VAZ-21011

Wilsons86 Reģ.: 22.10.2006

Gribeetu uzzinaat Juusu domas par motora mainju shim zveeram?! Vai ir iespeejams ielikt citas markas motoru, piemeeram, BMW. Un cik sarezjgjiiti tas vareetu buut. Esmu dzirdeejis, ka FIAT Croma 2,0i derot iekshaa. Ir kaadam info par to?

 
1 2
Wilsons86 Reģ.: 22.10.2006
0 0 Atbildēt

Nee! ar motora mainju vien nebuus liidzeets. Piekare, sajuugs un aatrumkaste neturees 2litra motora griezi...

Droshi vien ka jaamaina viss

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

šis jautajiens te jau xer zin cik reizes cilats

Wilsons86 Reģ.: 22.10.2006
0 0 Atbildēt

Es te jauninjais esu!

Galvenais jautaajums man tagad-vai izieshu skati, ja buus 2litru biidla ielikta???

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

ne jo ta skaitās 2 kategorijas parbuve,ar sekojošam prasibam ;projekts un saskaņosana,ekspertize,i togo ka tauta runā no 50-100 un uz aukšu

Wilsons86 Reģ.: 22.10.2006
0 0 Atbildēt

kas 50-100 un uz augshu?

Kaa jau teicu jauninjais)

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

LS

Wilsons86 Reģ.: 22.10.2006
0 0 Atbildēt

Domaa ar tik vien ietu cauri? A tur nav katram mezglam projekc un apreekjini jaataisa?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vo vo, tad jau labāk uzliec huļigankai žiguļa virsbūvi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šur tur vajadzēs ar fleksi piestrādāt, bet tas pieder pie lietas

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Te viens zons laikam Remarka trīs draugus salasījies.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Par Fiat croma šaubos, ka varēti derēt. var jaubūt, bet dzirdejis neesmu. Reālais ir FIAT ARGETNTA 2,0 16v, ~122 Zs, inžektors. bet eij nu atrodi mūsu platuma grados tādu. Pat kad kādreiz meklēju, tad atradu tadu tikai ar 2,0 un karburatoru, tam arī attiecīgi mazāk Zs.

Un, ja pats īpaši nerubī tehnikā, tad labāk nesāc. Tur tāpar ir nedaudz arī ar bleķiem japaņemās, jo kārba nelien iekšā u.c. problēmas. Arī karteris jāpārmetina, jo traucē. Nu izmakasa 500 Ls un uz augšu, un pats ar melnu muti staigāsi.

Reiz runāju ar vienu krieviņu, kurs bija šo lietu izbīdījis cauru. Prasīju nu kā gāja? Atbilde bija īsa - KOSMOSS

Vēl ir variants no BMW 2,0 litri četrcilindrīgo. tas variants ir pat reālāks, tikai kronšteini būs jāpārtaisa.

Bet viss reālākais variants ko arī tev iesaku ir to pašu 1,6 litru dzinēju uztaisīt uz 100~120 Zs un tev pietiks. Viņam svars iz zem tonnas un ies labi. Būtu labs aparāts ziemā uz ezera gonkām. vēl tik bloki ielikt un uz priekšu.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Es ar gribeeju teikt, ka dzineejs iet taa, kaa vinu baro....

Nopeerc jaunu dzineeju 1,8 (1,7) sprici, kaarbu normaalu latladaa vai kur citur uzliec sprici un mauc meitaas.

Vai veel labaak-sameklee nopuvušu zhigsi no jauniem gadiem, kam jau tas viss staav virsuu un atkal mauc meitaas...

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Jā cik atceros, tad jaunie 2107 nāca ar 1,7 litru motoru un piecinieci kārbu. Cenai nu nevajadzētu būt augstai.

Un vēl tak ir ņivas ar 1,7 inzektoru. Tā kā domā pats.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nav vienkarshak nopirkt 2litrigu huljiganku un maukt meitaas?

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Nekā īpaša no tā 1,7 l ņivas inžektora nav.

Ko tad tu īpašu ceri sagaidīt? tas ir VAZ. Vēl jau ir variants, kur krosinieki no golfiem 16V lika klasikās iekšā motorus. kaut kā pārtaisīja un lika viņus garensiski kā žiguļiem nāk.

Wilsons86 Reģ.: 22.10.2006
0 0 Atbildēt

Nu paldies dzjeki par info!!

domu par citas markas motora likshanu esmu atmetis. Nav pasham taadas zinaashanas, lai to izdariitu!

Ielikshu tai kapeikaa 1,6 motoru ar veber karbuli, paartaisiishu iepluudi un izpluudi. Veel vareetu pielikt "leeno" diferi no otraa zjika un kaadu piecinieci kaarbu!

Tikai varbuut kaads var pa kaarbu kaut ko pastaastiit. Cik es sapratu tad vaza aatrumkasteem 4ais iet "pa tiesho" un piektais ar palielinaatu paarnesumu. Tas taa visaam kasteem, vai tas tik kaarteejais krievu meistardarbs?

un, kas taadaa gadiijumaa buutu reaalaakais variants? otrais golfs tak naak ar piecinieci!?

Wilsons86 Reģ.: 22.10.2006
0 0 Atbildēt

Nu es ar zinu! Esmu izlasiijis 4 graamatas savaa muuzjaa un shii ir viena no taam)

Bet varbuut Tu kaut ko zini par taam kaarbaam??

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Tikai varbuut kaads var pa kaarbu kaut ko pastaastiit. Cik es sapratu tad vaza aatrumkasteem 4ais iet "pa tiesho" un piektais ar palielinaatu paarnesumu. Tas taa visaam kasteem, vai tas tik kaarteejais krievu meistardarbs?

un, kas taadaa gadiijumaa buutu reaalaakais variants? otrais golfs tak naak ar piecinieci!?

========================

Normaali tas taa ir visaam kasteem - 5. paarnesumam skaitlis ir zem 1.0. No iznjeemumiem atminu vecos BMW, kur bija "parastaa" kaarba ar 5. paarnesumu zem 1.0 un "sporta" kaarba, kur 5. paarnesumam skaitlis bija 1.0, vienkaarshi 1 - 5

paarnesumi bija "smalkaak saskaldiiti".

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

5. ātrums tām kārbām ir iekombinēts aizmugures galā, blakus atpakaļātrumam. zobrati salīdzinājumā ar pārējo 4 robu zobratiem ir šauri. eļļošana tajā galā -

Vispārējs uzskats ir - 5 robu kārbas neizturīgākas par četriniecēm.

========================

Mjaa, jo VAZ savaaca no itaaljiem kaarbu, kuru tie pashi sen bija nomainiijushi ar izturiigaaku konstrukciju (5 aatruma zobrati nebij ar konsoles stiprinaajumu). Jaadomaa, ka taa bija kljuuda. Ja lietoja kvalitatiivas ellas, principaa probleemu nebija arii ar VAZ variantu. Un shauraaki zobrati 5 aatrumam nav nekaads promahs - slodzes ta tur stipri mazaakas, kaa, teiksim 1. vai 2..

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Jautaajums tiem, kas atceras vaz karburatorus:

Kaadi izmeeri bija veebera diizeem, taam kuras veraas un netaupa benziinu?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nezinu par cromas motoru bet fiat regata 2litru dohc točna der.Man viens pazistams krosists ielika.Pat pie karbas dereja

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es ka bijushais sapi$sTS fiatists varu pateikt sekojosho.

1. nekas tur neder un kapeikaj argendas motoru piemonteet nevar. ja nu vienigi tu esi galiigi debils skruvetajs kuram chista darit nav ko

2. fiata motooru ja gribi ielikt, tad noperc visu fiatu pa 150ls

vairak neko neteikshu, tie laiki ka kads kautko tadu darija ir senpagajushi, ja tu butu 7 gadus apakalj tadu jaut. uzdevis, tad varbut tev buti pateicis konkretak ko un ka darit, jo man ari agrak tads plans ar regati bij, bet tagad teikshu tev konkreti un atklati: pi$ sudu un ej gulet

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: nezinu par cromas motoru bet fiat regata 2litru dohc točna der.Man viens pazistams krosists ielika.Pat pie karbas dereja

ev ej dir$t. neder. tocna zinu ka neder, tochna tochna tavs krosists tev smagi sadirsa

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

cik nu sadirsa pats redzeju.Ta regata bij 78 gada.Nevajag jau ta iesvist uzreiz.Nezinu cik ilgi viņš bij jajies bet tas auto gaja.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti