VW vai Audi.

Sultaans Reģ.: 25.09.2002

Lieta taada, ir divi autinji: VW Passat Variant 2.5 TDi V6 4motion un Audi A6 Avant 2.5 TDi Quattro. Saprotu ka dzineeji abiem ir indentiski tikai nezinu kursh no kura ir ielikts. Peec gabariitiem ar lielas atshtjiriibas nav, pasaats nedaudz mazaaks. Abi ir automaati un es pienjemu ka kaarbas arii abiem ir identiskas. Vieniigi paliek jautaajums par 4x4, kuram tas ir labaaks jo cik zinu tad abiem bija izstraadaatas savas versijas. Un hadene arii man ir miikla, kura skaitaas labaaka. varbuut kaadam ir idejas par shiem diviem vaadjiem.

 
1 2
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Napalm,tu maz esi braucis ar abiem šiem auto? Nu, A4 un passat?

Nē, es tikai ļoti ilgi esmu dročījis uz tavu salātzaļo triperi...un no tā laika man ir nepatika pret A4

un tagadinj Tu TO dari uz VOLVO S80 ??

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

un tagadinj Tu TO dari uz VOLVO S80 ??

Nē, par volvo strīda nav. Viennozīmīgi Volvo S80 ir tāds pats kā A4

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

saliidzinaat A4 kjebli ar PASSAT klubkreeslu ir negudri , passac pat a6 bik iekabina , manas subj. izjuutas meerot ar 100+kg. dibenu ,5cilv. sastaavaa

Ja liidzklji atljauj un ir veelme peec 'ziimola' jaanjem ir a6 , ja vajag lielu un 'leetaak' tad passakju , tehniski un nekvalitatiivi abi ir liidziigi.

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu ko var klabinaat par to 2,5 TDI V6,

Nebrauksi tak ar to mashiinu visu muuzhu! pabrauksi pus gadu gadu paardosi! kur mekleet krenkji?!

Pats jau 7 meeneshus braucu ar A4 2,5 TDI V6 q 2002. un viss ir ok! pateerinsh gan ar q un ziemu ir taa ap 11 l, gan paarsvaraa pa pilsetu braucot!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja: Nu ko var klabinaat par to 2,5 TDI V6,

Nebrauksi tak ar to mashiinu visu muuzhu! pabrauksi pus gadu gadu paardosi! kur mekleet krenkji?!

Taisnība jau ir, tik nekad nevar zināt vai iepriekšējie 7 īpašnieki nav domājuši tāpat

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

asf rakstīja:

Napalms rakstīja:

Piedzen blakus pasātu un A4 un paskaties. Ja vēl neredzi, paņem un pamēri

Ko tu ar to gribi teikt?

To, ka Passat bračka no audi gala ir A6 nevis A4

Kaarteejais paargudrais spameris! ja nesajeedz tad nemuldi!

#

Indeed, the first Passat was developed directly from the Audi 80/Fox and the two still share the same platform

#

#

The Passat was Wheels magazine's Car of the Year for 1974 and its sister model Audi 80 was nominated car of the year by the European motor press a year earlier.

#

#

also used in the Audi 80—longitudinally mounted with front-wheel drive

#

#

It was significant in that it returned to sharing a platform with an Audi (the Mark I Audi A4 from 1994), again using the classic "overhung" longitudinally mounted engine with front-wheel drive.

#

The B5 Passat shared its platform with the Audi A4.

#

In fact, the quality of the Passat was on a par with its sister Audi A4 and it undoubtedly took some sales from its more costly premium in-house rival.

#

he current Passat, although stylistically more sophisticated, has displayed lower build quality than the previous version in order to avoid direct competition with its Audi cousins.

#

Avots- wikipedia

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Tavs japāņu grabulis gan ir baigais superauto

Paldies par komplimentu, Tu esi ļoti laipns, lai gan patiesību sakot, drusku izklausās pēc pieglaimošanās

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

asf paluudz mammai vaj papum , lai aizved Tevi uz kaadu autobodi un tad vareesi ieraudziit dabaa huu iz huu , bet tagad tish uz klasiiti , starpbriidis jau beidzaas

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

Kaarteejais paargudrais spameris! ja nesajeedz tad nemuldi!

The B5 Passat shared its platform with the Audi A4.

Tas man nebija zināms.

Toties man iz paša subjektīvās pieredzes ir zināms tas, ka B5 un A100/A6 izmēros gan iekšpusē gan ārpusē ir visai līdzīgi.

Vados no tā ko redzu, nevis no tā ko izroku internetā, dižais speciālist

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Tu danjila esi iipash gadijums , buusi beerniiba purva gaazi paarostiijies waj , ka Teu a4 shkjiet tikpat LIELS kaa PASSAT .

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Neglaimo sev,narcisiņ.

Tu jau man d*rsā lien, nah man vēl pašam sev glaimot

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Tu danjila esi iipash gadijums , buusi beerniiba purva gaazi paarostiijies waj , ka Teu a4 shkjiet tikpat LIELS kaa PASSAT .

Viņam vienkārši bija A4...bet gribējās Pasātu

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Tas man nebija zināms.

Toties man iz paša subjektīvās pieredzes ir zināms tas, ka B5 un A100/A6 izmēros gan iekšpusē gan ārpusē ir visai līdzīgi.

Vados no tā ko redzu, nevis no tā ko izroku internetā, dižais speciālist

atsauce uz interneta avotu shobriid ir izmantota lai tev buutu vieglaak pasham paarbaudiit faktus! man pasham nevajag internetu, lai uzzinaatu shaadu informaaciju! un par tavu aprobezhotiibu liecina tas, ka tu pat vispaarzinaama fakta priekshaa pastaavi uz savu taisniibu atsaucoties uz savu veerteeshanas speeju (shaadi padarot sevi veel stulbaaku)!

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja: Man ir priekšlikums - davaj samēramies. Pa īstam, ar metra mēru. Man ir 10 metrīga rulete.

Pasāts vienmēr ir bijis uz 80/A4 bāzes. Bet par salona izmēriem - vajag pamērīties, jo man arī tīri subjektīvi pasāta aizmugurē ir ērtāk nekā audī.

Jaa, taa ir taisniiba, A4 ir MAZAAKS par passatu, gan salons gan citi izmēri. Ja meera tad sanaak ka a4 ir bishiit mazaaks par pasaatu, kursh savukaart ir bishiit mazaaks par a6.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

Jaa, taa ir taisniiba, A4 ir MAZAAKS par passatu, gan salons gan citi izmēri. Ja meera tad sanaak ka a4 ir bishiit mazaaks par pasaatu

Nesajūti pretrunas pašam ar sevi?

Par ko es visu laiku runāju?

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

asf rakstīja:

Jaa, taa ir taisniiba, A4 ir MAZAAKS par passatu, gan salons gan citi izmēri. Ja meera tad sanaak ka a4 ir bishiit mazaaks par pasaatu

Nesajūti pretrunas pašam ar sevi?

Par ko es visu laiku runāju?

tu visulaiku runaa par to, ka pasaats ir gandriiz taspats kas a6, kaa tas faktiski nav, jo peec konstrukcijas tas ir a4, un peec izmeeriem nav neviens ne otrs.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nau ko te apsuudot vienam otru , latviski nau taada kumbinaacija kaa krieviski - vishij srednjij klass , runaajot par passat

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: nau ko te apsuudot vienam otru , latviski nau taada kumbinaacija kaa krieviski - vishij srednjij klass , runaajot par passat

par shitik :www.iauto.lv/... paardevi ja ?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Oooo, tik tikko pusdienlaiks, bet muļķu zemē jau rosība

Karoč tā: A6 un B5 ir ļoti līdzīgi izmēros gan iekšā gan ārā un plus mīnus vienādi braukšanā. Par tehniskajām niansēm tipa bāze, hadene un tā tālāk man ir poh*j.

Ja kādam neliekas pieņemams mans viedoklis, tad viņš var aiziet un norauties podā

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Nav audi tās naudas vērti. Ja nu vienīgi vecie labie 80-to gadu Q. Bet tie der tikai jāšanai.

Pie tam,ja TĀS naudas nav

Nu ja naudas nav, tad jāpērk penšu iecienītāko traktoru - A4 1.9TDI.

Atradis gan pensīšu auto. Par to pašu 2.0 a4 toč labāk velkt. D.. mazāk vajag.

Smiekli nāk par tiem tekstiem, ka passat un a6 komforta zīņā līdzīgi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pēc izmēriem un ietilpības A80/A4 ir vienas kategorijas auto ar Golf/Bora , Corolla, Civic ..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vilko nodefinē komforta parametrus !!!

agent Reģ.: 13.02.2006
0 0 Atbildēt

agent rakstīja: p.s.c. visam pirms 4H man nozaga autiņu no sētas,karoč pat nebiju paspējis uzlikt signalizāciju,un nebija arī casko jo auto ņēmu naļikā! nezinu ja zagļi nezvanīs vai menti auto neatradīs tad toč audi a6 vairs nepirkšu!

p.s. auto bij pie manis tikai 6 dienas!!!!

Lielais paldies policijai! un iedzīvotājiem kam patraucēja nepareizi novietots autiņš šonakt auto tika atrasts! tikai kādi 5km no manas mājas.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti