Rover45 Jūsu domas un pieredze!!

peka Reģ.: 07.02.2007

Esmu noskatījis 2000. gada Rover45, bet nēsmu iepriekš nekad saskāries ar šīs markas auto, tādēļ nezinu kā rīkoties! Būtu pateicīgs ja kāds Rover īpašnieks padalītos pieredzē par šīem auto!

Interesē: kā kalpo un rezerves daļas(pieejamība un cenas)!

 
1 2
auma Reģ.: 22.12.2004
0 0 Atbildēt

Divi gadi vizinaajos ar SAAB 9000 2,3t '91, nujau divi gadi ir Rover 416i 1,6 '97, un ju jau buus kaads pus gads kaa braukaaju ar VW T4 2,4d (Rovers nav paardots). Visi vinji izmaksu zinjaa un detalju pieejamiibas zinjaa ir vienaadi. P.S. VWaagenu ir daudz un ejoshaakaas daljas tiek izkjertas, savukaart Roveru maz un liidz ar to nav kas taas daljas izkjertu. Ar jaunaam daljaam muuslaikos vispaa probleemu nav.

demon Reģ.: 22.09.2005
0 0 Atbildēt

es nesaprotu no kaa visi taa baidaas? es skatiijos pa katalogiem un diezgan daudz detalju naak no hondas! kapeec tad neviens nebaidaas ar hondaam braukaat? un honda accord liidz 98g razoja anglija (par citiem modeljiem neskatiijos)!! taatad ar detaljam nu nevajdzeetu buut nekaadas probleemas. man pasam ir doma panjem kaadu 620 ti rover taadeel ir baigaa interese. Varbuut kads var pamatot kapeec visi taa baidaas, vai arii vis tas balstiits tikai uz miitiem???

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

Problēma tur ka bieži katalogi neuzrada Rover tā vienkārši palauties uz Hondas daļām nevar. Labāk noņemt vajadzīgo detaļu un samērīt ar Hondas piedāvātajām. Pats esmu iekritis uz eļļas filtriem, precīzāk, uz vītņotajiem savienojumiem. Tie ir COLLĀS!

tinis Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

vieniem Roveriem nāca Hondas motori un savi motori cik zinu tad ar tiem kuriem ir Rover motori ir grūtāk ar rez. daļām jo katalogos praktiski nav atrodami

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: pērc tik nost!

Vismaz kāds cilvēks uz šīs planētas būs laimīgs (tas - par pārdevēju).

cilvēks ir laimīgs divreiz pie vienas mašīnas - pie pirkšanas un pie pārdošanas{ja izdodas}

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ne velti ir teiciens, ja redzi Roveri braucam, tad šis brauc uz servisu...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Kādēļ pirkt Rover, ja eksistē daudz labāki auto? Kādēļ sarežģīt dzīvi? Nu sliktākajā gadījumā Jaguāru var nopirkt (jo man tāds ir ), bet roveru priekš kam?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Brr, nu ja tiiiik ljooootiiii patiik Rovers neviens tak nevar aizliegt vinju pirkt, bet man domaat ja nopirksi dabuusi braukt ar to liidz muuzha galam - neviens vinju peec tam nafig nepirks.

Atziishos ka man ar patika 216 un kaadi tur veel nu tipa tie policjas Roveri - gaaja lopaa( 90 ZS no 1,6 laikam??? ), tajaa laikaa liidzveertiigs bija tikai Civics.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti