sharanam svīst logi

VIECYS Reģ.: 13.02.2007

Sharan 99g.1,9tdi braucot slapjā laikā aizsvīst sānu logi,mazliet prikšējais.Īstais trakums sākās pie mīnus grādiem-pilnībā aizsalst sāni,aizmugure,priekšu izdodas uzturēt brīvu no leduspuķēm pie max pečkas motora apgriezieniem novadot gaisa plūsmu tikai uz pr. stiklu.Stāvoklis uzlabojas,ja nebrauc virs 60km/h.Vāģis aprīkots ar klimatkontroli.Salona filtrs augustā nomainīts.Tosols nezūd.Apmēram pēc stundas brauciena(ar 4cilvēkiem mašīna)gaiss salonā kļūst smags-smacīgs.Ko darīt? Varbūt kāds zin,kas tas ir.

 
1 2 3
DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

DM rakstīja: 100 reiz izrunāta problēma, labi atkārtošos: Tā kā ārā ir ziema, sākumā sasildi auto salonu un tad ar stiklu tīrāmo līdzekli un papīra salveti, vai tīru(!) kokvilnas drānu notīri visus auto stiklus no iekšpuses. Vēlams to izdari divas reizes, lai stikli tiešām būtu tīri un sausi. Ja ar salona filtru viss ir Ok, tad svīšanai nevajadzētu parādīties.

Vēl daži ieteikumi, nepīpē mašīnā, neļauj nevienam pasažierim grāpstīties gar stikliem ar rokām kājām, netīriem cimdiem, zeķēm utt

Tas derēs tikai tavam Getzam un braucieniem sestdienās ar sievasmāti un vecmā'miņu uz baznīcu.

Normāli lietojot auto nav jābaidās ka kāds varētu pieskarties stikliem un nav jādročī stikli ar ķīmijām...

Nu tad sēdi savā Getzā skaties uz nospeķotajiem stikliem un priecājies par leduspuķēm.

P.S. un jocīgi, ka tavi jēlie jociņi smieklīgi izrādās tikai tev pašam.

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: ...bla, bla, bla... Nekas nevienam normālam šarānam tur nesvīst. Vai nu tur kaut kas ir dimbā ar šarānu vai saimnieku,nezinu, bet normāli tas nav.

Būsim konstruktīvi - tas nu būtu skaidrs, ka normālam auto tā nenotiek. Ja apgalvo, ka lielākā daļa šarānu (t.sk. ar dīzelmotoru aprīkotie) pieder pie normāliem auto, tad nostādīsim jautājumu sekojoši: dažiem šarāniem ir problēma ar sānu logu aizsalšanu pie lielākiem mīnusiem. Izteikties par tēmu ir lūgti līdzīgu šarānu (1.9 diesel) lietotāji, kas arī saskārušies ar šādu problēmu un ir to atrisinājuši, kā arī citi nopietni padomi tiks atzinīgi novērtēti.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 1 Atbildēt

Nav tur ko aprunāt mašīnu-slikta vai laba.Gribēju zināt ,kā citi Sharanu turētāji tikuši galā ar šo problēmu.Kad tikšu vaļā no šīs ķibeles,pastāstīšu,kas un kā.Dodos meklēt filtru.Ar to arī sākšu.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Man arī parasti veidojās leduspuķes pēc tam, ka esmu paslinkojis un atstājis mašīnā kārtīgi neizpurinātu tepiķi. Un tur jau daudz nevajag, lai rastos gaisā pietiekams mitrums, kurš pēcāk veido pamatīgas leduspuķes. Varētu pamēģināt to ideju par izvēdināšanu pirms atstāt auto, tikai diez ko liels prieks nav 15-20 grādu salā stāvēt blakus mašīnai arī 3 minūtes, kamēr izpūš mitrumu ārā. Un tas arī nedarbosies, ja no gaisa kritīs kaut kādi mēsli.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
1 0 Atbildēt

Hip urrā!Logi nesvīst un nesalst ciet(cik nu tagad salst).Ne mazākās pilītes uz stikliem,lielāks siltums no pečkas,stiprāka gaisa plūsma,jo nomainīju salona filtru.Kas to būtu domājis,ka tas sūda filtrs tik ātri aizsērē(pat ļoti).Viss kārtībā ,šaris rullē!

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Hip urrā!Logi nesvīst un nesalst ciet(cik nu tagad salst).Ne mazākās pilītes uz stikliem,lielāks siltums no pečkas,stiprāka gaisa plūsma,jo nomainīju salona filtru.Kas to būtu domājis,ka tas sūda filtrs tik ātri aizsērē(pat ļoti).Viss kārtībā ,šaris rullē!

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Hip urrā!Logi nesvīst un nesalst ciet(cik nu tagad salst).Ne mazākās pilītes uz stikliem,lielāks siltums no pečkas,stiprāka gaisa plūsma,jo nomainīju salona filtru.Kas to būtu domājis,ka tas sūda filtrs tik ātri aizsērē(pat ļoti).Viss kārtībā ,šaris rullē!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

VIECYS rakstīja: Hip urrā!Logi nesvīst un nesalst ciet(cik nu tagad salst).Ne mazākās pilītes uz stikliem,lielāks siltums no pečkas,stiprāka gaisa plūsma,jo nomainīju salona filtru.Kas to būtu domājis,ka tas sūda filtrs tik ātri aizsērē(pat ļoti).Viss kārtībā ,šaris rullē!

nu un ko es teu teicu , plin

mikrins666 Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

VIECYS rakstīja: Hip urrā!Logi nesvīst un nesalst ciet(cik nu tagad salst).Ne mazākās pilītes uz stikliem,lielāks siltums no pečkas,stiprāka gaisa plūsma,jo nomainīju salona filtru.Kas to būtu domājis,ka tas sūda filtrs tik ātri aizsērē(pat ļoti).Viss kārtībā ,šaris rullē!

A kur viņam stāv tas Filtrs!!! Man tādi pati proba!!!

peteris5 Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

mikrins666 rakstīja:

VIECYS rakstīja: Hip urrā!Logi nesvīst un nesalst ciet(cik nu tagad salst).Ne mazākās pilītes uz stikliem,lielāks siltums no pečkas,stiprāka gaisa plūsma,jo nomainīju salona filtru.Kas to būtu domājis,ka tas sūda filtrs tik ātri aizsērē(pat ļoti).Viss kārtībā ,šaris rullē!

A kur viņam stāv tas Filtrs!!! Man tādi pati proba!!!

Motortelpā blakussēdētāja pusē zem vējstikla plastmasas paneļa. Labāk to paveikt servisā, jo jāņem nost vējstikla panelis un jaunais filtrs jāieliek pareizi.

mikrins666 Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

peteris5 rakstīja:

mikrins666 rakstīja:

VIECYS rakstīja: Hip urrā!Logi nesvīst un nesalst ciet(cik nu tagad salst).Ne mazākās pilītes uz stikliem,lielāks siltums no pečkas,stiprāka gaisa plūsma,jo nomainīju salona filtru.Kas to būtu domājis,ka tas sūda filtrs tik ātri aizsērē(pat ļoti).Viss kārtībā ,šaris rullē!

A kur viņam stāv tas Filtrs!!! Man tādi pati proba!!!

Motortelpā blakussēdētāja pusē zem vējstikla plastmasas paneļa. Labāk to paveikt servisā, jo jāņem nost vējstikla panelis un jaunais filtrs jāieliek pareizi.

paldies!!!

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

peteris5 rakstīja:

mikrins666 rakstīja:

VIECYS rakstīja: Hip urrā!Logi nesvīst un nesalst ciet(cik nu tagad salst).Ne mazākās pilītes uz stikliem,lielāks siltums no pečkas,stiprāka gaisa plūsma,jo nomainīju salona filtru.Kas to būtu domājis,ka tas sūda filtrs tik ātri aizsērē(pat ļoti).Viss kārtībā ,šaris rullē!

A kur viņam stāv tas Filtrs!!! Man tādi pati proba!!!

Motortelpā blakussēdētāja pusē zem vējstikla plastmasas paneļa. Labāk to paveikt servisā, jo jāņem nost vējstikla panelis un jaunais filtrs jāieliek pareizi.

Nav tik traki! Pac dariju to pirmo reizi un bez problēmām ja nemaldos 3 skrūves plastmasas panelim un vēl trīs tam pārsegam motora telpā un viss. Ja ir silta telpa kur to darīt nav jēga dzīties uz servi.

mikrins666 Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

peteris5 rakstīja:

mikrins666 rakstīja:

VIECYS rakstīja: Hip urrā!Logi nesvīst un nesalst ciet(cik nu tagad salst).Ne mazākās pilītes uz stikliem,lielāks siltums no pečkas,stiprāka gaisa plūsma,jo nomainīju salona filtru.Kas to būtu domājis,ka tas sūda filtrs tik ātri aizsērē(pat ļoti).Viss kārtībā ,šaris rullē!

A kur viņam stāv tas Filtrs!!! Man tādi pati proba!!!

Motortelpā blakussēdētāja pusē zem vējstikla plastmasas paneļa. Labāk to paveikt servisā, jo jāņem nost vējstikla panelis un jaunais filtrs jāieliek pareizi.

Nav tik traki! Pac dariju to pirmo reizi un bez problēmām ja nemaldos 3 skrūves plastmasas panelim un vēl trīs tam pārsegam motora telpā un viss. Ja ir silta telpa kur to darīt nav jēga dzīties uz servi.

Man jau ar tā likās kad tur nekam saražģītam nevajadzetu būt!!! Brīvdienās b uūs ko darīt tad padošu žiņu cik sarezģīti))

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Varu ieteikt visai iedarbīgu un nesarežģītu "tēvu" metodi. Proti, zem paklājiņiem ieklāj avīzi. Avīze ļoti labi uzsūc mitrumu. Pa reizei pārbaudi (1-2 X nedēļā), mitra - izmet ārā un ieliec svaigu. Gumijas tepiķus neciešu vairs kā sugu. Pat ja viņš izpurināts, tad no zābakiem nokūstošās sniega u.c. daļas veido peļķi vannītē un melnie bikšu gali kļūst balti no, dāsni ar sāli kaisīto, ietvju putras. Bet, katram sava galva uz pleciem un ne tikai tamdēļ lai lapas nebirtu vēderā.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Es nopirku "MANN FILTER"par 12ls.Filtram līdzi nāk uzstādīšanas pamācība ar fočenēm.Ļoti vienkārši un saprotami.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Es nopirku "MANN FILTER"par 12ls.Filtram līdzi nāk uzstādīšanas pamācība ar fočenēm.Ļoti vienkārši un saprotami.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

VIECYS rakstīja: Es nopirku "MANN FILTER"par 12ls.Filtram līdzi nāk uzstādīšanas pamācība ar fočenēm.Ļoti vienkārši un saprotami.

Kur pirki? Kas vispār Rīgā tirgo tos Mann filtrus?

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Man jau ar tā likās kad tur nekam saražģītam nevajadzetu būt!!! Brīvdienās b uūs ko darīt tad padošu žiņu cik sarezģīti))

Esmu mainījis jau divas reizes Galaxy. Filtrs turās plastmasas rāmītī, kas fiksējas labajā pusē. Pa šlicītēm, velkot uz kreiso pusi, iznāk ārā. Nomainot filtru rāmītī atpakāl liekot uzmanies lai trāpi to rāmīti atpakaļ šlicītēs (laikam pareizi būtu teikt - vadīklās). Ja netrāpīsi, tad nevārēs to nofiksēt, ja mēģināsi ar spēku salocīsi/salauzīsi. Manējais atnāca no vācijas ar nepareizi nofiksētu filtru, rezultātā deformēts rāmīts, kas rada papildus čakaru mainot filtru.

Take it easy un viss būs kārtībā.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
1 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

VIECYS rakstīja: Es nopirku "MANN FILTER"par 12ls.Filtram līdzi nāk uzstādīšanas pamācība ar fočenēm.Ļoti vienkārši un saprotami.

Kur pirki? Kas vispār Rīgā tirgo tos Mann filtrus?

Pirkšana notika Saldū,jo tur dzīvoju.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

VIECYS rakstīja: Es nopirku "MANN FILTER"par 12ls.Filtram līdzi nāk uzstādīšanas pamācība ar fočenēm.Ļoti vienkārši un saprotami.

Kur pirki? Kas vispār Rīgā tirgo tos Mann filtrus?

Pirkšana notika Saldū,jo tur dzīvoju.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

NAFIG man te 2 reiz uzrakstījies.Ātrāk pat3x.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

VIECYS rakstīja: Es nopirku "MANN FILTER"par 12ls.Filtram līdzi nāk uzstādīšanas pamācība ar fočenēm.Ļoti vienkārši un saprotami.

DZERT VAJAG MAZAK!!!!!!!!

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Šaubos, ka būs kāds vērā ņemams efekts, varbūt pirmās pāris dienas. Tik pat labi, tikai lētāk, būs vadāt sāls kg auduma maisiņā.

Ir dažādi tautas līdzekļi, kas palīdzot, piemēram, nomazgāt logus no iekšpuses ar zobu pastu vai bārdas putām.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 3 Atbildēt

Logi mēdz aizsvīst dāmām, kuras nejauši ieslēdz salona gaisa recirkulāciju. Aizsvīst visi logi. Tādā gadījumā vajag pateikt priekšā, kas par vainu vai izslēgt šo lietu.

juriz Reģ.: 09.06.2001
2 0 Atbildēt

Galvenie iemesli logu svīšanai, kas nāk prātā:

1. Ar auto tiek braukti mazi gabali, līdz ar ko salons neizvēdinās

2. Slikta gaisa cirkulācija salonā - ieslēgta gaisa recirkulācija, sen nav mainīts salona filtrs (daudzi nenojauš par tā esamību), aizmugurē ventilācijas atveres ciet, varbūt aizkrauts ar kādiem krāmiem un tml.

3. Kaut kur salonā nāk papildus mitrums - caurs salona radiators, ciet lūkas notekas (ja ir lūka), un mitrums nāk salonā, dažiem vienkārši ir caura grīda , tad dažām mašīnām mēdz aiziet ciet notekas no motortelpas nodalījuma, kur mēdz būs iekšā arī salona ventilators, un tad no turienes tek iekšā un tml.

Tas spilventiņš neko daudz nelīdzēs. Ja viss ir reāli kārtībā, un auto tiek iekāpts ar slapjām drēbēm, tad pirmajā brīdī kaut kāds aizsvīdums būs neizbēgams, es teiktu.

Pret "neizbēgamo" aizsvīdumu reāli palīdz tikai kondicinieris.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti