim ar to, kaa izskataaas viena pusperioda taisngriezis, - cik tur tinumu, cik diozhu

ziimee - lielais kritikjis praktikjis raacens

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man tev neliels jautājums...

Es gan no elektronikas tā pamazāk saprotu,bet ka mācēšu tā izstāstišu.

Ir aparāts... lāzergravieris... tam vēderā ir trafiņš no 220 uz kaut kādu augstpriegumu ... augstsprieguma bloks izbeidzās,Ķinieši nekādu infu nesūta...

Vai ir kāda metode (izņemot ; metod naučnogo tika) ar ko noteikt cik V un A ir vajadzigi tai lāzera lampai? Doma ir uztaisit analogu no šeit pieeajamjiem materiāliem... no skata tā poebenja ir kā ar cirvi taisita...

Piebildišu,ka bija izsaukts a la TV mastjers un šis teica,ka savus štrumus tur nebāzis.

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

es gan no elektronikas vispār neko nesaprotu, bet ja teu ir zināms primārais spriegums, tad pēc trafiņa vijumu skaita attiecības var izrēķināt kāds viņam ir sekundārais spriegums

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

farruhs

Galerija

Man tev neliels jautājums...

Es gan no elektronikas tā pamazāk saprotu,bet ka mācēšu tā izstāstišu.

Ir aparāts... lāzergravieris... tam vēderā ir trafiņš no 220 uz kaut kādu augstpriegumu ... augstsprieguma bloks izbeidzās,Ķinieši nekādu infu nesūta...

Vai ir kāda metode (izņemot ; metod naučnogo tika) ar ko noteikt cik V un A ir vajadzigi tai lāzera lampai? Doma ir uztaisit analogu no šeit pieeajamjiem materiāliem... no skata tā poebenja ir kā ar cirvi taisita...

Piebildišu,ka bija izsaukts a la TV mastjers un šis teica,ka savus štrumus tur nebāzis.

vareetu zinaat kaads, kas taisa metinaamos vai ir leektronikjis kaadaa zinaatnes kantorii

bet vispaar- ja var, tad jaizskaita vijumi cik ir primaarajaa un cik sekundaarajaa tinumaa, jaasameklee kantoris googlee, kas tin trafus un jaauztin

mamma.com/...

vispaar taads baroshanans bloks ir biistams un dod pie vajadziibas biistami stiporu straavu, taa kaa labaak meklee augstsprieguma specu

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

zhavoronoks rakstīja: es gan no elektronikas vispār neko nesaprotu, bet ja teu ir zināms primārais spriegums, tad pēc trafiņa vijumu skaita attiecības var izrēķināt kāds viņam ir sekundārais spriegums

Kā tad vijumu skaits,drāts diametrs utt,utjp... sāc rēķinat!

Pedevām tur viss ir aizliets ar kaut kādu polimēru... nu tipo,lai nešpiko...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: farruhs

Galerija

Man tev neliels jautājums...

Es gan no elektronikas tā pamazāk saprotu,bet ka mācēšu tā izstāstišu.

Ir aparāts... lāzergravieris... tam vēderā ir trafiņš no 220 uz kaut kādu augstpriegumu ... augstsprieguma bloks izbeidzās,Ķinieši nekādu infu nesūta...

Vai ir kāda metode (izņemot ; metod naučnogo tika) ar ko noteikt cik V un A ir vajadzigi tai lāzera lampai? Doma ir uztaisit analogu no šeit pieeajamjiem materiāliem... no skata tā poebenja ir kā ar cirvi taisita...

Piebildišu,ka bija izsaukts a la TV mastjers un šis teica,ka savus štrumus tur nebāzis.

vareetu zinaat kaads, kas taisa metinaamos vai ir leektronikjis kaadaa zinaatnes kantorii

bet vispaar- ja var, tad jaizskaita vijumi cik ir primaarajaa un cik sekundaarajaa tinumaa, jaasameklee kantoris googlee, kas tin trafus un jaauztin

mamma.com/...

vispaar taads baroshanans bloks ir biistams un dod pie vajadziibas biistami stiporu straavu, taa kaa labaak meklee augstsprieguma specu

Kaut gan es pielauju domu,ka tur pat to V varētu nebūt tik ljoti daudz cik A... varbūt ari ne...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

To raimis...

Tas lāzers pēc savas būtibas ir elementārs... tur manuprāt ir divas galvenās lietas : lāzerlampa un koorģinatka (koordinātu vadibas bloks,kuru saprot PC)

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

ja tas trafs ir beidzies, tad vajag vinju izpeetiit

ja serde nav sametinaata

un paskatiities, kaadi ir tie laser engraver power supply

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: ja tas trafs ir beidzies, tad vajag vinju izpeetiit

ja serde nav sametinaata

un paskatiities, kaadi ir tie laser engraver power supply

Kad noķidāšu,tad varu tev iedot papētit...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja:

vispaar taads baroshanans bloks ir biistams un dod pie vajadziibas biistami stiporu straavu, taa kaa labaak meklee augstsprieguma specu

Kāāāāā??? Vai tad tu,raimi, neesi specs?????? Kāda vilsanās....

kārtējo reizi, kad ir konkrēts jautājums, tad raimis plāta muti kā līnis

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

izskaiti vijumus un tad

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: izskaiti vijumus un tad

Ja tas man domāts,tad tur neko nevar izskaitit... viss ir aizliets...

Bet es tev to trafu varētu iedot,pats paķidātu... ja uztaisitu alternativu,kauč kādu $ ar nopelnitu... kaut kā ta.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

atgriez ar fleksi

bet tajaas mamma.com adresees ir info par power supply, tsk kjiinieshu 400mW

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

kaa tur bija ae viena pusperioda taisngriezi un to parealeelo un vikrknes sleegumu

paarsleegshannaas otra pusperioda laikaa

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: atgriez ar fleksi

bet tajaas mamma.com adresees ir info par power supply, tsk kjiinieshu 400mW

Nepiesauc tak to mammu vislaik. Pats nezini?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

ja KAADU tas tieshaam interesee, tur ir viss, kas jaazina par taadu laazeru trafiem

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ruksi...

panjem to spoli rokaas un aizej pie onkaam uz uteni...vinji pa lielai daljai ir atziitaaki elektronikas gjeeniji kaa raimis kaut vai taapeec, ka ja ko nezin, paprasa koleegjim nevis mammai...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

raimondsm rakstīja: izskaiti vijumus un tad

Ja tas man domāts,tad tur neko nevar izskaitit... viss ir aizliets...

Bet es tev to trafu varētu iedot,pats paķidātu... ja uztaisitu alternativu,kauč kādu $ ar nopelnitu... kaut kā ta.

aizliets nevis tāpēc, ka noslēpums, bet tāpēc lai paaugstinātu trafa parametrus

neaizlietā trafā praktiski nevar satīt drātis lai tās nekustētos.... un domāju, ka par kreisās un labās rokas likumiem taču pat raimis iekš savas mīļās mamma.com ir atradis....

tiem, kam slinkums mammu šķirstīt - īsumā tas nozīmē, ka mainīgā elektriskajā/magnētiskajā laukā tai drātij ir tendence fiziski svārstīties

pats kādreiz bērnībā personīgi izgatavotos trafiņus mērcēju dažādās lietās... eksperimentāli vislabāk sanāca parafīnā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Kontroles jautājums raimim.

Kas ir Roijera ģenerators un ko ar to dara?

yessss

raimīīīīīīī...

paprovē tagad tikai iespamot no sava augstā fona šajā šajā topicā PIRMS atbildes uz šo jautājumu.....

man jau tā nev nekādas cieņas pret pret tevi kā elektronikas vai fizikas stundu apmeklētāju un domāju, ka nevienam citam arī nav....

bet ja iespamosi, tad iegūsi tikai un vienīgi galīgu nicinājumu....

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: kaa tur bija ae viena pusperioda taisngriezi un to parealeelo un vikrknes sleegumu

paarsleegshannaas otra pusperioda laikaa

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

ko viņš ar to domāja??

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Mamma laikam nezin...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti