Auto mazgāšana

kliks Reģ.: 27.07.2006

Ņemot vērā draudīgo situāciju - automātiskās mazgātavas ir ar birstēm un tās bez birstēm ir ar rindām, kā arī rokas mazgātavu drausmīgo kvalitāti un cenas, pēc ilgiem laikiem nomazgāju autiņu pats.

Vai kāds zin kādu labu mazgātavu, kur nenodīrā ādu pār acīm+ vēl ciešami nomazgā.

 
1 2
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Agnia rakstīja: Mazgāju pati. Reti kad braucu uz automazgātavu.

Ja kādam vajag, lai brauc pie manis. Par naudām nomazgāšu ar tādu pašu mīlestību kā savējo

kur un par cik .

Kur - tas ir tas sāpīgākais jautājums. Nedzīvoju privātenē, tāpēc mašīnu mazgāju "koplietošanas"pagalmā, kas vispār skaitās nelikumīgi un tāpēc arī tur reti mazgāju! Nez ko teiktu kaimiņi, kad ieraudzītu, ka es mazgāju jau kuro mašīnu un vēl stāv rinda Tak noštučīs policijai un nodokļu inspekcijai, kas vēl gribēs nodokļus ieraut nāsīs Nemaz nerunājot par sodu par dabas piesārņošanu.

Vispār braucu pie mammas, šai privātene un tur var mašīnu kaut baseinā izpeldināt

Ja piedāvājat vietu un izejmateriālus, es pēc darba kādam varu auto nomazgāt. Par cenu nezinu, labāk piedāvājiet

Mans ikdienas maršruts Jūrmala->Purvciems->Jūrmala

nus Ok. var mana rūpnīcā atvērt typa auto washingu

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

saf rakstiija: A ir vēl Rīgā mazgātuves, kur pats var mazgāt, iemetot kopču automātā, tā kā bija Krasta ielā netālu no Mola.?

Man ar interese vai riigaa ir vieta kur var pats nomazgaat un ievaskot mashiinu. Iznjemot pagalmu, privaatos paglamus utt. Un veelams lai tas notiktu zem jumta nevis lauka viduu.

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

pie aviacijas instit, ex RAU, lomonosova ielaa mojka tur pa 3ls ar vasku mazgaa ar rokaam un nav nekadu probl. zaajehbis!

isteniiba nekad nav bijis ipashu pretenziju pret mojku pie botaniskaa, nevis anrii, bet otra pusee pie statika te gan autors slikti par to atsaucas, nu hvz, moz vinam kaads shrots, ka taa slikti nomazgaaja, normali tur viss ir ok... avot jurmalas gatvee, pretii amatn vsk ir nenormalie halturshiki, taa hlturee un slikti mazgaa ka gribas :vemt: un vel diiraaa 4 !!!!!!!! lati

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

valdiuss rakstīja: saf rakstiija: A ir vēl Rīgā mazgātuves, kur pats var mazgāt, iemetot kopču automātā, tā kā bija Krasta ielā netālu no Mola.?

Man ar interese vai riigaa ir vieta kur var pats nomazgaat un ievaskot mashiinu. Iznjemot pagalmu, privaatos paglamus utt. Un veelams lai tas notiktu zem jumta nevis lauka viduu.

jaa... tu laikam domaa shitaa- iedod tev kerheri un vasku kadu stpainiti shkidraa vaska, karstu udeni un to visu tu tur dragaa pa pilani klapei un taa kadas 2-3reizes un TAS viss samakasaa 1latu, ja?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja:

valdiuss rakstīja: saf rakstiija: A ir vēl Rīgā mazgātuves, kur pats var mazgāt, iemetot kopču automātā, tā kā bija Krasta ielā netālu no Mola.?

Man ar interese vai riigaa ir vieta kur var pats nomazgaat un ievaskot mashiinu. Iznjemot pagalmu, privaatos paglamus utt. Un veelams lai tas notiktu zem jumta nevis lauka viduu.

jaa... tu laikam domaa shitaa- iedod tev kerheri un vasku kadu stpainiti shkidraa vaska, karstu udeni un to visu tu tur dragaa pa pilani klapei un taa kadas 2-3reizes un TAS viss samakasaa 1latu, ja?

Jā pie VW salona Rīgā bija kādreiz mazgātuve, kur pats varēji mazgāt, bet nevis kā bummerr domā, ka mazgā kamēr apnīūk, bet viena maksa uz noteiktu laiku laikam bija, nu līdzīgi kā Statoilā putekļusūcējs.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

kaut kur uz Matisa ielas esot baigi laba mazgatuve, ta runa tautaas.............

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Enri pie nobrauktuves no Zemitāna tilta ir ok, bet lēti gan nav.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti