Pārdodu Accord Coupe 1998

Shafka Reģ.: 16.01.2002

2.2 150Zs, 127000 km original, ir visi papiiri no Vaacijas, visas apkopes, , koka apdare, el.logi., el.spoguļi, kruīzs, stūres lifts, ādas salons, abs, utt. var atdot pa kaadi 4700Eur. Siikaaks info uz meilu pioneer@balticom.lv vai 29333121.

 
Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

Vaacijaa meitene bija iecirtusi graavii, labaa pusee spaarnu ielika vietaa, atrestaureeju bamperi, izshaavaas air bag, aa radiaatoru arii nomainiiju galiigi jaunu, stuures air bags ir iekshaa, blakusseedeetaaja buus naakamnedeel. Biju iebraucis uz TA , viss kaartiibaa, tikai man palika stiklu nomainiit, tas buus riit, un pagriezienu ielikt)))) mashiina ir tieshaam laba

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt
avants Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Shafka Godīgs, jā!

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

xtcola rakstīja: Shitie acordi ir amerikas varianti? Vai tadus tirgoja ari eiropaa? Kaa vinjiem ar detaljaam? Principaa skatos uz kautko taadu. Vai ari 4 durvju akordiem kas naca no 99 gada ar 1.8 motoriem...

Shis veel vecais modelis. Man likās, ka 98.-jaa gadā jau jaunajam jābūt..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

dreamons rakstīja:

xtcola rakstīja: Shitie acordi ir amerikas varianti? Vai tadus tirgoja ari eiropaa? Kaa vinjiem ar detaljaam? Principaa skatos uz kautko taadu. Vai ari 4 durvju akordiem kas naca no 99 gada ar 1.8 motoriem...

Shis veel vecais modelis. Man likās, ka 98.-jaa gadā jau jaunajam jābūt..

Accordu dinastija catalog.auto.ru/...

Tā kā pats vienu brīdi par Accordu štukoju, tad zināms viedoklis ir izveidojies.

Ja nav bērnu un vairāk kā 2atā īpaši daudz nav plānots vizināties, tad kupeja varētu būt pat ļoti ok, jo priekšā vietas daudz un bagāžnieks pietiekoši liels.

No 98. gada modeļeim labāk tomēr pameklēt 2.0 Vtec motoru - ēdīs tikpat daudz, bet ies labāk kā 1.8. Man neizdevās LV atrast labā stāvoklī esošu par atbilstošu cenu (man vēl bija nosacījums automāts). Beigās vēl sapratu, ka dizains man nepatīk (tas gan neattiecas uz kupejām).

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

xtcola rakstīja: Shitie acordi ir amerikas varianti? Vai tadus tirgoja ari eiropaa? Kaa vinjiem ar detaljaam? Principaa skatos uz kautko taadu. Vai ari 4 durvju akordiem kas naca no 99 gada ar 1.8 motoriem...

Lietuvā var dabūt visas detaļas, kas nepiecieshams. Attieciibaa par gadiem, 1998.g kupejas mainaas, shis konkreetais exemplaars ir 03.1998. Bagazhnieks liels.Par to godiigumu. godiigums pazudiis, kad buushu ielicis blakusseedeetaaja air bag)))))))) Uzskatu, ka cena ir oki.(prieksh taada staavokļa).

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

xtcola rakstīja: Shitie acordi ir amerikas varianti? Vai tadus tirgoja ari eiropaa? Kaa vinjiem ar detaljaam? Principaa skatos uz kautko taadu. Vai ari 4 durvju akordiem kas naca no 99 gada ar 1.8 motoriem...

Aizmirsu, tirgoja Eiropā, man pasham tas bija liels pārsteigums))Bet skaitās kā Accord Coupe USA, bet pirkts jauns Vācijā.Ka nu ir, tā nu ir.

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Accord coupes standartā paredzētas USA tirgum! Protams, ir arī Eiropā... bet plānotas priekš USA.

Detaļas - sakrīt ar sedaniem un universāļiem. Problēmas vienīgi ar virsbūvi - jaungadā man izsita pasažiera stiklu - LV nebija, dabūju no LT 120 Ls...

Šim viss ok, bet jāsēdina - pavisam cits skats

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: Accord coupes standartā paredzētas USA tirgum! Protams, ir arī Eiropā... bet plānotas priekš USA.

Detaļas - sakrīt ar sedaniem un universāļiem. Problēmas vienīgi ar virsbūvi - jaungadā man izsita pasažiera stiklu - LV nebija, dabūju no LT 120 Ls...

Šim viss ok, bet jāsēdina - pavisam cits skats

Ir jau ieseedinaats, litokus vajag un buus baigi labi)), a ko tik daargi saanu stikls, es priekshu pa 60 Ls no Lietuvas

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Shafka rakstīja:

JLo rakstīja: Accord coupes standartā paredzētas USA tirgum! Protams, ir arī Eiropā... bet plānotas priekš USA.

Detaļas - sakrīt ar sedaniem un universāļiem. Problēmas vienīgi ar virsbūvi - jaungadā man izsita pasažiera stiklu - LV nebija, dabūju no LT 120 Ls...

Šim viss ok, bet jāsēdina - pavisam cits skats

Ir jau ieseedinaats, litokus vajag un buus baigi labi)), a ko tik daargi saanu stikls, es priekshu pa 60 Ls no Lietuvas

Priekš pārdošanas prātīga izvēle. Savam gan diez vai kāds tā darītu

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja:

Shafka rakstīja:

JLo rakstīja: Accord coupes standartā paredzētas USA tirgum! Protams, ir arī Eiropā... bet plānotas priekš USA.

Detaļas - sakrīt ar sedaniem un universāļiem. Problēmas vienīgi ar virsbūvi - jaungadā man izsita pasažiera stiklu - LV nebija, dabūju no LT 120 Ls...

Šim viss ok, bet jāsēdina - pavisam cits skats

Ir jau ieseedinaats, litokus vajag un buus baigi labi)), a ko tik daargi saanu stikls, es priekshu pa 60 Ls no Lietuvas

Priekš pārdošanas prātīga izvēle. Savam gan diez vai kāds tā darītu

Gaumes lieta

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Interesantga mashina - Latvija neko dabuut nevar, viss no Lietuvas jagada.

Cenas tiek minetas detaljam, bet veel jau tansports (piegade).

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

kur tad ar sedinatu pa latvijas neceļiem var pabraukt

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: kur tad ar sedinatu pa latvijas neceļiem var pabraukt

za zobi nav plombeeti, tad var, tik dzeeshgumijaa vajag iekosties...

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Interesantga mashina - Latvija neko dabuut nevar, viss no Lietuvas jagada.

Cenas tiek minetas detaljam, bet veel jau tansports (piegade).

Jaazin vietas

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Shafka rakstīja:

AutoNets rakstīja: Interesantga mashina - Latvija neko dabuut nevar, viss no Lietuvas jagada.

Cenas tiek minetas detaljam, bet veel jau tansports (piegade).

Jaazin vietas

Tas stipri samazina potencialo mashinas pirceju skaitu - nezini "vietas", nav mashinas.

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

pārdots?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti