sharanam svīst logi

VIECYS Reģ.: 13.02.2007

Sharan 99g.1,9tdi braucot slapjā laikā aizsvīst sānu logi,mazliet prikšējais.Īstais trakums sākās pie mīnus grādiem-pilnībā aizsalst sāni,aizmugure,priekšu izdodas uzturēt brīvu no leduspuķēm pie max pečkas motora apgriezieniem novadot gaisa plūsmu tikai uz pr. stiklu.Stāvoklis uzlabojas,ja nebrauc virs 60km/h.Vāģis aprīkots ar klimatkontroli.Salona filtrs augustā nomainīts.Tosols nezūd.Apmēram pēc stundas brauciena(ar 4cilvēkiem mašīna)gaiss salonā kļūst smags-smacīgs.Ko darīt? Varbūt kāds zin,kas tas ir.

 
1 2 3
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Neizlasīju visus komentus, bet autoram vienkārši ir bojāta pečka, gar kuru nāk salonā tosols. Tāpēc arī nav ko elpot. Ja kas, tas ir kaitīgi veselībai, ne tikai logiem

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Vācu auto stilā - indē cilvēkus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Taisnība, un iemeslu mēs arī zinām - mašīnas pārāk ilgi kalpo. Teiksim, mana golfa dzimtais salona radiators izturēja 26 gadus un gan jau būtu vēl bik izvilcis, bet nepiefiksēts spiediens dzeses sistēmā to beigās piebeidza - lielākoties gan ir redzēts ka iztur ~20 gadus. Un tagad iztēlosimies ka tavai kijai radiators arī turēs 20 gadus - cik liela iespējamība ka tas radiators nonāks tolmetā viens pats, nevis kopā ar sapuvušo mašīnu, kurā tas atrodas?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šis izklausās pēc salona gaisa filtra probzas. Bet arī ar tīru filtru, šis konkrētais auto "izstrādājums" nespēj apmainīt gaisu un secīgi arī apkurināt salonu tālāk kā 1un1/2 rindas. Tā ventilācijas sistēm ir laikam no Polo paņemta, jo pirmā rinda atraujas visus labumus uz pilnu klapi un tālāk viss ir slikti.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Parādi man to nepraktisko mašīnu, kurai ventilācijas sistēma sastāv no viena sildītāja, kurš spēj labi apsildīt visu mašīnu. Šeit pieminētajam šarānam, tāpat kā visādiem T4, T5 utt, aizmugurē atrodas vēl viens sildītājs - ja tu tādā neesi pamanījis ka tur tāds arī ir, pats vainīgs.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tam 1,9 tāda nav. Toč nav.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es pieņemu ka tas sildītājs ir papildaprīkojums - kas ir ļoti loģiski - citam varbūt bija tikai piecas vietas, cita mašīna gāja uz dienvidu zemēm.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Vernons rakstīja: Logi mēdz aizsvīst dāmām, kuras nejauši ieslēdz salona gaisa recirkulāciju. Aizsvīst visi logi. Tādā gadījumā vajag pateikt priekšā, kas par vainu vai izslēgt šo lietu.

Recirkulāciju ieslēdz ne tikai dāmas, to ieteicams darīt jebkuram, ja pa priekšu brauc pamatīgi kūpošs dīzeļa kravinieks.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Kaut kā visi panesušies risināt 12 gadus vecu problēmu :-/

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kamēr dzeru es viens pats jāpaskatās kurš jau gads.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti