Kada vispar ir dzive Megane?

Mihails28 Reģ.: 27.01.2007

Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

 
1 2 3 4 5
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Mihails28 rakstīja: Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

it kā feins auto. pat iztur mūsu ģimenes sieviešu braukšanu. tikai pastāvīgi bākas vāciņš piesalst. domāju tikai mūsējam tā neveicas, bet tad arī taksistus ievēroju ar pusaizvērtiem vāķeļiem braukājam. un pats šausmīgākais MM servisa cenas. 40k km apkope 156Ls. VEHO līdzīga apkope izmaksāja uz pusi mazāk.

nezinu ko tev mainīja...

1.9dCi 40k apkope bija mazbišķiņ zem simta

p.n.

kas tam bākas vāciņam var piesalt??? nedurī tautu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: Man nākamnedēļ Meganei 1.9dCi jāmaina zobene, jo 80000 km jau apkārt

Pirmais, kāds tev ir epasts or smth, vajag info par garantijas lietiņām.

zobeni tev toč pa garantiju nemainīs

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

opc rakstīja: Man nākamnedēļ Meganei 1.9dCi jāmaina zobene, jo 80000 km jau apkārt

Pirmais, kāds tev ir epasts or smth, vajag info par garantijas lietiņām.

zobeni tev toč pa garantiju nemainīs

tas skaidrs, bet cik saportu ar labu ciparu par to jarekinas. kas vel ietilpst "pilnaja apkope" ?

man interese ka lai pasniedz to check injection problemu, ta lai vinu noverstu pa garantiju

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja:

Mihails28 rakstīja: Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

it kā feins auto. pat iztur mūsu ģimenes sieviešu braukšanu. tikai pastāvīgi bākas vāciņš piesalst. domāju tikai mūsējam tā neveicas, bet tad arī taksistus ievēroju ar pusaizvērtiem vāķeļiem braukājam. un pats šausmīgākais MM servisa cenas. 40k km apkope 156Ls. VEHO līdzīga apkope izmaksāja uz pusi mazāk.

nezinu ko tev mainīja...

1.9dCi 40k apkope bija mazbišķiņ zem simta

p.n.

kas tam bākas vāciņam var piesalt??? nedurī tautu

piesalst, iesalst hvz kā to nosaukt, bet sievasmāte regulāri izbrauc tukšu bāku(ja ārā zem -10), jo nevar atvērt bākas vāciņu, kas ir arī korķis. Ir tur tāda vāciņu bloķējoša bulta, tā to ziepi arī taisa

ko mainīja? sveces,filtrus,eļļu+darbs, pie tam sveces pirms noteiktā laika, iepriekš nebrīdinot.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja:

Mihails28 rakstīja: Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

it kā feins auto. pat iztur mūsu ģimenes sieviešu braukšanu. tikai pastāvīgi bākas vāciņš piesalst. domāju tikai mūsējam tā neveicas, bet tad arī taksistus ievēroju ar pusaizvērtiem vāķeļiem braukājam. un pats šausmīgākais MM servisa cenas. 40k km apkope 156Ls. VEHO līdzīga apkope izmaksāja uz pusi mazāk.

nezinu ko tev mainīja...

1.9dCi 40k apkope bija mazbišķiņ zem simta

p.n.

kas tam bākas vāciņam var piesalt??? nedurī tautu

piesalst, iesalst hvz kā to nosaukt, bet sievasmāte regulāri izbrauc tukšu bāku(ja ārā zem -10), jo nevar atvērt bākas vāciņu, kas ir arī korķis. Ir tur tāda vāciņu bloķējoša bulta, tā to ziepi arī taisa

ko mainīja? sveces,filtrus,eļļu+darbs, pie tam sveces pirms noteiktā laika, iepriekš nebrīdinot.

sveces pēc ražotāja grāmatas jāmaina pa 40k... man uz 40k sveces nemainīja, tikai pārbaudīja.... nezinu kāpēc, jo sveces pārbauda pati mašīna katru reizi pirms startēšanas....

nav bijušas nekādas problēmas iedarbināt mašīnu jebkuros mīnusos....

p.n.

ne reizi nav bijusi kaut mazākā problēma ar bākas centrālo atslēgu.....

moš sievasmāte aizslēdz mašīnu un tad mēģina atvērt bāku

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

opc rakstīja:

Pirmais rakstīja:

opc rakstīja: Man nākamnedēļ Meganei 1.9dCi jāmaina zobene, jo 80000 km jau apkārt

Pirmais, kāds tev ir epasts or smth, vajag info par garantijas lietiņām.

zobeni tev toč pa garantiju nemainīs

tas skaidrs, bet cik saportu ar labu ciparu par to jarekinas. kas vel ietilpst "pilnaja apkope" ?

man interese ka lai pasniedz to check injection problemu, ta lai vinu noverstu pa garantiju

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja: Vakar kolēģa Meganei (2004, 1,6 L parasta komplektācija) pienācās mainīt zobsiksnu... 480 LVL tas maksāja. Principā Auto Rīgas A6 zobsiksnas maiņas cena... Dzinējs esot bijis jāceļ ārā, jo savādāk nomainīt nevarot. Es pieņemu, ka uzņēmums tādu ciparu apēd, bet ja jāmaksā privāti....

Tavs kolēģis noteikti bija Mūsa motorā.Šodien zvanīju savam čomam Eiro auto-par siksnas maiņas cenām viņš paskaidroja ka motori jāceļ ārā kam ir lielie dzinēji virs diviem litriem,pārējiem atkarībā no modifikācijas darbs ir no 25 līdz 35 ls.Siksna maksā ap 20,rullītis 30.Ja iet pēc pilnas programmas tad klāt nāk arī ģeņģera siksna.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

krix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja:

Mihails28 rakstīja: Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

it kā feins auto. pat iztur mūsu ģimenes sieviešu braukšanu. tikai pastāvīgi bākas vāciņš piesalst. domāju tikai mūsējam tā neveicas, bet tad arī taksistus ievēroju ar pusaizvērtiem vāķeļiem braukājam. un pats šausmīgākais MM servisa cenas. 40k km apkope 156Ls. VEHO līdzīga apkope izmaksāja uz pusi mazāk.

nezinu ko tev mainīja...

1.9dCi 40k apkope bija mazbišķiņ zem simta

p.n.

kas tam bākas vāciņam var piesalt??? nedurī tautu

piesalst, iesalst hvz kā to nosaukt, bet sievasmāte regulāri izbrauc tukšu bāku(ja ārā zem -10), jo nevar atvērt bākas vāciņu, kas ir arī korķis. Ir tur tāda vāciņu bloķējoša bulta, tā to ziepi arī taisa

ko mainīja? sveces,filtrus,eļļu+darbs, pie tam sveces pirms noteiktā laika, iepriekš nebrīdinot.

sveces pēc ražotāja grāmatas jāmaina pa 40k... man uz 40k sveces nemainīja, tikai pārbaudīja.... nezinu kāpēc, jo sveces pārbauda pati mašīna katru reizi pirms startēšanas....

nav bijušas nekādas problēmas iedarbināt mašīnu jebkuros mīnusos....

p.n.

ne reizi nav bijusi kaut mazākā problēma ar bākas centrālo atslēgu.....

moš sievasmāte aizslēdz mašīnu un tad mēģina atvērt bāku

sveces auto tik tiešām pārbauda ik reizi startējot.MM nomainīja visticamāk tāpēc, ka sievietes auto un viņai nav skaidras daudzas lietas sab.apkalpošanā.

par to bāku.kura tipa virsbūve tev ir?mūsējais ir sedans.un it kā sedaniem tā problēma aizsākas dēļ visiem sāļiem un citām sliktām lietām, kas savācas pakaļējās arkās.Kā rezultātā sāk korodēt tā alumīnija detaļa.Un pamazām papildus izdilst plastmasas vadīkla,iekš kuras kustās šī bulta, savācas mitrums un iesalst. Vismaz tā MM servisā man izstāstīja, kad pirmo reizi šitā šaize notika. Uz garantiju atteicās mainīt, jo esot kārtīgāk jāmazgā arkas, esot garantijas grāmatā kaut kas rakstīts par regulāru auto kopšanu un mazgāšanu.

ā un vēl stulbā tuvo gaismuspuldzīšu problēma.arī dubļi un sāls ietekmējot priekšējo lukturu kontaktu stāvokli, jo spudžu nomaiņa notiek caur riteņu arku. un tā tie sūdi arkās uzkrājas un un degradē kontaktu stāvokli, kā rezultā regulāri pazūd kāda no tuvajām gaismām.

bet var jau būt visa problēma slēpjas tur, ka esam no laukiem-Cēsis un nav tā iespēja regulāri un kvelitatīvi nomazgāt auto.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

tuvās gaismas....

es zinu kā tur viss izskatās.... nekam tur nevajadzētu korodēt, ja ir visas detaļas - 1) spārnā ir vāks... 2) pašā lampā ir vāks 3) vēl ir speciāli smēri, ko iesmērē kontaktos

man pa šo laiku ir izdegušas kādas 3 tuvās lampas un viens pagrieziens...

tuvās lampiņas izdeg samērā bieži.... h7 lampiņa maksā +/- 3ls... nomainīt pašam nav nekādu problēmu, ja nav slapjš un auksts servisā lapiņa ar maiņu maksā 7ls...

bāka...

grandtūrs - un nekādu problēmu ar bākas centralku....

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

ja gribam runāt par problēmām, tad ir jāpiemin priekšējā piekare.... precīzāk pagrieziena gultņi....

tiklīdz nobrauc no asfalta, tā ik pēc 20-30k jāmaina.... vismaz 1.9dCi tā ir... man vienu reizi mainīja pa garantiju... tūlīt būs 60k un atkal jau pasādās tie paši simptomi

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais, ko tev servisa onkas teica, kad tu check injection taisiji? neteica, ka pats vaingis un ka ta nav garantija? un tas pats ar tiem gultniem un pogam, ta ari piekrita un mainija pa garantiju?

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

p.s. ar baakas attaisisanu nekadu problemu nebija ari -25 grados un darbojas ar bez problemam.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: Pirmais, ko tev servisa onkas teica, kad tu check injection taisiji? neteica, ka pats vaingis un ka ta nav garantija? un tas pats ar tiem gultniem un pogam, ta ari piekrita un mainija pa garantiju?

aizbraucu uz servisu un pateicu, ka deg čekinžekšins.... jamie paņēma, paskatījās, pārstartēja displeju un atdeva atpakaļ.... čekinžekšins palika.... bet kā jau rakstīju, tas čekinžekšins bija tikai aukstai mašinai...

beigās samaiņīja kompi un tagad viss ir čikeniekā....

bet es tev varu pateikt priekšā, kā dabūt šito kļūdu, ja tev vajag

tāpat ar durvju pogām - aizbraucu uz apkopi, pateicu, ka nestrādā un jamie salika jaunas... tagad strādā jau kādu gadu bez problēmām...

par priekšas pagrieziena gultņiem.... tā detaļa ir no plastmasas

paskaties mašīnas garantijas papīros ir rakstīts, ka garantija ritošajai ir kādi 40 vai 50k (neatceros precīzi un slinkums kāpt lejā skatīties)

vecās megānes bleķa gultņi neder.... bet es domāju, ka nu kai ir pagājuši 4 gadi un "germanam" jau vajadzētu ražot normālus bleķa gultņus plastmasas vietā....

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: ah jā, tās lampiņas arī nav mainītas. Laikam jau reni krata vairāk, ja viņam tik bieži izdeg.

par lampiņu izdegšanu nezinu, varbūt arī nejēgā krata.... varbūt oktāvijai nav H7.... varbūt....

bet mani tas neuztrauc.... 2 gadu laikā mainīts

lampiņas - 1 kreisais pagrieziens, 1 kreisā tuvā, 2 labās tuvās.....

+ priekšas bremžu kluči

+ pa garantiju pagrieziena gultņi

+ pa garantiju durvju pogas

+ pa garantiju čekinžekšins

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

nu man jau ir 80k tā, ka laikam tie gultņi būs uz firmas rēķina. pastāsti par to check injection viņi neteica vai tā ir izplatīta problēma vai kā?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

varu komenteet 99.g. MEGANE - tipa paarejniece ar bagaaznjieku... Masjiina kaa jau masjiina - iiasteniibaa IIPATNEEJA FRANCJU masjiina, jo saliidzinot ar OPEL VECTRA B Megane viennoziimiigi ir cietaaka un salonaa sajuuta, ka ar cirvi buutu taisiits un maximaali uz leetumu spiests - drausmiiga plastmasa un grab. Savukaart motoriic ir diezgan zjiperiigs un saliidzinosji ekonomisks. Vienu gan varu ieteikt - pie iespeejas izpeetiit kaada tipa un kaa nomainiit lampinjas... Un bardacjokaa vadaat liidzi no katra veida pa vienai... Taa sanaaks leetaak, jo arii par nedegosju lampinju CjiPendeilji var sodiit...

Laska Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bija ~1 gadu lietoshanaa MeganeII \'03 1.4 benziins

- labots starteris (ievilceejs dead)

- mainiits prieksheejais stiklu tiiriitaaja motors

- populaaraa \"check injection\" probleema, kas diagnostikaa paraadiijaas ar to ka \"misfire kaadaa no cilindriem\", tika samainiitas sveces/spoles probleema uz briidi pazuda un tad atkal paraadiijaas ar jau mineeto erroru un jaudas zudumu. Servii uz diagnostikas atkal paraadiijaas misfire cilindros. ieteica mainiit veel lamda zondi un vadiibas bloku (kompi). Pa cik tas atkal bij jaaveic pa saviem liidzekljiem auto tika paardots

kopumaa gada laikaa iespaidi ir palikushi labi. Uz celja nekad neesmu palicis (vieniigi ja nu neskaita startera gadiijumu), auto sameeraa miikstaaks par analogiem (saliidzinot ar fokusu piemeeram), ziemaa pat pie -30 pieleca bez nekaadaam probleemaam no paaris griezieniem. Leets auto ar saviem nikjiem (bet kuram gan taadu nav )

Cik palasiijos pa aarzemju forumiem - izplatiitaakaas probleemas ir tieshi ar augtspriegumu,sveceem,prieksheejo piekari. Ljoti biezhi bez check injection tiek mineets arii \"toxic fummes\" indikatorlampinja...

ps: ir ok forums angljiem www.meganeownersclub.co.uk/...

Laska Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

aa jaa veel viena fishka, par taam lampinjaam

3x gadiijaas taa ka prieksheejiem pagriezieniem pa muusu celjiem izdauzaas un vienkaarshi zuud kontakti... pakustinot - viss atkal ir ok

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja: ja gribam runāt par problēmām, tad ir jāpiemin priekšējā piekare.... precīzāk pagrieziena gultņi....

tiklīdz nobrauc no asfalta, tā ik pēc 20-30k jāmaina.... vismaz 1.9dCi tā ir... man vienu reizi mainīja pa garantiju... tūlīt būs 60k un atkal jau pasādās tie paši simptomi

piekrītu arī sedanam tāda pati vēsture. tikai pirmie gultņi izbeidzās jau pēc 17k km. tiesa pa grunti iznāca pavairāk noripināt. tagad it kā tikai pa piķi bez probļem būs 30k km nobraukti. gaidīsim raksturīgos simptomus

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

opc rakstīja: Pirmais, ko tev servisa onkas teica, kad tu check injection taisiji? neteica, ka pats vaingis un ka ta nav garantija? un tas pats ar tiem gultniem un pogam, ta ari piekrita un mainija pa garantiju?

bet es tev varu pateikt priekšā, kā dabūt šito kļūdu, ja tev vajag

?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opc rakstīja:

siamriP rakstīja:

opc rakstīja: Pirmais, ko tev servisa onkas teica, kad tu check injection taisiji? neteica, ka pats vaingis un ka ta nav garantija? un tas pats ar tiem gultniem un pogam, ta ari piekrita un mainija pa garantiju?

bet es tev varu pateikt priekšā, kā dabūt šito kļūdu, ja tev vajag

?

nu kad tev servisā sataisīs, tad atbrauc un es uztaisīšu atpakaļ

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kvēlsveces tak arī būtu jāmaina pa garantiju, ja viņas ir izbeigušās garantijas laikā, ne? Man servisa onka saka, ka check injection ir tāpēc, ka 3 kvēlsveces ir izbeigušās un ta mainīs visas četras, par garantiju gan viņš tā negatīvi izteicās. Meganei imo bija 2 gadi bez noskrējiena ierobežojuma, ne?

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

kas par vainu varētu būt, ka 2007 gada Megane Grand Tour, kad aizslēdz pēc kāda brīža gaudo signalizācija? Vasarā varētu būt mušas vai kas tāds. Varbūt ir iespēja viņu aizslēgt bez signalizācijas uzlikšanas? Vai noslēgt kautkādus sensorus?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: kas par vainu varētu būt, ka 2007 gada Megane Grand Tour, kad aizslēdz pēc kāda brīža gaudo signalizācija? Vasarā varētu būt mušas vai kas tāds. Varbūt ir iespēja viņu aizslēgt bez signalizācijas uzlikšanas? Vai noslēgt kautkādus sensorus?

ja ti vien problēma kā aizslēgt, tad to var izdarīt ar atslēgu vai arī - aizslēdz mašīnu, attaisi bagažnieku, aiztaisi bagažnieku un ej projām.... mašīna ir ciet, siģene nav ieslēgta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

megānei, nospiežot 2reiz podziņu (vienalga uz kartes vai uz durvīm) aizverās logi

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti