Palidziet

2001 Reģ.: 12.02.2007

Man ir problas ar auto.Auksts iet taka norāvies,lidzko uzsilst tad iedegās dzeltena lampiņa un vsjo zud jauda.Kas tas varetu but,varbūt kādam ir bijis ta pat.

 
azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

2001 rakstīja: Man ir problas ar auto.Auksts iet taka norāvies,lidzko uzsilst tad iedegās dzeltena lampiņa un vsjo zud jauda.Kas tas varetu but,varbūt kādam ir bijis ta pat.

Dzeltena lampiņa kur? Ja ārā tad tas ir pavarotņiks - nesatraucies nekas slikts tas nav, viņai brīžiem ir jāmirgo!

Mezhax Reģ.: 06.10.2004
0 0 Atbildēt

taa ir motora lampina paarbaudi visus shtekerus un shlaucinas ja neko neatradi tad dzenu uz diagnastiku lai palur kas par kludu!

2001 Reģ.: 12.02.2007
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

2001 rakstīja: Man ir problas ar auto.Auksts iet taka norāvies,lidzko uzsilst tad iedegās dzeltena lampiņa un vsjo zud jauda.Kas tas varetu but,varbūt kādam ir bijis ta pat.

Dzeltena lampiņa kur? Ja ārā tad tas ir pavarotņiks - nesatraucies nekas slikts tas nav, viņai brīžiem ir jāmirgo!

Aspratīgi.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

2001 rakstīja:

azors rakstīja:

2001 rakstīja: Man ir problas ar auto.Auksts iet taka norāvies,lidzko uzsilst tad iedegās dzeltena lampiņa un vsjo zud jauda.Kas tas varetu but,varbūt kādam ir bijis ta pat.

Dzeltena lampiņa kur? Ja ārā tad tas ir pavarotņiks - nesatraucies nekas slikts tas nav, viņai brīžiem ir jāmirgo!

Aspratīgi.

Nu bet tu jau arī uzrakstīji vareni - dzeltena lampiņa!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ielej dzesēšanas sistēmā škidro slāpekli, tad neuzsils

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Eskortam pie tā bija vainīgs komutators.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti