renault laguna probleema

grands_ Reģ.: 04.02.2007

renault laguna probleema

 
1 2 3 4
vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Izdevās atgriezt pie dzīvības radio un panelī āpgaismojums ar vairs nedeg, kad izslēgts!!!

Pazvanīju uz servisu a tur saka, jā mums jau vairākām lagūnām tā noticies, vajag atvienot radio štekerus un atkal pievienot - restarts un viss ir čikiniekā!

P.S. Es tā padomāju un man vēl viens kolēģis pasmēja, ka tad jau beigās vēl pa telefonu pateikt piemēram, ka tie riteņi ar lūzt visām lagūnām, jūs tik neuztraucieties...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

jaunie autinji ir pilni ar grjobanno WINDOUZU , regulaari jaapaarstartee

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja:

grands_ rakstīja: zinjojums! auto salabots!

tikai zobene!

naivais....

fiksi pārdod to ķerru, kamēr vēl vārsti nav izdeguši.

Kāds sakars zobenei ar vārstu izdegšanu!!!!

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

tikai zobene!

taa kaa man shis remonts apgaajaas ar 50ls!

Tikai Zobene un darbs 50ls ,vai ta nav kaa pa daargu prieks lauku autorizeetaa servisa?

Mainot tikai zobeni ir loti liela iespeeja,ka driizumaa noklemmes rullitis un zobsiksnas maina buus pie pakalas!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Citi lielās, ka nomainījuši zobeni pa lēto, pa 200 Ls. Vienīgajam auto, kuram jebkad esmu mainījis zobeni, par maiņu (darbs) samaksāju 10 Ls. Pati zobene laikam maksāja 12 Ls un kautkāds rullis 2,50 Ls.

Audakam tak tikai viens spriegotaajs....

ir tacu masiinas, kur 3 rulli un veel visaadi kraami+ pus masiina jaaizjauc....

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

grands_ rakstīja: zinjojums! auto salabots!

tikai zobene!

taa kaa man shis remonts apgaajaas ar 50ls!

5dien rulleeju pakalj!

Siksna maksā 20,rullītis 30.Kā tie spečuki varēja noteikt,ka vārsti nav locīti?Man tāda nelaba aizdoma,ka tu līdz Rīgai atpakaļ netiksi un pēc tam bļausi,ka auto ir sūdīgs.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

mainot siksnu , nenomainiit rulliiti , ir kaa shnajbis bez alus -nauda veejaa renim siksnas intervaals bij 75kkm , ja nemaldos , un cherez raz jaamaina rulliic . bet peerkot 'kakji maisaa', labaak visus tos prichendaalus nomainiit uzreiz , nevis gaidiit piedziivojumus

grands_ Reģ.: 04.02.2007
0 0 Atbildēt

ruliishi ari tika mainiiti tajaa summaa!

tagad paaris dienas auto testee faateriitis! lai jau pabraukaa kadus paarsimts km un tad jau redzees!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja: Gribu dziļā cieņā paklanīties konkrētā eksemplāra pārdevēja priekšā!

Tas ir psc, šitā mācēt pārdot mašīnu - 400 km pirms siksnas satrūkšanas.

Vai tad saimnieks neredz';eja, ka tā siksna pušu?????

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja:

putraims rakstīja: Gribu dziļā cieņā paklanīties konkrētā eksemplāra pārdevēja priekšā!

Tas ir psc, šitā mācēt pārdot mašīnu - 400 km pirms siksnas satrūkšanas.

Vai tad saimnieks neredz';eja, ka tā siksna pušu?????

Logjiski, ka redzeejaVai dzirdeeja.Bija slinkums gaudojosu rulli mainiit, taapeec ar paardeva

grands_ Reģ.: 04.02.2007
0 0 Atbildēt

nju auto bija no placha..tikko no vaacijas atnaacis! laikam saprotu, kaadeelj shis baigo skidonu iedeva pats bez prasiishanas

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

raimondsm rakstīja:

putraims rakstīja: Gribu dziļā cieņā paklanīties konkrētā eksemplāra pārdevēja priekšā!

Tas ir psc, šitā mācēt pārdot mašīnu - 400 km pirms siksnas satrūkšanas.

Vai tad saimnieks neredz';eja, ka tā siksna pušu?????

Logjiski, ka redzeejaVai dzirdeeja.Bija slinkums gaudojosu rulli mainiit, taapeec ar paardeva

Siuksnas trūkst dēļ gaudošiem ruļļiem tikai?? Un kā tā vienkārši to var redzēt????? Ka siksna pārtrūks tūliņ?

grands_ Reģ.: 04.02.2007
0 0 Atbildēt

khmm...iisteniibaa ir taada doma!

veelies iegaadaaties!?

2500 eiro!

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

grands_ rakstīja: khmm...iisteniibaa ir taada doma!

veelies iegaadaaties!?

2500 eiro!

Nolaid 150 eur un piedāvā Pirmajam, viņš kolekcionē mēslus.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

grands_ rakstīja: khmm...iisteniibaa ir taada doma!

veelies iegaadaaties!?

2500 eiro!

Tu vispirms izreklamē par problēmām un tad mēģini pārdot!?Labāk ceri ka sagadījās tas 0,1% un vārsti palika veseli.Ja sāk zust jauda un palielinās eļļas patēriņš tad gan būs sūdi.

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

vai vārsti nav cietuši var pārliecināties kompresīju izmērot !

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

EM rakstīja: vai vārsti nav cietuši var pārliecināties kompresīju izmērot !

Ja 94. gada atiņam gredzeni ir padiluši tad kompresija arī būs sūdīga.Bet gribētos lai tam čalim noveicas.

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

diezvai ka visiem būs vienādi sūdīgi ja liekti vārsti būs tad būs izteikta atšķirība kādam cilindram parasti tā nav izdiluma gadījumā !

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

EM rakstīja: diezvai ka visiem būs vienādi sūdīgi ja liekti vārsti būs tad būs izteikta atšķirība kādam cilindram parasti tā nav izdiluma gadījumā !

Vismaz diviem.

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

varbūt ari trijiem un pat visiem !

grands_ Reģ.: 04.02.2007
0 0 Atbildēt

topic sleegts! auto ir riiga! pa nedeelju senciitis bija kaadus 500km noripinaajis! nju peec 250km celja secinaajums - it kaa straadaa veel klusaak un nekas taads ne aciis lec, ne ar ausi dzirdams!

cerams, ka mani piedziivojumi ar sho vaagji nu ir beigushies un vareeshu to izbaudiit pilnveertiigi!

aaa...nu paldies par spamu un padomiem!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

grands_ rakstīja: topic sleegts! auto ir riiga! pa nedeelju senciitis bija kaadus 500km noripinaajis! nju peec 250km celja secinaajums - it kaa straadaa veel klusaak un nekas taads ne aciis lec, ne ar ausi dzirdams!

cerams, ka mani piedziivojumi ar sho vaagji nu ir beigushies un vareeshu to izbaudiit pilnveertiigi!

aaa...nu paldies par spamu un padomiem!

Tā gadās ļoti reti,tev noveicās,lai labi ripo.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

500km

gaidam tevi atpakaļ, kad būs kādi 5-10 kkm.

Ar motoru uz 2,7 cilindriem.

5-10kkm ?? tur,spriezjot peec lietotaaja 'pieredzes' , labi ja 1,5cilindri buus atlikushi bet nu veelesim veiksmez , nabuusim ljauni

grands_ Reģ.: 04.02.2007
0 0 Atbildēt

kaut kaa atcereejos par shito joku pirms kaadiem paaris meeneshiem!

par spiiti vispesimistiskaakajaam prognozeem - viss straadaa kaa naakaas...noruleejis esmu jau vairaak kaa 15000 km!

aaa...pa vidu nomainiiju nezheeeeeeeeeeeeeeliigi gaudojoshu gultni...bet tas pasha vainas deelj..saaka klusu gaudot, likaas, veel kaadu briidi pabraukshu...bez auto nevar! beigaas taads troksnis (pa 2vaam nedeeljaam), ka sarunaaties gandriiz nevar!

jaa....ja kas, tirgoju joprojaam nost!

2300eiro naudinjas!

paraadiijusies iespeeja pa leeto iekjert m300. gadu staaveejis, bet citaadi it kaa ok

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti