Elektronikas interešu pulciņš

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: www.epanorama.net/...

"We are sorry...

...but the URL you are trying to access could not be found or is not available any more.

Please check the URL, proceed to our homepage or use our search functions to find the information you are looking for. "

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

raimondsm rakstīja: www.epanorama.net/...

"We are sorry...

...but the URL you are trying to access could not be found or is not available any more.

Please check the URL, proceed to our homepage or use our search functions to find the information you are looking for. "

vot, raimi, pazudināji tu tādu resursu

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: www.epanorama.net/...

Atvainojiet nu Šveika sižets 1:1, kur sīlis kas sēdēja rozē tika nokristīts par "riekstrozi", tāpat raimondsm uzskata ka vads kurā ieslēgts skaņas transformators =

raimondsm rakstīja: ....mazi trafiņi uz vada ir nopērkami, tā arī saucas - audio vads ar galvanisko atsaiti

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

www.leonaudio.com.au/...

www.cablestogo.com/...

www.bhphotovideo.com/...

www.epanorama.net/...

www.mamma.com/...

katrā ziņā to laiku starp 2 Hola devēju signāliem ar kompi var noteikt ērti un labi, uz viena kanāla vai stereo

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Brīvajiem brīžiem, ko pamācīties

www.openbookproject.net/...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Iztulko kādu nodaļu no tās grāmatas labāk.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja:

pinguin rakstīja: man interesē nolasīt pemēram divu auto holla devēju signālus, lai ekrānā varētu redzēt viena un otra signāla nobīdi fāzē.

no kā sastāv sprieguma dalītājs?

Nu ja Tev tas ir vienreizējs pasākums, vari aizņemties no manis divstaru oscilogrāfu. Pret kaut kādu drošības naudu, protams.

Vari mēģināt arī ar datora skaņas karti. Tādām vajadzībām var nelikt nekādus dalītājus un arī speciālu softu nevajag. No devējiem signālu kaut vai saur 1mkF kondensatoru pa tiešo uz skaņas kartes abām ieejām. Tālāk to signālu ieraksta kā parastu audio signālu ar kādu Audacity vai to pašu windovs sound recorder(nezinu vai tas atbalsta stereo) Pēc tam ar kādu no skaņas redaktoriem skaties, kas sanācis.

akūnā ideja vispār. cepuri nost.

ierakstam signālu, piemēram, creative wave studio un aidā

vienīgi tad virknē jāieliek pretestības, lai ieejas signāls nenosvilina skaņas karti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja labi pameklētu, noteikti atrastos arī kāda proga, kas spētu parādīt abu kanālu līknes Galvenā proba - ko pie kā transportēt - kasti pie mašīnas vai mašīnu pie kastes

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Apspriedos te ar vienu raimi un nonācām pie secinājuma, ka varētu izdomāt ierīci tuvo gaismu spilgtuma regulēšanai. Ķip ielikt kautkur reostatu, lai tad, kad gaismas nav nepieciešamas, samazinātu to spilgtumu un līdz ar to arī degvielas patēriņu, kā arī palielinātu spuldzīšu kalpošanas laiku. Bet tā, lai CP nepiesietos par braukšanu bez gaismām.

Raimi, sāc domāt.

man bija doma uzlikt autiņam,. tikai... izrādās, ka spuldzes deg ārā, jo ir nepietiekama temperatūra, un notiek nepareizi procesi lampā - tipo volframs izgaro un nosēžas uz spuldzes sieniņām, a pie pilna sprieguma, tas proces būtu atgriezenisks. nu kkā tā.

to štruntu sauc Pulse Width modulator - izejas priegums tiek veidots sinusoidāli - kā impulsi, un impulsu skaits veido visējo vērtību izjejas spriegumam. finālā maz izdalās siltums - nav zudumi.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ja labi pameklētu, noteikti atrastos arī kāda proga, kas spētu parādīt abu kanālu līknes Galvenā proba - ko pie kā transportēt - kasti pie mašīnas vai mašīnu pie kastes

tak ar laptopu.

Šobrīd esmu uzstādījis avatarā esošajai a/m programmējamo vadības bloku Megasquirt, un man labprāt noderētu info par signālu no sadalītāja impulsadevēja, sprauslām utt...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

Magistrs rakstīja: Apspriedos te ar vienu raimi un nonācām pie secinājuma, ka varētu izdomāt ierīci tuvo gaismu spilgtuma regulēšanai. Ķip ielikt kautkur reostatu, lai tad, kad gaismas nav nepieciešamas, samazinātu to spilgtumu un līdz ar to arī degvielas patēriņu, kā arī palielinātu spuldzīšu kalpošanas laiku. Bet tā, lai CP nepiesietos par braukšanu bez gaismām.

Raimi, sāc domāt.

man bija doma uzlikt autiņam,. tikai... izrādās, ka spuldzes deg ārā, jo ir nepietiekama temperatūra, un notiek nepareizi procesi lampā - tipo volframs izgaro un nosēžas uz spuldzes sieniņām, a pie pilna sprieguma, tas proces būtu atgriezenisks. nu kkā tā.

to štruntu sauc Pulse Width modulator - izejas priegums tiek veidots sinusoidāli - kā impulsi, un impulsu skaits veido visējo vērtību izjejas spriegumam. finālā maz izdalās siltums - nav zudumi.

www.elfa.lv/...

augstākminētais PWM ir nopērkams veikalā Tevalo, lienes ielā.

max 6.5A, tātad, uz katru spuldzi pa vienam PWM un ar divrindu poci grozi vesels

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Priekš kam tev tam bembim megasquirtu?

Man patīk tas prikols, ka varētu samazināt zupas patēriņu, samazinot spuldžu spigltumu - interesanti, kur paliktu tas spriegums, kas nenonāktu līdz spuldzēm?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Priekš kam tev tam bembim megasquirtu?

Man patīk tas prikols, ka varētu samazināt zupas patēriņu, samazinot spuldžu spigltumu - interesanti, kur paliktu tas spriegums, kas nenonāktu līdz spuldzēm?

priekš kam tev sēdēt šajā forumā, ja tu nelasi postus līdz galam un nesaproti PWM darbības principu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tev liekas, ka pati tā ierīce nerada jaudas zudumus? Iedomāsimies, tev spuldze, piemēram, "ēd" 3A, un tu uztaisi, lai dod tikai 6v, tu domā, ka tu ietaupīsi 18w? Piedevām jēgas no tā praktiski nulle - motors no tā nieka šķirbu nejutīs - drīzāk, ja tu izslēgsi maģi vai noamputēsi to megasquirtu un tā vieta uzliksi karbuli ar četrām rīklēm Vienīgi jēga būtu, ja to izmantotu kopā ar slimajām 90% spuldzēm - tādas diezgan taupītu Bet tak dzirdēts, ka bembjiem ar lukturiem esot viss kārtībā...

Es nesaprotu šito māniju iebāzt kaut ko nevajadzīgu mašīnā Es tagad savam šrotam pie provodkas maiņas vēl ielieku sigu un gribu arī uzlikt priekšejajiem lukturiem relejus [jo man to ieteica izdarīt] - jau tā nepatīk, ka kaut kas tāds jādara

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

tu tak pilnīgi aplami runā

un vēlreiz - rūpīgāk lasi postus, nevis mal kko pa savam

"... man bija doma uzlikt...."

par to MS noamputēšanu un karbuļa atpakaļlikšanu tu galīgās auzās iebrauci

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Magistrs rakstīja: Raimi, sameklē metināšanas rokasgrāmatu krievu/latviešu valodā. Uzsaukšu aliņu.

joprojām aktuāli

Kas i sliekšņi sapuva?

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Smart7 rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Magistrs rakstīja: Raimi, sameklē metināšanas rokasgrāmatu krievu/latviešu valodā. Uzsaukšu aliņu.

joprojām aktuāli

Kas i sliekšņi sapuva?

Nē, gribu savu ĀNUSU aizmetināt...

p.s. da jāuzdāvina vienam iesācējam

Ak, laimīgais iesācējs!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

raimond - davai par vienkaarshaakaam lietaam paastaasti kaa man ar 12V laadeejamo uzlaadeet 6V akumulatoru ????

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

laadee ar straavu ne spriegumu-ceru ka atbilde ir skaidra.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

markelis rakstīja: raimond - davai par vienkaarshaakaam lietaam paastaasti kaa man ar 12V laadeejamo uzlaadeet 6V akumulatoru ????

www.elfa.lv/...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Vai arī ar tā saucamo KREN tranzistoru. nopērkams par santīmiem veikalā www.tevalo.lv vai www.ormix.riga.lv

vienīgais - liekais špans tiks aizvadīts siltumā. slēgums elementārs. kad pirksi, pārdevējai saki, ka tev izejā vajag 6v (ir pieejami arī ar 5v). max laikam bija 3-5A izejā. Ieejas španam jābūt kā minimums +2V lielākam par izejas, bet tā kā tev ieejā ir 12, tad bez stresa

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja: laadee ar straavu ne spriegumu-ceru ka atbilde ir skaidra.

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja: laadee ar straavu ne spriegumu-ceru ka atbilde ir skaidra.

nee

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: Vai arī ar tā saucamo KREN tranzistoru. nopērkams par santīmiem veikalā www.tevalo.lv vai www.ormix.riga.lv

vienīgais - liekais špans tiks aizvadīts siltumā. slēgums elementārs. kad pirksi, pārdevējai saki, ka tev izejā vajag 6v (ir pieejami arī ar 5v). max laikam bija 3-5A izejā. Ieejas španam jābūt kā minimums +2V lielākam par izejas, bet tā kā tev ieejā ir 12, tad bez stresa

nu skaidrs nav bet gan jau

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti