Kada vispar ir dzive Megane?

Mihails28 Reģ.: 27.01.2007

Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

 
1 2 3 4 5
senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Vienu reizi mūžā sievastēvs veda ar darba Megani un tad iesala ātrumapārslēga mehānisms, jo zem hrenova palastmas aizsargiem bija sadzīts sniegs un tas sasala. Labi , ka tolaik uz Pļaviņu apvedceļa bija estakāde, kur varēja izkasīt sniegu ārā. Ir estakāde ir reino!

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

konkrēts jautājums: Kada vispar ir dzive Megane?

konkrēta atbilde: Normāla, tik žēl, ka Renault!

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

kad iet tad jau laba ,galvenais lai nav nodzīta lidz klinķim!!!

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

pārāk vispārināts jautājums jauna-veca ?????

ja veca tad cik naudas tā grib !!!

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

kameer Volvo bija remontaa, dabuuju nedaudz variaak kaa nedeelju pavizinaaties ar megane clasic 1.6 benziins 98 gads.

Neko sliktu nevaru teikt.

Cik zinu, tad remonts vinjai leets. Remonteejam reizi gadaa, uzreiz peec tehniskaas, jo reti kad ar pirmo iziet.

Lielaakas probleemas ar ritoso, parasti taas visas bukses nobeidzas, diski arii jaamaina katru gadu(varbuut kaadu braaki liek?).

Bet nu nekas nopietns tam auto nenotiek.

Sajaa bija daudz sekstru, pat priekseeja loga apsilde, kas ir ljoti liels pluss ziemaa.

Seedeesana eerta, vadiiba arii. Normaals videejaas klases auto. Ar Volvo saliidzinaat nevar, bet ar kaadu Astra, Mazda 232, Vectra, Golf 3; 4 liimenii vien ir.

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Megane NAV vidējā, bet gan kompaktklase. Neglaimo sev.

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

ja taa padomaa, tad tev ir taisniiba. videejaa nedaudz tomeer lielaaki auto un eertaaki.

Bet nu auto kopumaa nav slikts.

Tiesa gan pamaniiju taadu kaa nejausiibu, ja man vajag tik joslaa vai veikt kreiso pagriezienu, tad ar megani jaagaida kaadi 6-7 auto( labaakajaa gadiijumaa), bet ar Volvo kaadi 2-3.

Bet nu tas 1.6 motorins taads ziperiigs, uzraaviens pietiekami labs.

Ja grib lielas eertiibas, tad tad nav iistais. Sis ir piemeerots no maajam uz darbu vai darba auto.

Biivdienaas var braukt, bet ne daudz cilveeku.

Bagaanzieks plass, bet ne paaraak augsts, taapeec gruuiibas ar lielu mantu ieliksanu.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja: Megane NAV vidējā, bet gan kompaktklase. Neglaimo sev.

Tas ir normāli,liela daļa reno īpašnieku sev glaimo un ceļ savu mizu debesīs.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: cik ir runāts ar mentiem, tad reno ir otri sliktākie aiz roveriem

Ņemot vērā to, kā menti jāj savus dienesta auto, (ja pat vienu no izturīgākajiem apvidniekiem var nojāt) tad jau Renault ir tīri izturīgs.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Mihails28 rakstīja: Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

Vispār vajadzēja pieminēt par kura gada Megani ir runa.

Jebkura mašīna ir laba, ja viņa ir tehniskā kārtībā, ja iepriekšējais saimnieks ir bijis tizlenis un nav uzturējis mašīnu kā pienākas, tad arī S klases MB var nojat tā, ka vienreiz izbraucot sabojāsi iespaidu par MB.

Iesaku aprunāties ar kādu, kas tiešām lieto Megani, citādi iekš iauto Tev mēģinās iestāstīt, ka īstie auto ir TIKAI BMW un Audi a pārējie visi is s*di, ak jā vēl laba mašīna esot dīzeļpasāts (praktiskajam latvietim).

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: cik ir runāts ar mentiem, tad reno ir otri sliktākie aiz roveriem

Ņemot vērā to, kā menti jāj savus dienesta auto, (ja pat vienu no izturīgākajiem apvidniekiem var nojāt) tad jau Renault ir tīri izturīgs.

Nekas nav nenobraucams. Un paskaties,cik gadus tie roveri šiem kalpo un cik ir noskrējuši un vēl skrien un tad filosofē.

EgoistsL Reģ.: 22.11.2006
0 0 Atbildēt

esmu braukājis ar 1999.gada megani. ziemā pieleca labi. pat pēc lielajiem saliem leca ideāli. ņiprs. izturīgs. remontiem atdots reti un tie nebija dārgi. jāņem vērā tas, ka tā bija darba automašīna un visi attiecīgi ar to arī brauca. tomēr jābrauc uzmanīgi, nav stabils, pakaļu grūti savaldīt.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

DM rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: cik ir runāts ar mentiem, tad reno ir otri sliktākie aiz roveriem

Ņemot vērā to, kā menti jāj savus dienesta auto, (ja pat vienu no izturīgākajiem apvidniekiem var nojāt) tad jau Renault ir tīri izturīgs.

Nekas nav nenobraucams. Un paskaties,cik gadus tie roveri šiem kalpo un cik ir noskrējuši un vēl skrien un tad filosofē.

Nu es par to arī runāju, ja paši menti Megani liek kā otro aiz Rovera, kas cik gadus tie roveri šiem kalpo un cik ir noskrējuši un vēl skrien tad jau jābūt Ok.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vai gadījumā Pirmajam nebija Megane II? Vai es kaut ko jaucu?

Par Megane nemāku teikt, bet Scenics gan ir ļoti izturīga mašīna.

Jau vairākkārt šajā portālā esmu rakstījis par sava senča viedokli par Scenic. Viņš no nulles līdz 250 000km ir nobraucis trīs Scenicus - gan pašu pirmo, gan feisliftoto modeli un šobrīd brauc ar jauno.

Protams, katram auto gadās dažādas līelākas vai mazākas ķibeles, bet visā visumā lūzt daudz mazāk unir daudz uzticamāks nekā citi taksometri (fāterīts ir taksists) - pat MK ne tuvu nestāv klāt.

Vienīgi jāsaka, ka tieši pirmais Scenic (1998.gada) esot lūzis vismazāk. Ne velti vēl joprojām RTP rīcībā ir daži Scenici, kuru nobraukums jau ir sasniedzis pusmiljonu!!!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Atvainojos topika autoram , neko nevaru pateikt par Megani, jo nav bijusi darīšana.

Toties esmu 3 mēnešos nobraucis 10 kkm ar jaunu Renault kabluku - ķenguru.

Neizplūstot sīkākos komentāros teikšu - piedzīvojumi ar šo auto man devuši apņemšanos nekad dzīvē neizdot SAVU naudu par Renault.

Vai nu Tev nav veicies,vai man ir veicies bet par Renaultiem man ir tikai pozitīvas emocijas.Ar viņiem braucu no 1994.gada-RTP 2,5 gadus ar R21,Preses apvienībā ar ekspresi,pēc tam ar Ķenguru,tagad citā iestādē ar Ķenguru-uz ceļa nekad neesmu palicis.Arī remonti minimāli-pāris reizes mainīti stūres pirksti,izņēmums preses apvienībā pakaļējiem amortiņiem bukses neturēja vairāk par 60000 km,jo vadājām lielus smagumus-reizi nedēļā ap tonnu,pārējās dienās 700-800kg.Arī dēls tagad brauc ar manu 21 gadu veco R21.Pašam Lagūna-iet labi,viss strādā un nekas nelūst.Ja salīdzina ar Pasātu vai A6,tad starpība ir tikai cenā.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Nesen man viena paziņa nopirka 99 gada Megani-saka ka patīkot-klusa un ļoti ekonomiska.Tikpat vecs Golfs maksāja par 1500eiro vairāk.Ja taisies braukt ilgi,tad ņem, ja tikai nav nojāts.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

vai tad nav normalu masinu vairs ko nopirkt,ir tak bmw un mersi normalas masinas.Ko tadas tarbas var pirkt nesaprotu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

megānes patiesībā ir trīs

95-99 gadi

99-02 gadi

02-...

no scenic atšķiras tikai virbūve - prakstiski visas piekares daļas utt ir tās pašas

par kuru tu vēlies dzirdēt tuvāk??

līdz 99 gadam vizuāli tā ir ir ar knābi uz kapota - benzīna motori ir astoņvārstu monošprice

99-02 benzīna motori ir 16vārstu daudzpunktu. vizuāli izskatās kā iepriekšējā, tikai caurpīdīgi lukturi - standartā visām 4 gaisa spilveni, abs un no 01 gada bremžu asistents... pilnībā cinkota

02-... benzīni 16v un tikai. 1.6 un 2.0 benzīnniekam ir vārstu vadība (renault analogs hondas vītekam), 1.4 NAV

dīzeļi

dCi sāk parādīties 2001 gadā - (uzmanīgi, nejaukt ar dTi uttt.)

1.5dCi un 1.9dCi dīzeļi ir 8 vārstu.... 2.0 dCi 16vārstu

p.n.

man pašam personīgi ir bijusi vidējā (tā, ko pats renault sauca par "new megane"), un tagad ir megane II

dzekam vienam bija arī pati pirmā megane

vājā vieta ir priekšas piekare (sevišķi otrajai) - īpaši ja taisies braukt pa zemes ceļiem

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Patīk man cilvēki kas pērk auto tādēļ, ka

lēts remonts

maz rij

pārvieto pakaļu a-z

Es iedalu autiņus 6 kategorijās

1) Neuzticami šroti (tāds kas pēc būtības ir šrots + vēl neuzticams un lūztošs. Teiksim viens otrs francūzis...)

2) Uzticami šroti (kas pēc būtības ir lēts, taču uzticams. Teiksim Dacia Logan. Runāju ar taksistu kas jau 90k novālējis bez probl.)

3) Neuzticami vidēji auto (kas ir braucams, taču neuzticams.)

4) Uticams vidējs auto (lūk ar šādu jābrauc normālam cilvēkam kam nevajag premium auto. Šajā kategorijā ietilpst teiksim volvo)

5) Neuzticams premium auto (premium autiņš - vācu autiņš)

6) Uzticams premium auto (auto kas ir premium + uzticams. Teiksim Porsche)

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Patīk man cilvēki kas pērk auto tādēļ, ka

lēts remonts

maz rij

pārvieto pakaļu a-z

Es iedalu autiņus 6 kategorijās

1) Neuzticami šroti (tāds kas pēc būtības ir šrots + vēl neuzticams un lūztošs. Teiksim viens otrs francūzis...)

2) Uzticami šroti (kas pēc būtības ir lēts, taču uzticams. Teiksim Dacia Logan. Runāju ar taksistu kas jau 90k novālējis bez probl.)

3) Neuzticami vidēji auto (kas ir braucams, taču neuzticams.)

4) Uticams vidējs auto (lūk ar šādu jābrauc normālam cilvēkam kam nevajag premium auto. Šajā kategorijā ietilpst teiksim volvo)

5) Neuzticams premium auto (premium autiņš - vācu autiņš)

6) Uzticams premium auto (auto kas ir premium + uzticams. Teiksim Porsche)

Pirms iedalīt auto kategorijās, ļoti lilu lomu spēlē ienākumu līmenis.

Vari apdristies, bet nekad neatļauties savu uzticamo premium Porsche.

Kamēr ir svarīgākas lietas, kur ieguldīt naudu uzskatu, ka noteicošais ir, kā teici lēts remonts, maz rij, pārvieto pakaļu a-z

Kad dzīvē sakārtots -piem: darbs (labākais savs business), māja, ģimene, bērni, kam nekas netrūkst, ceļojumi vismaz 1 reiz gadā, kur vēlies, utt, kad paliek "liekie" līdzekļi , tad var sākt noteikt kritērijus uz auto.

Latvijā izplatītākais variants: īrēts dzīvoklis, nestabils darbs, bērnu pagaidām nav (visādas atrunas kāpēc nav), grūtos brīžos mamma palīdz, bet pie loga BMW, vai VOLVO ~2000-2004g Vo kruta ne

Pats kādreiz sāku ar 18 gadīgu VAZ kapeiku, likās Ok, nopirku 13 gadīgu MB, likās WooW, vēlāk 10 gadīgs Peugeot (piedzima 1 bērns) tad 12 gadīgs BMW, tad 9 gadīgs Ford (piedzima 2 bērns), nu jau 2006 gadā (bet) Renault (2006g), pagaidām Ok., bet mērķis ir kāpt uz augšu tālāk.

Secinājums, ja mašina nav pirmās nepieciešamības lieta, tad brauc ar to, kas ir praktisks (budžetam labvēlīgs)

Labi, eju iedzert

Visiem jauku 5dienas vakaru un vīīīkendu

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Patīk man cilvēki kas pērk auto tādēļ, ka

lēts remonts

maz rij

pārvieto pakaļu a-z

Es iedalu autiņus 6 kategorijās

2) Uzticami šroti (kas pēc būtības ir lēts, taču uzticams. Teiksim Dacia Logan. Runāju ar taksistu kas jau 90k novālējis bez probl.)

es ar 88.g asconu arii biju novaaleejis bez probleemaam kaadus 120tk, taa ka tas nav raadiitaajs tad tam autinjam bij jau 10 g.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Pirms iedalīt auto kategorijās, ļoti lilu lomu spēlē ienākumu līmenis.

Vari apdristies, bet nekad neatļauties savu uzticamo premium Porsche.

Kamēr ir svarīgākas lietas, kur ieguldīt naudu uzskatu, ka noteicošais ir, kā teici lēts remonts, maz rij, pārvieto pakaļu a-z

Kad dzīvē sakārtots -piem: darbs (labākais savs business), māja, ģimene, bērni, kam nekas netrūkst, ceļojumi vismaz 1 reiz gadā, kur vēlies, utt, kad paliek "liekie" līdzekļi , tad var sākt noteikt kritērijus uz auto.

Latvijā izplatītākais variants: īrēts dzīvoklis, nestabils darbs, bērnu pagaidām nav (visādas atrunas kāpēc nav), grūtos brīžos mamma palīdz, bet pie loga BMW, vai VOLVO ~2000-2004g Vo kruta ne

Pats kādreiz sāku ar 18 gadīgu VAZ kapeiku, likās Ok, nopirku 13 gadīgu MB, likās WooW, vēlāk 10 gadīgs Peugeot (piedzima 1 bērns) tad 12 gadīgs BMW, tad 9 gadīgs Ford (piedzima 2 bērns), nu jau 2006 gadā (bet) Renault (2006g), pagaidām Ok., bet mērķis ir kāpt uz augšu tālāk.

Secinājums, ja mašina nav pirmās nepieciešamības lieta, tad brauc ar to, kas ir praktisks (budžetam labvēlīgs)

Labi, eju iedzert

Visiem jauku 5dienas vakaru un vīīīkendu

Kad man pieteicās meita, pārdevu M3 un nopirku M5 Bet tāpat ratus var ielikt tikai tad ja noņem pakaļējos riteņus ratiem Bet neesmu labs piemērs, esmu galējs ekstrēmists kā mums mācija mikroekonomikā tādēļ neņemiet piemēru

Varu ieteikt tikai to, ka drošībā pirmā vietā tādēļ kā minimums ir vidējās klases auto (pasāts, A4, 3er utt) un vēlāms pēc iespējas jaunāks. PAvisam ideālā variantā ~ 2000-2001 gada Range Rover 4.6HSE ar gāzi. Nenobraucams, drošs, respektabls

ulza Reģ.: 17.09.2004
0 0 Atbildēt

Ļoti labs auto!!! Trīs reiz nedēļā var darbu nokavēt, jo nomirst elektronika, detaļas ļoti lētas un nemaz neplīst, pērc nost!!!!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

. PAvisam ideālā variantā ~ 2000-2001 gada Range Rover 4.6HSE ar gāzi. Nenobraucams, drošs, respektabls

atradis etalonu... 2000. gada rendžs vispazīstamaākais ar savu neuzticamību! Tiesa, dzinējs tam ir odziņa! Bet piekare, utt - pārāk sarežģīta konstrukcija sliktiem ceļiem, pārāk mīksta - labiem! Un vispār kronis visiem taviem apgalvojumiem - AR GĀZI! Vecīt, kas brauc ar reindžu un gāzi, ir svētuma zaimotājs! Varbūt poršā ari gribi gāzi? Un tev tajā slavenajā M ciktur arī ir gāze?

Bet tas viss ir offtopic, kā viss, kur iegriežas Mr E.

Par reno - uzticami auto, kam lētākas, kā vidēji, apkopes un remonti. Sameklē labu eksemplāru, un brauc, bēdu nezinādams.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

ulza rakstīja: Ļoti labs auto!!! Trīs reiz nedēļā var darbu nokavēt, jo nomirst elektronika, detaļas ļoti lētas un nemaz neplīst, pērc nost!!!!

Elektronika nu gan reti mirst-vairāk problēmas var radīt savienojumi štekeros un netīras klemmes.Tam par iemeslu ir pavirša spraušana un netīrumi.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti