Fords raustās

galant Reģ.: 20.09.2006

Lieta tāda, tika nomazgāts Ford mondeo motors. Viss oki doki, bet pēc 1 nedēļas mašīnai uzdodot strauji gāzi, tā raustās. Kā tiek sasniegti 3000, 4000 apgr, tā viss ir kedā. Tika nomainītas sveces - 2as dienas viss labi, un atkal sāk raustīties.

Kāds nezin kas par lietu varētu būt un kāds ir risinājums šai problēmai?

Paldies jau iepriekš

Laimīgu Jauno gadu visiem

 
1 2
galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Aizmirsu piebilst, tas ir fords mondeo 1996.gada.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Maini svečvadus, visu komplektu, un brauksi neraustoties

Laimīgu Jauno Gadu visiem!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S. nav ko mazgāt motoru, kādreiz arī baigi patika ka motors tīrs, bet parasti pēc mazgāšanas visādas problēmas sāka veidoties, tā arī pēdējo 8 gadu laikā motorus savām mašīnām vairs nemazgāju.

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: P.S. nav ko mazgāt motoru, kādreiz arī baigi patika ka motors tīrs, bet parasti pēc mazgāšanas visādas problēmas sāka veidoties, tā arī pēdējo 8 gadu laikā motorus savām mašīnām vairs nemazgāju.

Pie tāda secinājuma arī mēs nonācām...par tiem svečvadiem - Paldies

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Oriģinālais svečvadu komplekts ~60-70Ls, bet ja labi pameklē var dabūt "Champion" vai līdzīgu, par kadiem 18 Ls (pameklē Ford daļās čiekurkalnā)

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Oriģinālais svečvadu komplekts ~60-70Ls, bet ja labi pameklē var dabūt "Champion" vai līdzīgu, par kadiem 18 Ls (pameklē Ford daļās čiekurkalnā)

Paldies, bet man tā problēma ir notikusi īrijā un es jau pasūtiju ford salonā par 40 eur komplektu!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

galant rakstīja:

DM rakstīja: Oriģinālais svečvadu komplekts ~60-70Ls, bet ja labi pameklē var dabūt "Champion" vai līdzīgu, par kadiem 18 Ls (pameklē Ford daļās čiekurkalnā)

Paldies, bet man tā problēma ir notikusi īrijā un es jau pasūtiju ford salonā par 40 eur komplektu!

Lai veicās!

P.S. nobraucu 4 gadus ar Mondeo, laba uzticama mašīna, novembrī pārdevu, tagad esmu Renault useris.

Laimīgu Jauno Gadu, arī "trimdas" Latviešiem

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

galant rakstīja:

DM rakstīja: Oriģinālais svečvadu komplekts ~60-70Ls, bet ja labi pameklē var dabūt "Champion" vai līdzīgu, par kadiem 18 Ls (pameklē Ford daļās čiekurkalnā)

Paldies, bet man tā problēma ir notikusi īrijā un es jau pasūtiju ford salonā par 40 eur komplektu!

paarbeedzeejs hu.jeva!! laimiigu paareejiem Jauno Gadu!!

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

galant rakstīja:

DM rakstīja: Oriģinālais svečvadu komplekts ~60-70Ls, bet ja labi pameklē var dabūt "Champion" vai līdzīgu, par kadiem 18 Ls (pameklē Ford daļās čiekurkalnā)

Paldies, bet man tā problēma ir notikusi īrijā un es jau pasūtiju ford salonā par 40 eur komplektu!

paarbeedzeejs hu.jeva!! laimiigu paareejiem Jauno Gadu!!

Es esmu atbraucis tikai ciemos.

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

galant rakstīja:

shmurger rakstīja:

galant rakstīja:

DM rakstīja: Oriģinālais svečvadu komplekts ~60-70Ls, bet ja labi pameklē var dabūt "Champion" vai līdzīgu, par kadiem 18 Ls (pameklē Ford daļās čiekurkalnā)

Paldies, bet man tā problēma ir notikusi īrijā un es jau pasūtiju ford salonā par 40 eur komplektu!

paarbeedzeejs hu.jeva!! laimiigu paareejiem Jauno Gadu!!

Es esmu atbraucis tikai ciemos.

...ciemos uz 1 gadiņu!

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

galant rakstīja:

Es esmu atbraucis tikai ciemos.

un jau paspeeji autinju sajaat....

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ek , peleka latviesha skaudiba...

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja:

galant rakstīja:

Es esmu atbraucis tikai ciemos.

un jau paspeeji autinju sajaat....

ko var nemties ibio, atbraucu ciemos un cita cilvēka vietā vnk uzrakstiju minēto problēmu un viss....ne es palikshu seit uz gadu ne es esmu braucis seit pie stuures....

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Laimīgu Jauno Gadu!

Ir tāda lieta - nevajag aiztikt un uzlabot to, kas jau tā labi darbojas. Iespējams svečvadi, iespējams kaut kāds datčiks.

ledus9 Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Mainot svečvadus, apskaties arī sveces. Tas nekas, ka jaunas. Beigta svečvada dēļ pilnīgi jaunai svecei dažu dienu laikā izolatorā tiek izgrauzts grāvis un turpmāk dzirkstele plūdīs tur, pie viena sačakarējot jauno svečvadu. Raksturīga problēma Mondeo.

Un vēl - izmantojot sliktu svečatslēgu šitam auto ir viegli salauzt sveci.

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

ir liidziiga probleema vienam draugam.

auto Ford Sierra 84 vai 86 gads. Raustaas un slaapst kameer auksts motors, vajag kaadas 15 minuutes darbinaat, tad viss kaartiibaa.

Nepaliidz pat ja 5 minuues aktiivi tiek braukts, visu laiku jaatur gaazes pedaalis. Motors taa riktiigi arii pie aktiivas brauksanas tikai peec kadaam 10-15 min uzsilts. Karborators tika izpuusts. Degvielas padeves vadi skatiiti.

Degviela - benziins. Itkaa 1.6 motors, bet ir aizdomas, ka ir mainiits un ielikts kaads 2.0, bet nu tas ir tikai pieneemums.

Degvielas pateerins ir liels apmeeram 15litri pilseetaa.

Ja kaads saskaaries ar taadu probleemu, tad padalieties pieredzee.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

No kā tas fords raustās? No kaimiņu bulterjera?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

galant rakstīja:

DM rakstīja: Oriģinālais svečvadu komplekts ~60-70Ls, bet ja labi pameklē var dabūt "Champion" vai līdzīgu, par kadiem 18 Ls (pameklē Ford daļās čiekurkalnā)

Paldies, bet man tā problēma ir notikusi īrijā un es jau pasūtiju ford salonā par 40 eur komplektu!

Lai veicās!

P.S. nobraucu 4 gadus ar Mondeo, laba uzticama mašīna, novembrī pārdevu, tagad esmu Renault useris.

Laimīgu Jauno Gadu, arī "trimdas" Latviešiem

Renaultiem arī nav ieteicams mazgāt motorus-ūdens ne tikai čakarē aizdedzi,bet var sabeigt dažu releju,kas maksā ap100ls

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Laimīgu jauno gadu arī Smongam un Gnomam!

Lai svečvadi paliek sausi!

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

raustaas, kameer nav uzsilis. Ja zinaatu no kaa raustaas, tad probleema tiktu atrisinaata, bet pagaidaam nav ideju. Auto ir paaraak vecss, lai pagaidaam dziitu uz servisiem, bet ja nekaadu ideju un risinaajumu nebuus, tad taa naaksies dariit.

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Lai nevajadzētu taisīt jaunu topiku, turpinu veco...

Jā sāka raustīties motors, netur mazos apgriezienus... slāpst....

sveces nomainītas, svečvadi arī, spole arī..... ko tālāk?

nevarētu būt vaina Lambda zondē, vai kataliaztorā, jo pirms sāka raustīties, piefiksēju ka tāds gurdenāks palicis, grūtāk ieskrienas. Motors 2,0l bendzīns. Auto Mondeo 1999.g.

Txn.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ko tu te prasi, marš uz servisu lai nolasa kļūdas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vecs paliek fordelis

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Varbūt trīc kājeles?

diez vai... kāja ir pietiekami smaga.... neiesaku pārbaudīt....

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

1.kārt nākamreiz nepieļauj vislielāko kļūdu šados gadījumos, ko dara vairums ipašnieku, ka pie šāda veida defektiem maina visu vien ko var nomainīt, sākot ar svecēm, beidzot ar iesmidzināšanas sistēmu. Nebrauc uz tādu servisu, kurš saka - nomainisim to un to un tad jau redzēsim....

Servisā vispār biji, vai mainiji visu pats?

Servisā biju, bet jaunu neliku patiesībā, jo bija donors no kā uzlikt, pie tam donoram tas viss tika uzlikts jauns. Oriģinālās Forda detaļas,un pārbaudīt..... nekas labāks nekļuva.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti